Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Chwała chustom!

  1. #1
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie Chwała chustom!

    Jak to dobrze, że mam chustę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    W moim bloku robią ocieplenie przedniej ściany, wyszłam dziś przed południem do koleżanki i po powrocie mocno się zdziwiłam Panowie tak ustawili rusztowanie, ze drzwi do klatki otwierają się tylko tyle żeby prześlizgnął się przez nie jeden człowiek. Byłoby śmiesznie gdybym wyszła z wózkiem musiałabym go chyba wciągać przez okno. Oj biedna bym była.
    A panowie robotnicy też niemyślący jacyś jak można zastawić drzwi wejściowe nic przez nie nie wejdzie.
    Pozdrawiam wszystkie chustomamy
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  2. #2
    Chustoguru Awatar czukczynska
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Gniezno
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Chwała !
    W takich sytuacjach najbardziej się je docenia...

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    317

    Domyślnie

    No tak.... nie ma to jak "myślący" obywatele.... Ja jestem fanką kierowców parkujących centralnie na chodniku. Mam ochotę tak wziąc metal jakiś do ręki i coś miłego wyskrobać... ))

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    150

    Domyślnie

    To nawet niebezpieczne. Zawsze musi być droga dla noszy w razie interwencji pogotowia.
    Jagoda VI 2004, Tymon XI 2007

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Lovrita Bornita Rokita
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Makarska, HR
    Posty
    1,839

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AniaHaniMama
    No tak.... nie ma to jak "myślący" obywatele.... Ja jestem fanką kierowców parkujących centralnie na chodniku. Mam ochotę tak wziąc metal jakiś do ręki i coś miłego wyskrobać... ))
    O, ja to codziennie walcze z taka pokusa, bo coraz wiecej niekulturalnych kierowcow

  6. #6
    Chustomanka Awatar jujama
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    okolice Legionowa :)
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    Ja pracowałam w banku i obserwowałam co dzień biedne mamy usiłujące przejechać jednym kołem po schodach, lub zmuszone do jazdy po ulicy przez parkujące na chodniku samochody.
    I kiedyś obsługuję klienta i znów ten widok. Nic się nie namyślając skomentowałam to jak bezmyślnie ktoś zaparkował. Okazało się, że miałam przed sobą delikwenta
    JUlcza (16.04.2006), JAcusiowa (9.05.2008) i MAćkowa (14.12.2012) mama Magda
    http://jama-jujamy.blogspot.com/

  7. #7
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Brawo magdalena25

    Ludzie są jacyś tacy bezmyślni Kiedyś chciałam wjechać wózkiem do sklepu , to pani, która wchodziła przede mną (nie wierzę, że mnie nie widziała, bo patrzyła ) po prostu zamknęła dokładnie drzwi a ty męcz się kobito.
    Jak ja się cieszę, że Kacper nie chce teraz jeździć w wózku, bo świata nie widzi no i jest na tyle duży, że nie ma obaw o plecki, bo mocno sam trzyma główkę
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  8. #8
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    215

    Domyślnie

    Właśnie dzisiaj miałam przygodę z wózkiem, zaparkowanym samochodem i uczynnym człowiekiem, który pomógł mi wózek przenieść.
    Od jakiegoś czas u chodzi mi głowie pomysł, żeby na takie samochody przyklejać jakieś naklejki - z zabawnym rysunkiem i mądrym hasłem. Zresztą kiedyś zdarzyło mi się zostawia kartki za wycieraczką, zwłaszcza jak szłam do przychodni i musiałam iść ulicą - bo tam chodnik jest wąziutki a samochodów mnóstwo.
    I w takich chwilach zawsze przychodzą mi do głowy niepełnosprawni jeżdżący na wózkach - moje doświadczenia ze spacerami z kuzynem, który ma właśnie wózek a nasze spacery były czasami koszmarnie uciążliwe.

    W każdym bądź razie na drugi spacer dzisiaj wybieram się z chustą.

  9. #9
    Chustomanka Awatar jujama
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    okolice Legionowa :)
    Posty
    1,328

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gmmazur
    Od jakiegoś czas u chodzi mi głowie pomysł, żeby na takie samochody przyklejać jakieś naklejki - z zabawnym rysunkiem i mądrym hasłem.
    Rewelacyjny pomysł! Ja się piszę
    Może by go tak rozwinąć i zrealizować
    JUlcza (16.04.2006), JAcusiowa (9.05.2008) i MAćkowa (14.12.2012) mama Magda
    http://jama-jujamy.blogspot.com/

  10. #10
    Chusteryczka Awatar groszek1983
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,683

    Domyślnie

    jestem za naklejkami z trudno zdrapującym się klejem... mój mąż się wścieka gdy samochód stoi na chodniku i wtedy przestawia takiemu osobnikowi lusterko i je składa... choć czasem i ja mam ochote wziąć klucz i przerysować albo wezwać straż miejską
    Szymon 30.12.2007, Wojciech 20.12.2014.

  11. #11
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    Vandene w którymś wątku taką wlepkę proponowała :


    świetna moim zdaniem

  12. #12
    Chusteryczka Awatar groszek1983
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,683

    Domyślnie

    wlepka super, tylko na takim kleju co się ciężko zdrapuje i na przednią szybe władować!!
    Szymon 30.12.2007, Wojciech 20.12.2014.

  13. #13
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    215

    Domyślnie

    Spróbuję wydrukować sobie kilka i będę wkładać za wycieraczki

  14. #14
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    494

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lovrita
    Cytat Zamieszczone przez AniaHaniMama
    No tak.... nie ma to jak "myślący" obywatele.... Ja jestem fanką kierowców parkujących centralnie na chodniku. Mam ochotę tak wziąc metal jakiś do ręki i coś miłego wyskrobać... ))
    O, ja to codziennie walcze z taka pokusa, bo coraz wiecej niekulturalnych kierowcow
    Hmmm... Ja się wciąż odgrażam, że niech Janek jeszcze trochę podrośnie, to dostanie gwóźdź do łapki (taaaki duży) i wtedy sobie spokojniutko, powolutku pojedziemy chodnikiem...

    Szlag mnie trafia, jak widzę genialnie zaparkowane samochody - za nimi metr parkingu ale przód musi zajmować połowę wąskiego chodnika

    A z tym rusztowaniem - chyba należy zawiadomić nadzór budowlany, bo chyba sama straż miejska nic nie zdziała - to jest po prostu niebezpieczne! Lub przynajmniej zgłosić do wykonawcy - powinna wisieć tablica informacyjna z nr telefonu.

    Naklejki - super pomysł!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •