Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: cushie tushies

  1. #41
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    a ja mam pytanie natury technicznej: jak stwierdzić, czy pielucha jest sucha, skoro z jednej strony jest pul minkee a drugiej polarek i ona jak wyciągam z pralki jest sucha a wkładu w środku nie mam jak sprawdzić przecież. czy czas schnięcia wkładek jest róznomierny do wszytej wkładki?

    a tak poza tym to pieluszka piękna, dośc duża, na noworodka się nie nadaje, ale niby one size. bardzo chłonna, nam sie tam podoba, zagości na pewno na dłużej!
    K. 2009M. 2012

  2. #42
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,732

    Domyślnie

    Jak jest zimna to jest mokra tak było chyba w opisie, jak nie pokręciłam
    ale w sumie nigdy sie nad tym nie zastanawialam - czekalam az wyschnie ta mniejsza wkladka
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  3. #43
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    ok, dzięki, w sumie to i tak czekam az powysychaja formowanki, więc i ta musi być juz wtedy sucha
    K. 2009M. 2012

  4. #44
    Chustomanka Awatar aska.jb
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Warszawa - Tarchomin
    Posty
    1,249

    Domyślnie

    A ja się niestety zawiodłam na CT. Pieluchy z jednej zamówionej przeze mnie partii się poprostu rozwaliły Oddzieliła się w środku folijka jakaś, pieluchy skrzypią, szeleszczą i przepuszczają.
    A prałam i suszyłam zgodnie z zaleceniami.


  5. #45
    Chustomanka Awatar phoebe
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Jarosław
    Posty
    669

    Domyślnie

    Mam jedną Cushie Tushies, London Mod Squad. Niestety, przepuszcza, ostatnio po jednym siknięciu z jedną dodatkową wkładką w środku boki przy udach były mokre, wkładka prawie cała mokra. Jakby nic nie poszło w zasadniczą część pieluchy. Nie mam pojęcia dlaczego. Zatłuszczona nie jest, bardzo mało używana, ze względu na długie schnięcie. (To nasza popisowa pielucha, więc tak oszczędnie w użytkowaniu podchodzę, tylko jak tu się lansować jak przemaka?) Będę nadal testować, może jakoś zjechała i dlatego przeciekła hmm?... Ale piękna to ona jest, owszem! I wcale długie futerko nie jest tu minusem. A założenie dwóch wkładek naraz robi pupę za grubą i pielucha jest wtedy za sztywna (14m, 9 kg).

  6. #46
    Chustofanka Awatar Kaliope
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    273

    Domyślnie

    Mam Cushie Tushies Couture All-In-One Blue Camo, po 2 miesiącach użytkowania mogę w końcu wyrazić opinię.
    Pieluszka jest bardzo ładna, miła w dotyku, środek mechaci się w praniu bardzo szybko, ale niespecjalnie traci przez to na uroku. Wydaje się być bardzo wytrzymała, porządnie uszyta, nic nie szeleści.
    Używamy jej głównie na noc, bo jest duża i chłonna, szeroka w kroku. Niestety zdarza się, że przepuszcza przy nóżkach, a mój Misiek nie należy do bardzo drobnych. Na noc zawsze używam z dwoma wkładami, jeden wpinany, drugi nie. Generalnie nie kupię następnej, bo cena jednak jest zabójcza jak na pieluchę, której używam głównie nocą.

  7. #47
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    Ta pielucha niby jest od 4,5kg. Na ile to prawda? Wiem, ze przód się wywija, ale jednak myślę, że będzie na dziecko ponad 5kg albo i lepiej. I pytanie inne: czy małemu niemowlakowi 9np.1-5 m-cy) starczy CT bez wkładów na dzień? Na ile czasu? Bo zamierzam wkłady z CT stosować jako zapasowe do IB SIO (duży podwijając przód)
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  8. #48
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Mam 'pszczolke' Cushie Tushies juz ok. 2 miesiace. I niestety nie jestem zadowolona. Jedyne, co mi sie w niej podoba, to wzor, ale gdyby jakas inna firma wypuscila pieluszki z takim minkee to z CT szybko bym sie pozegnala. Przede wszystkim - wedlug mnie bardzo kiepska jakosc jak na pieluszke za takie pieniadze. Polar w srodku strasznie sie zeszmacil, sama pieluszka troszke mi skrzypi. Jedna z napek jest troche krzywo wbita w moim egzemplarzu. Po drugie - schnie bardzo dlugo, a wlasciwie to nie wiem nigdy do konca czy jest na 100% sucha, bo nie moge pomacac wkladu w srodku. Po trzecie - przecieka. Prana byla juz sporo i jest troche lepiej niz na poczatku, ale i tak chlonna bym jej nie nazwala. Na pewno nie w porownaniu z moimi IB. Suma sumarum - kolejnej nie kupie na pewno, a ta zatrzymam tylko na lato, zeby ladnie wygladala.
    A. 02.2010, T. 06.2012

  9. #49
    Chustoguru Awatar Wiewiórka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Woodstock
    Posty
    6,899

    Domyślnie

    Może ktoś mi odpowie na pytanie z postu 47?
    Kasia-mama Liwii (11.2007) i Maciusia (06.2011)

  10. #50
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Odświeżam , bo mam pytanie.

    Mam dwie takie pieluszki. Kupiłam używane, bo zauroczyły mnie wzory. Ogólnie jestem zadowolona, nic mi nie przecieka (no moze w 1 sztuce czasami) . Minus to długie schnięcie.
    Natomiast mam pytanie do osób , które miały czy mają te pieluszki. W obydwu moich jest jakoś tak , że jest wierzchni materiał , a dopiero potem folijka, nie jest ona przyklejona do materiału. I nie wiem czy to się po postu odkleiło, czy miało być tak??? Dla mnie w sumie to nie ma znaczenia , bo w użytkowanieu jest ok, ale męczy i dręczy mnie to.
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •