Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: jakie nosidlo ergonomiczne do noszenia z przodu?

  1. #1
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie jakie nosidlo ergonomiczne do noszenia z przodu?

    malzu raczej niechetny na motanie siebie, wiec wymyslilam, ze moze nosidlo dla niego... zwlaszcza, ze wyrownali nam jeden zasilek, ktory nie myslalam, ze wyrownuja, wiec jestesmy troche do przodu dziec ma 5 miesiecy prawie, ale korygowane cztery, glowe trzyma, ale to tyle - jeszcze sie sam nie przewraca (zaczyna), nosic go mozna tylko z przodu zatem. pomozcie - jakie nosidlo byloby dla nas ok (jesli w ogole), bo ich jest tyle, ze juz sie troche pogubilam?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    w tym ma duże doswiadczenie LINDA!!!!!!!!!!! przetestowała olbrzymia ilośc nosideł ergonomicznych i ona cos mi mówiła które dobrze nosi sie z przodu

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Hej, ja nie jestem ekspertem w noszeniu po szkoleniu (rymuje sie ), ale testowalam juz duzo roznych nosidel. Po pierwsze poczekalabym jeszcze z 3 miesiace, bo skoro Franio ma tzw korygowane 4 miesiace, to jak dla mnie jest za maly na nosidlo ergonomiczne, na MT pewnie tez.... Z przodu dobrze nam sie nosilo w Active Mom Carrier II, kiedy pasy sa skrzyzowane na plecach. Teraz AMCII jest w drodze do Jasnie Pani, jak ona dostanie, to poprosze ja, aby napisala jak jej sie nosi w tym nosidle, kiedy dziecie jest z przodu. Z nosidel, ktorych nie testowalam to Bondolino i Manduca, jezeli chodzi o Manduce, to Vega moze ci cos wiecej na ten temat powie.

  4. #4
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    dzieki bardzo za rady

    za nadwyzke pieniedzy nabylam mei taja ('na zas') i spokojnie poczekamy az maly zacznie siadac... ewentualnie wtedy pomyslimy o jakims egronomicznym dla malza (jakby mu MT nie podszedl...).
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •