Strona 36 z 53 PierwszyPierwszy ... 26282930313233343536373839404142434446 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 1055

Wątek: pranie pieluch

  1. #701
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilsi Zobacz posta
    soda na noc i 2 dni slonce

    ps.: czy wy tez macie problem z suszeniem sie prania? 4 dzien i daslej wilgotne. dopiero dzis kieswzonki sie wysluszyly, a bambus..jescze chyba z 3 dni !!!!!
    dziekuje, wypróbuje
    ja na szczescie mam suszarke bębnową, to wkąłdy w niej susze a kieszonki dłużej schną, ale nie tak długo, tylko my juz drugi dzień grzejemy,
    w czerwcu

  2. #702
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Tak, mamy meeega problem, pieluszek zaczyna brakować Myślę nawet czy by kaloryfer elektryczny nie podłączyć
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  3. #703
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    my jeszcze nigdy o tej porze roku nie grzalismy, ale jest tak wilgoc w powietrzu, a jak sie troche grzeje
    to powietrze jest bardziej suche, jest troche cieplej w domu i przyjemniej, bo na zewnatrz masakrycznie

  4. #704
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    u nas też problem ze suszeniem, wszystko wilgotne i śmierdzące, wczoraj musiałam jednorazówkę wrzucić na tyłek, bo nic suchego już nie było
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  5. #705
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    U nas nie ma nawet jak grzać,bo centralne wyłączone. Eh tego nie przewidziałam pakując się w wieli

    Ale nie żałuję,pięknie sobie wiszą
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  6. #706
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    258

    Domyślnie

    jest okazja na zdjęcie pieluszek jak wiszą
    Malwinka 12.05.2008, Kropka 06.12.2011 [*], Sonia 01.12.2012, Kinga 01.12.2012

  7. #707
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    lilsi powiedz mi ile tej sody dac do wody?

  8. #708
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez melodi Zobacz posta
    Tak, mamy meeega problem, pieluszek zaczyna brakować Myślę nawet czy by kaloryfer elektryczny nie podłączyć
    Ja mam ręcznik elektryczny w łazience i jest włączony. A na nim bambusy, bo na sznurku 3 dni schną :/

    Dzisiaj było trochę słońca, więc pieluchy się wygrzały, po czym zaczęło padać i nie zdążyłam ich zebrać

  9. #709

    Domyślnie

    Przyznaje bez bicia, że całego wątku nie czytałam, więc może już było...
    Piorę teraz w dzidziusiu + olejek herbaciany, chcę przejść na orzechy. I teraz pytanie - czy jak do orzechów dodam olejek herbaciany, to on mi już pranie (pieluchy) odkazi, czy jednak potrzebny jest detergent?

  10. #710
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Pytałam już na forum o pranie pieluszek w orzechach i nie powinno się. Zawierają one saponinę,która pieluszki zatłuści. Jeszcze olejek do tego, już w ogóle będzie sajgon
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  11. #711
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Sosnowiec
    Posty
    258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kate18 Zobacz posta
    lilsi powiedz mi ile tej sody dac do wody?

    ja daje na pełną pralke pieluch , 2 łyżki stołowe . Piore tez pościel tak _
    Malwinka 12.05.2008, Kropka 06.12.2011 [*], Sonia 01.12.2012, Kinga 01.12.2012

  12. #712
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lilsi Zobacz posta
    ja daje na pełną pralke pieluch , 2 łyżki stołowe . Piore tez pościel tak _
    ok, cześc wkładów namoczyłam i wyprałam w wodzie z soda, sa troszke jaśniejsze, ale na słońce ich nie dałam bo słońca dalej brak niestety

  13. #713
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    nie mam czasu na caly watek...
    moja pralkaostatnio urzadza przy praniu pieluch pranie na sucho, czyli cala wode wchlaniaja wklady i przewalaja sie mokre ale bez nadmiaru wody. Przez to mam wrazenie, ze nie sa doprane. Nie mam jak dolewac wody, bo polmaraton z dzbankiem 3 litrowym to nie dla mnie (ostatnio bylo 7 kursow po calym domu, by zalac pieluchy). Dlatego zastanawiam sie nad zapakowaniem ich do babcinej frani a potem do automatu na reszte zabiegow (plukanie, wirowanie). Czy ktoras z Was probowala takich kombinacji? Jak to zniosly PULe?
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  14. #714
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Ja miałam tak samo przez pewien czas i wrzucałam na podwójne płukanie i było lepiej, albo zmniejszałam ilość pieluch w bębnie..

  15. #715
    Chusteryczka Awatar melodi
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,038

    Domyślnie

    Ja ostatnio prałam we frani i wirowałam PUL w wirówce - moim zdaniem super, żałuję że nie mam w domu

    I też polecam mniej wkładów do prania dawać
    '12 Norbi 86 > 66 kg !!!

    'Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.'

  16. #716
    Chustofanka Awatar kahulec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Piotrków Trybunalski
    Posty
    205

    Domyślnie

    dziewczyny, po plamach nie ma śladu...słońce czyni cuda. Nie wiem dlaczego nie wierzyłam

  17. #717
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    Ja mam trochę nietypowe pytanie, ale jak najbardziej związane z praniem. Kupiłam napy fresh i dzisiaj pierwszy raz dodałam do prania. Program ten co zwykle, dałam lovelle i sodę jak zwykle. Pralka naprodukowała mi cały bęben piany. Czy to normalne przy NP? Czy może zareagował tak z sodą?

  18. #718
    Chustomanka Awatar larwunia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez onka Zobacz posta
    Ja mam trochę nietypowe pytanie, ale jak najbardziej związane z praniem. Kupiłam napy fresh i dzisiaj pierwszy raz dodałam do prania. Program ten co zwykle, dałam lovelle i sodę jak zwykle. Pralka naprodukowała mi cały bęben piany. Czy to normalne przy NP? Czy może zareagował tak z sodą?
    Prałam w takiej kombinacji i piany zawsze miałam malutko, ja daję 1-2 łyżki proszku, łyżeczkę nappi fresha i mniej więcej tyle samo sody. Nie sypnęłaś za dużo proszku?
    Moje kochane chłopaki: G. 15.04.09 i A. 17.03.13

  19. #719
    Chustomanka Awatar onka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    543

    Domyślnie

    No właśnie płynu do prania tyle co zawsze, dlatego tak mnie ta ilość piany zdziwiła. Niemniej jednak pieluchy się ładnie wyprały, więc pytam z czystej ciekawości

  20. #720
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Białystok i okolice :)
    Posty
    550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez onka Zobacz posta
    Ja mam trochę nietypowe pytanie, ale jak najbardziej związane z praniem. Kupiłam napy fresh i dzisiaj pierwszy raz dodałam do prania. Program ten co zwykle, dałam lovelle i sodę jak zwykle. Pralka naprodukowała mi cały bęben piany. Czy to normalne przy NP? Czy może zareagował tak z sodą?
    ostatnio miałam podobnie,a nigdy wcześniej takich cyrków nie było,ale o dziwo pielusie ładnie się wyprały

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •