Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Chustowy zawrĂłt głowy - co wybraĂŚ?

  1. #1
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie Chustowy zawrót głowy - co wybrać?

    Dziewczyny, wiem, że takich wątków pewnie jest wiele, ale ja już nie wiem, co wybrać
    Mam 8 miesięcznego synka - waży ok. 10 kg.
    Potrzebuję czegoś (chusty, nosidła) głównie do noszenia młodego na wakacjach, a od wrzesnia ze żłobka do autobusu No i oczywiście na różne inne wyjscia też. Myślałam o chuście wiązanej. Zastanawiam się tez nad MT, podaegi albo nosidlem ergonomicznym, bo wydaje mi sie, ze w nosidle łatwiej dziecia włożyć, wyjąć itp.
    Dodam, że noszę w pouchu ale szukam czegoś bardziej uniwersalnego.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar sabcia
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Skoczów
    Posty
    2,549

    Domyślnie

    Dla ośmiomiesięczniaka MT to chyba dobry pomysł, to jeśli chodzi o wakacje, a na szybko do autobusu to może kółkowa, ale w sumie jak masz poucha to to samo. A szczerze, to nie ma jak wiązana. Widzę, że jesteś z moich okolic pewnie jesteś już umówiona na jakieś spotkanie z
    Zuzanna 06.07.2007
    Liliana 25.06.2009
    Doradca z Doświadczeniem®

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie

    No spotkanie dzis bylo w Cieszynie, niestety dziec mi sie rozchorował i nie byłam W przyszły wtorek w Bielsku - moze sie pojawię, wtedy mialabym okazje popróbować czegoś - na pewno decyzja byłaby łatwiejsza. Będę tez niedługo miala mt do testowania, więc cos na pewno wybiorę.

  4. #4
    Chusteryczka Awatar sabcia
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Skoczów
    Posty
    2,549

    Domyślnie

    U nas też choróbsko, więc obie imprezy nas omijają.
    Zuzanna 06.07.2007
    Liliana 25.06.2009
    Doradca z Doświadczeniem®

  5. #5
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie

    chusta oczywiście najlepiej rozkłada ciężar, ale na szybkie dobiegnięcie do autobusu najlepsze byłoby chyba nosidło ergonomiczne. mei tai też się sprawdzi, ale w nosidle nie masz długich pasów, które będą się wlokły po ziemi.
    mogę wam na spotkanko podesłać za jakiś czas 2 nosidła ergonomiczne, ale to dopiero chyba w czerwcu, bo teraz kolejka jest...

    na wakacje pewnie najlepiej sprawdziłaby się chusta. wystarczy ci taka 3,7 m, bo pewnie i tak będziesz nosić głównie na plecach. pójdź faktycznie na spotkanie i popróbuj sobie co cię najbardziej przekona
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  6. #6
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,994

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Gdyby byla mozliwość przetestowania nosidła ergonomicznego, to byłoby świetnie Nawet w czerwcu, bo wtedy do września zdążylabym je kupić
    Chyba zdecyduję sie na początek na chustę (chyba krótką wiązaną) a do tego nosidło, albo mt.
    Dzięki za rady. Po spotakniu i popróbowaniu podejmę decyzję

  7. #7
    Chustofanka Awatar alawuwu
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    379

    Domyślnie

    Chyba najlepiej na spotkaniu popróbować. Ja osobiście chyba wolałabym jednak nosić w wiązanej w plecaczku, lub w kolali, wiązaniu którego nie trzeba rozwiązywać ciągle. Bo mei tai niewygodny na dłuższą metę, chyba że tylko mój taki jest Trzeba jednak brać poprawkę na wiek dziecka, we wrześniu to już będzie roczniak, a z takim to mi brak doświadczenia
    ...:::ala mama gosi prędko urodzonej 10 lipca 2007:::...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •