Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 123

Wątek: Najśmieszniejsze komentarze o noszeniu

  1. #1
    ChustoTata Awatar mucha
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,602

    Domyślnie Najśmieszniejsze komentarze o noszeniu

    Przez dwa lat ileś osób rozśmieszyło mnie kosmicznymi pytaniami/uwagami na temat noszenia. Napiszcie co wy usłyszeliście najśmieszniejszego.
    Ja mam kiepską pamięć więc opiszę tylko trochę śmieszną sytuację z ostatniego tygodnia.
    Gość z firmy zobaczył jak zarzucam Helenę na plecy - nieco zbladł i zaniemówił a jak odzyskał mowę to stwierdził: ale jakby Pana żona zobaczyła te ewolucje cyrkowe to by Panu dała!
    I pomyśleć, że to żona mnie w to wciągnęła
    Co ciekawe ten gość był 2 miesiące w Kambodży więc musiał widzieć setki noszonych dzieci.
    http://www.leniwiec.eu strona mojego zespołu
    http://www.kamilamuczynska.blogspot.com blog z fotkami moich córek

    Doradca po kursie zaawansowanym Die Kinderwagenvernichtungsschule Dresden® (Drezdeńska Szkoła Unicestwiania Wózków®)

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    mnie najbardziej śmieszy kiedy ludzie sa naprawdę święcie przekonani że ja dziecko zapięłam w samą kurtkę i pytają czy nie boję się że mi wypadnie
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  3. #3
    Chustopróchno Awatar PchlePsotki
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12,279

    Domyślnie

    Jesteśmy na pielgrzymce, Nati w MT na plecach , a kumpel z obsługi technicznej( ze 2 metry i z 90 kilo, ja tylko 1,60 w obcasach i niecałe 60 ), z błagalnym wzrokiem, raczkami złożonymi w błagalnym geście -ja też chcę mieć tak dobrze .

  4. #4
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    2,614

    Domyślnie

    znajoma miała noworodka w kółkowej - panie w sklepie ze smutkiem pytały, kiedy złamała rękę

    (a u mnie klasyk, czy się nie udusi...)

  5. #5
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,865

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kasia wska Zobacz posta
    znajoma miała noworodka w kółkowej - panie w sklepie ze smutkiem pytały, kiedy złamała rękę

    (a u mnie klasyk, czy się nie udusi...)
    No super z tą ręką

  6. #6
    Chusteryczka Awatar sabcia
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Skoczów
    Posty
    2,549

    Domyślnie

    Kupuję oscypka u starszego Pana Górala, na deptaku w Wiśle, a Lili śpi wtulona z przodu.
    Pan Góral -Jako to sie mo dobrze. Jo też bych tak chcioł, przytulić sie do ciepłego cycka a zasnyć
    Zuzanna 06.07.2007
    Liliana 25.06.2009
    Doradca z Doświadczeniem®

  7. #7
    Chustomanka Awatar Hainaut
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Belgia (Walonia)
    Posty
    1,314

    Domyślnie

    Moj gin stwierdzil, ze wcale sie nie dziwi, ze corka nie chce spac w lozeczku, tylko woli w chuscie. Ze on sam tez by tak chcial.
    Kim (2009) & Tim (2011) - i 5 Aniolkow

  8. #8
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hainaut Zobacz posta
    Moj gin stwierdzil, ze wcale sie nie dziwi, ze corka nie chce spac w lozeczku, tylko woli w chuscie. Ze on sam tez by tak chcial.
    Mój tak mówi a propos karmienia Jak czasem narzekam, że Młoda nie wypuszcza piersi z buzi nawet przez sen to małzonek skomentował - a co się dziecku dziwisz, dobrze jej, ja tez bym tak chciał
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Tinta
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    dolnośląskie
    Posty
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sabciass Zobacz posta
    Kupuję oscypka u starszego Pana Górala, na deptaku w Wiśle, a Lili śpi wtulona z przodu.
    Pan Góral -Jako to sie mo dobrze. Jo też bych tak chcioł, przytulić sie do ciepłego cycka a zasnyć
    Ale się uśmiałam

  10. #10
    Chusteryczka Awatar sabcia
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Skoczów
    Posty
    2,549

    Domyślnie

    Jeszcze mi się przypomniało i to już chyba ze dwa razy słyszałam
    "O boże, ja myślałam, że pani tam dziecko ma"
    Zuzanna 06.07.2007
    Liliana 25.06.2009
    Doradca z Doświadczeniem®

  11. #11
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,732

    Domyślnie

    Mnie ostatnio rozbawił nie tyle komentarz, bo tekst dość powszechny, co moja odruchowa reakcja
    - A pani nie zgubi tego ręczniczka czy kocyka?
    - To nie jest żaden ręczniczek!
    Ręczniczek o moim wełnianym szafranowym nino Phy!
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  12. #12
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,865

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez visenna2 Zobacz posta
    Mój tak mówi a propos karmienia Jak czasem narzekam, że Młoda nie wypuszcza piersi z buzi nawet przez sen to małzonek skomentował - a co się dziecku dziwisz, dobrze jej, ja tez bym tak chciał
    A mój z zazdrością patrzy jak się zamleczamy. A komentarzy żadnych nie słyszałam chyba że od rodziny.

  13. #13
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Stoimy z Lidką na przystanku, zaraz obok tabliczki z rozkładem jazdy. Lidia uwiązana w Mietku, śpi, łepek przykryty kapturkiem. Na ławeczce Państwo w średnim wieku. Najpierw Pani wstała i podeszła, że niby rozkład jazdy ogląda. Potem jeszcze raz podeszła. W końcu Pan nie wytrzymał, podszedł i wali wprost:"A co tam Pani ma?". Ja:"Dziecko". A on:"Matko, a ja myślałem, że Pani tak wysoko ciążę nosi!"


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


  14. #14
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    te o uduszeniu teksty to jak dla mnie mało smieszne, wkurzają mnie tylko
    już gdzieś pisałam ale dam i tu:

    sprzedawczyni w warzywniaku osiedlowym
    - Jejku, Jej tam jest źle, nóżki Ją bolą, ja bym tak swoich dzieci nie męczyła bla bla bla
    - Proszę Pani, lekarze mówią, że to jest ok, nic dziecka nie boli i bardzo dobrze jest nosić (zwykle tekst o lekarzach działał)
    -PAAAANIIII, żebym ja lekarzy słuchała ...pogarda, pogarda i jeszcze raz pogarda plus wydęcie usteczek (pomalowanych razem z zębami;P)

    a ja już wściekła- PAANI, gdybym ja SPRZEDAWCZYŃ SŁUCHAŁA
    ( to to są AUTORYTETY!)
    małż był przy tym i się śmiał a Pani przybrała wygląd pt "krzyzówka opadniętej kopary plus dorodny buraczek)

    już tam nie kupuję.



  15. #15
    Chustofanka Awatar mama-japonka
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Kudowa-Zdrój
    Posty
    382

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mucha Zobacz posta
    Co ciekawe ten gość był 2 miesiące w Kambodży więc musiał widzieć setki noszonych dzieci.
    Z tą Kambodżą to niekoniecznie, oni są tak samo "cywilizowani" jak my, tzn. w większości używają wózków
    A mnie sąsiad wczoraj zobaczył, jak mała spała w chuście i mówi: ooo, a Pani to chce dziecko z powrotem do brzucha wcisnąć?

  16. #16
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Polecam wątek o reakcjach na noszenie w chustach.Tam oprócz oczywistych idiotyzmów, można trafić na perełki.Moja ulubiona to ta o zdziwionej pani,która myślała,że dziewczyna w chuście pieska nosi

  17. #17
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    mnie najbardziej rozbawil komentarz zazywnej starszej Pani , ktora stwierdzila, ze szkoda , ze maz jej tak nie przewiezie
    zdrugiej strony na moim zadupiu w sklepie dziecko po polsku zapytalo mame dlaczego ta pani nosi dziecko w chuscie w odpowiedzi uslyszalo to dziecko jest biedne

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar gouraanga
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    3,671

    Domyślnie

    a ja z maleństwem zamotanym pokazałam się w pracy na chwilę, na co dwóch panów wyciągnęło komóry, żeby nas obfotografować
    jak celebrytka w blasku fleszy się poczułam

    (na marginesie - jeden z wymienionych panów niebawem też tatą będzie i już zapowiedział, że chustę nabędzie. zanim zobaczył o co chodzi - śmiał się, że w szmacie dziecia będę nosić. ale nie wiem , czy przekonałam go ja z potomkiem, czy hanti w tvn )

  19. #19
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanti Zobacz posta
    mnie najbardziej śmieszy kiedy ludzie sa naprawdę święcie przekonani że ja dziecko zapięłam w samą kurtkę i pytają czy nie boję się że mi wypadnie

    a i niektórzy mądrzejsi myślą że w tej kurtce musi być jakaś kieszeń w którą się wkłada malucha...
    i pytaja gdzie taką kurtkę kupiłam...

    zawsze kurtka budzi pozytywne zainteresowanie
    chusta mniej

    a mnie kiedyś na pasach lekarz zaczepił i...
    wylegitymował się nawet
    powiedział:
    "jestem lekarzem,prosze się nie obawiać,
    że jestem jakimś zboczeńcem który zaczepia młode mamy
    ... daje PANI bardzo dobry przykład innym matkom...bliskość,odpowiednia pozycja...BRAWA dla PANI!
    szoda że inne mamy tak nie dbają o kontakt z dzieckiem
    jestem ZACHWYCONY takim widokiem

    zapamiętam to bo rozbawił mnie tą legitymacją!
    Sara. 23.01.2008 Lena. 15.11.2010 Laura. 1.08.2013
    http://jogazycia.pl/harmonogram-zajec/

  20. #20
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    wczoraj na przystanku, aura wieje i pada deszcz ze śniegiem, mała w kombinezonie i w Nati kieszonka dwóch wyrostków rozmawia o kryzysie i stwierdza że co się dziwić że ogólnie jest do d..... skoro nawet matek nie stać na wózki i w jakieś szmaty przywiązuja do siebie dzieci zakończone że rzeczywistoś jest pop.......
    słów brak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •