Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 123

Wątek: Najśmieszniejsze komentarze o noszeniu

  1. #61
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylvetta Zobacz posta
    - Takie małe w podołku nosiii?

    A ja do niej: Powiedziec Pani ile ten podołek kosztuje?

    Nie chciała wiedzieć
    No bo pytania nie zrozumiala. Trzeba bylo zapytac "A powiedziec jej ile kosztuje?". Trzecia osoba rulez

  2. #62
    Chustomanka Awatar Monik75
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JKG Zobacz posta
    Chociaż najśmieszniejsz sytuacja chustowa miała miejsce w przedszkolu:
    Poszłam po Starszynnke a Młodego zawiązałam z przodu i owinełam w polar XXL tak że nie było widać dziecia.
    Przebieramy się w szatni a chłopczyk krzyczy: "Mamo ta pani rodzi - nózka już z brzucha wyszła..."

  3. #63
    Chustofanka Awatar klincus
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    203

    Domyślnie

    Tak sobie grzebię trochę po forum i muszę stwierdzić, że pierwszy raz autentycznie mało się nie posikałam Dzięki za niezapomniane przeżycia...

  4. #64
    Chustoholiczka Awatar agaja
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    3,807

    Domyślnie

    w zoo, idziemy całą rodziną, facet mówi: ja tez bym chciał miec tak dobrze
    a na to mój maz, wkurzony: to se trzeba najpierw żony poszukać
    ostatnio na ulicy: o jak fajnie pani nosi, ja to w Meksyku byłam to tam tylko tak nosza, nawet sobie zdjecie zrobiłam, gratuluje, ze sie pani nie daje modzie (w domysle - modzie na wózki)
    Cytat Zamieszczone przez b.szczelna Zobacz posta
    te o uduszeniu teksty to jak dla mnie mało smieszne, wkurzają mnie tylko
    już gdzieś pisałam ale dam i tu:

    sprzedawczyni w warzywniaku osiedlowym
    - Jejku, Jej tam jest źle, nóżki Ją bolą, ja bym tak swoich dzieci nie męczyła bla bla bla
    - Proszę Pani, lekarze mówią, że to jest ok, nic dziecka nie boli i bardzo dobrze jest nosić (zwykle tekst o lekarzach działał)
    -PAAAANIIII, żebym ja lekarzy słuchała ...pogarda, pogarda i jeszcze raz pogarda plus wydęcie usteczek (pomalowanych razem z zębami;P)

    a ja już wściekła- PAANI, gdybym ja SPRZEDAWCZYŃ SŁUCHAŁA
    ( to to są AUTORYTETY!)
    małż był przy tym i się śmiał a Pani przybrała wygląd pt "krzyzówka opadniętej kopary plus dorodny buraczek)

    już tam nie kupuję.
    b.szczelna - bo to są AŁTORYTETY
    u nas na wakacyjnej wsiwsi: "ty, patrz, cyganioka niesom"
    kiedyś zimą:" a ne wypadnie on pani z tego szaliczka?" (a ogony z tyłu do kolan miałam,ładny mi szalik
    Ostatnio edytowane przez agaja ; 30-08-2010 o 09:02

  5. #65

    Domyślnie

    Ja raz w aptece kupowałam jakieś tabletki z małym w elastyku, spał, więc główkę miał przykrytą. Pani aptekarka "te tabletki dla pani?" ja mówię, że nie. Ona "to dobrze" i wymownie spojrzała na mój brzuch chyba myślała, że ja w ciąży, tylko jakaś wysoka ta ciąża musiałby być, pod żerbrami
    Zuzia (11.2007) Antoni (06.2010)

  6. #66
    Chustomanka Awatar Magdailena
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    726

    Domyślnie

    Idziemy ostatnio z chłopem i ja z Wojtkiem zamotana. Biegnie chłopczyk ok 5-6 letni, za nim idą mam i dziadek. Chłopczyk pzrystanął koło mnie, staksował Wojtka, mnie i do mamy woła: mamo, mamo, ty też mnie tak nosiłaś! A mama się zaczęła smiać: Nosiłam!

    Cytat Zamieszczone przez JKG Zobacz posta
    Tak, tak o przytulaniu i spaniu na "TAKICH" podusiach też już nie raz słyszałam
    To z reguły pierwsza męska rekacja jak widzą mojego Młodego spoczywającego słodko na moich piersiach

    Chociaż najśmieszniejsz sytuacja chustowa miała miejsce w przedszkolu:
    Poszłam po Starszynnke a Młodego zawiązałam z przodu i owinełam w polar XXL tak że nie było widać dziecia.
    Przebieramy się w szatni a chłopczyk krzyczy: "Mamo ta pani rodzi - nózka już z brzucha wyszła..."
    Ostatnio edytowane przez Magdailena ; 31-08-2010 o 09:24

  7. #67
    Chustomanka Awatar Szczuru
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    stolyca ;)
    Posty
    1,024

    Domyślnie

    mnie wczoraj kobitka na przystanku zaczepiła jak wracałam do domu z małą(młoda w iksie spała),stoję czekam na autobus,a ona do mnie podchodzi i tak po prostu "Podziwiam Panią"..
    Mnie wryło,no kurde o co jej chodzi.. pytam "za co? " a ona,że "za to,że chce Pani tak blisko nosić,że widać,że Pani kocha..a nie włoży do wózka i wiezie jak zakupy w hipermarkecie"

    To jej porównanie mnei rozbawiło lekko,ale wypadało podziękować.no i wsiadła sobie do autobusu,bo akurat podjechał..i to pierwsza pozytywna reakcja na dziecko w chuście z jaką się spotkałam odkąd z Małą chodzę.

    Była jeszcze sytuacja na przystanku,że rozsiadły się takie dwie-trzy "janiny"(jak to mój małż lubi o nich mówić.) no i rozprawiają nad tą chustą i jakby mnie tam w ogóle nie było.. "no taak,tylko patrzeć jak się rozwiąże i jebut na ten chodnik" , "no co się z tymi młodymi porobiło do afrykańców chcą sie upodobnić,niedługo w spódniczkach z trawy każą chodzić.." "no tak,tak ..najpierw w tych szmatach,potem chodniki pozrywają po piachu chodzić będziemy,a te dzieci z tych szmatek czego one się uczyć będą".. i tak rozprawiały póki mi autobus nie podjechał

  8. #68

    Domyślnie

    hehe, spódniczki z trawy ciekawe, ciekawe, trzeba by pomyśleć
    Zuzia (11.2007) Antoni (06.2010)

  9. #69
    Chustomanka Awatar dziunka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Wejherowo
    Posty
    1,302

    Domyślnie

    Mnie zawsze śmieszą określenia chusty : worek, torba, szalik
    Gosia - mama Juleczki Tancereczki i Asiuli Łobuziuli

  10. #70
    Chustoholiczka Awatar agaja
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    3,807

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gajgo Zobacz posta
    a nie włoży do wózka i wiezie jak zakupy w hipermarkecie"
    super

  11. #71
    Chustoholiczka Awatar Bonita
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    W-wa
    Posty
    4,117

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gajgo Zobacz posta
    "no taak,tylko patrzeć jak się rozwiąże i jebut na ten chodnik" , "no co się z tymi młodymi porobiło do afrykańców chcą sie upodobnić,niedługo w spódniczkach z trawy każą chodzić.." "no tak,tak ..najpierw w tych szmatach,potem chodniki pozrywają po piachu chodzić będziemy,a te dzieci z tych szmatek czego one się uczyć będą"..
    Basia 29/08/2009 Jacuś 15/08/2012

    Bycie położną grozi tym, że pęknie ci serce, ale to nic złego,
    ponieważ wydostanie się w ten sposób mnóstwo miłości.
    Staniesz się dzięki temu lepszą położną. [Stephen, mąż Iny May Gaskin]


  12. #72
    Chusteryczka Awatar Anais
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Gocław
    Posty
    2,173

    Domyślnie

    Ja początkująca jestem dopiero. ostatnio pojechaliśmy w odwiedziny do rodzinki mojego M. Młodego pokazać i oczywiście noszenie w chuście wzbudziło mnóstwo kontrowersji - że ciasno, że nowa moda, że dziecko mi się pokrzywi... no to odpieram te ataki.
    Wreszcie ciocia mojego M. : jemu w tym gorąco jest przecież,
    Ja: Wcale nie jest mu gorąco, chusta jest z bawełny, przewiewna.
    Ciocia: A twoja skóra też z bawełny jest ?!
    de la Vega 08.07.2010
    Dzidźka 09.07.2015

  13. #73
    ChustoTata Awatar mucha
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anais Zobacz posta
    Ciocia: A twoja skóra też z bawełny jest ?!
    nie; ze skaju
    http://www.leniwiec.eu strona mojego zespołu
    http://www.kamilamuczynska.blogspot.com blog z fotkami moich córek

    Doradca po kursie zaawansowanym Die Kinderwagenvernichtungsschule Dresden® (Drezdeńska Szkoła Unicestwiania Wózków®)

  14. #74
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    "Wygląda pani jak Murzynka" - usłyszane od pani na przystanku. Dodam, że jestem dość jasną blondynką o jasnej karnacji

  15. #75

    Domyślnie

    Opisywałam już kiedyś tę sytuację, ale się powitórzę
    mały miał miesiąc, zabrałam go do parku na imprezę dla dzieci. Podchodzi dwuletnia dziewczynka i mówi - mamusiu ta pani ma w tym niebieskim brzuchu dzidziusia, temu dzidziusiowi już nóżki wystają. Mama zaczęła tłumaczyć, że to chusta, dzidziuś jest przywiązany do mamy, że jest już urodzony. Na to mała - nie do końca urodzony mamo, nie do końca...
    Moje generalne odczucia są takie, że teraz jest lepiej niż było jak nosiłam starszą córkę (prawie cztery lata temu) Wówczas bardzo często natykałam się na negatywne komentarze, czasem wręcz obraźliwe. Teraz więcej osób chwali, podziwia.
    Natalia
    mama Ali 21.11.2006
    i Antosia 11.05.2010

  16. #76
    Chustoguru Awatar JoShiMa
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    6,642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gdzie-idziesz Zobacz posta
    Moje generalne odczucia są takie, że teraz jest lepiej niż było jak nosiłam starszą córkę (prawie cztery lata temu) Wówczas bardzo często natykałam się na negatywne komentarze, czasem wręcz obraźliwe. Teraz więcej osób chwali, podziwia.
    Jak to mówią. Kropla drąży skałę.

  17. #77
    Chusteryczka Awatar matka.kobitka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    1,758

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gajgo Zobacz posta
    "no taak,tylko patrzeć jak się rozwiąże i jebut na ten chodnik"
    padłam
    „Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy, gdy najmniej na nią zasługuje”
    Zuzia '02, Janek '04, Ewa '08




  18. #78
    Chusteryczka Awatar Aniamama
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    bydgoszcz\fordon
    Posty
    1,578

    Domyślnie

    ostatnio na targach były pokazy jak motać maluszka , annya stała na scenie i objaśniała na lalce a ja z Zosią na dole przechadzałam się żeby se mogli oblukać, i w trakcie pokazu jeden pan -ty patrz patrz zaraz jej wyleci dołem , kto to widział żeby dziecko w czym takim nosić , ono muuuusii spaść. Nadmieniam że ja tam jakieś 30min ię kręciłam z Zośką i na bank mi nie wypadła.

  19. #79
    Chusteryczka Awatar anoli85
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,862

    Domyślnie

    jak tomek był mały to tez się spotykałam z tym że pani na targu "o boże to dziecko tam pani ma a ja myślałam że pani w ciązy" to była jeszcze zima wiec był cały otulony bo spał a ja jeszcze w kurtce zimowej, teraz jak ide przeważnie w MT no i Tomek tez już duży więc raczej na ciąze juz to nie wygląda ale słysze fajne komentarze popatrz jak fajnie dziecko sobie siedzi i mama ma wolne rece ... dlaej nie słyszałam no bo szliśmy w przeciwne strony ale nadal mimo że wydaje mi się że już dużo tych chustonoszek jest to wszyscy się obracaja i patrza i zawsze sie jest w centrum uwagi hehe

  20. #80
    Chustofanka Awatar akana
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    406

    Domyślnie

    Ostatnio usłyszałam komentarz panów ocieplających blok, że jestem wyjątkowo PAKOWNA fakt, Brusiek na plecach, torba na ramieniu, druga w dłoni razem z dużym parasolem, a drugą dłonią trzymałam Majkę - komentarz był nadzwyczaj trafny...
    M /2005/, B /2010/ i H /2013/

    www.collane.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •