Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 123

Wątek: Najśmieszniejsze komentarze o noszeniu

  1. #41
    Chustofanka Awatar JKG
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    miedziowy zakątek
    Posty
    377

    Domyślnie

    Tak, tak o przytulaniu i spaniu na "TAKICH" podusiach też już nie raz słyszałam
    To z reguły pierwsza męska rekacja jak widzą mojego Młodego spoczywającego słodko na moich piersiach

    Chociaż najśmieszniejsz sytuacja chustowa miała miejsce w przedszkolu:
    Poszłam po Starszynnke a Młodego zawiązałam z przodu i owinełam w polar XXL tak że nie było widać dziecia.
    Przebieramy się w szatni a chłopczyk krzyczy: "Mamo ta pani rodzi - nózka już z brzucha wyszła..."
    Ostatnio edytowane przez JKG ; 22-11-2009 o 18:46
    Małgorzatka 7 lipiec 2004
    Tomaszek 13 maja 2008


    Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka,
    byłoby ciemno i mroczno,
    ciemniej i mroczniej
    niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej -
    mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów.
    Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie."
    (Julian Ejsmon)

  2. #42
    Chusteryczka Awatar aurora
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    2,180

    Domyślnie

    To mnie wczoraj jedna pani zabiła prawie. Idę do sklepu i słyszę, jak mówi do syna," spójrz, jaki maluszek!" A do mnie: "PRAWDZIWY?" Sobie pomyślałam "nie, lalkę w ramach treningu noszę", ale się nie odezwałam, bo to sąsiadka z klatki obok była
    Kiedy dzieci są małe, daj im korzenie, a kiedy są duże, daj im skrzydła.

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JKG Zobacz posta
    Tak, tak o przytulaniu i spaniu na "TAKICH" podusiach też już nie raz słyszałam
    To z reguły pierwsza męska rekacja jak widzą mojego Młodego spoczywającego słodko na moich piersiach

    Chociaż najśmieszniejsz sytuacja chustowa miała miejsce w przedszkolu:
    Poszłam po Starszynnke a Młodego zawiązałam z przodu i owinełam w polar XXL tak że nie było widać dziecia.
    Przebieramy się w szatni a chłopczyk krzyczy: "Mamo ta pani rodzi - nózka już z brzucha wyszła..."
    super

    ja raz usłyszałam w sklepie, że mam fajny wieszak na dziecko

  4. #44
    Chustofanka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    okolice Wadowic
    Posty
    202

    Domyślnie

    a ja dziś usłyszałam w parku "Ale dziecko ma fajnie - jak w kokonie" - tylko trochę ciężki ten kokon
    Mama Anieli- 8 lipca 2007 i Antosi - 15 sierpnia 2009

  5. #45
    Chustonoszka Awatar agolej
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    114

    Domyślnie

    Mnie pani w sklepie spytała czy nie boję się, że źle zawiązałam materiał i że dziecko mi wyleci...

  6. #46
    Chustomanka Awatar mamka_klamka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,361

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JKG Zobacz posta
    Tak, tak o przytulaniu i spaniu na "TAKICH" podusiach też już nie raz słyszałam
    To z reguły pierwsza męska rekacja jak widzą mojego Młodego spoczywającego słodko na moich piersiach

    Chociaż najśmieszniejsz sytuacja chustowa miała miejsce w przedszkolu:
    Poszłam po Starszynnke a Młodego zawiązałam z przodu i owinełam w polar XXL tak że nie było widać dziecia.
    Przebieramy się w szatni a chłopczyk krzyczy: "Mamo ta pani rodzi - nózka już z brzucha wyszła..."
    Mi kolega starszego syna powiedział, że chyba za długo w ciąży chodzę, bo już główka wystaje

  7. #47
    Chustofanka Awatar gyokuro
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    169

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JKG Zobacz posta
    Chociaż najśmieszniejsz sytuacja chustowa miała miejsce w przedszkolu:
    Poszłam po Starszynnke a Młodego zawiązałam z przodu i owinełam w polar XXL tak że nie było widać dziecia.
    Przebieramy się w szatni a chłopczyk krzyczy: "Mamo ta pani rodzi - nózka już z brzucha wyszła..."
    O rany, odpadłam
    Kasia, mama Juliusza (15.04.2003) i Laury (10.05.2009)

  8. #48
    Chustofanka Awatar ekomummy
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    437

    Domyślnie

    [QUOTE
    Mnie jeden pan w stanie mocno wskazującym zapytał, co tam mam. Na to ja, że dziecko. A on z lekka niewyraźnie: żywe?

    [/QUOTE]

    Też się spotkałam z takim komentarzem. I na dodatek od osób nie w stanie wskazującym
    Mama Adasia, 2007, Natalii 2009 i Lilianki 2014

    www.ekomaluch.pl
    www.wielorazowepieluszki.pl
    www.kidstyle.pl

  9. #49
    Chustomanka Awatar piuma
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    685

    Domyślnie

    Mąż zamotał Bąbla, nałożył kurtkę, zasunął i poszedł na zakupy.W sklepie Pani stojąca za mężem zapytała:
    - Nie boi się Pan, że dziecko dołem wypadnie??

  10. #50
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Kolega pierwszy raz widział dziecko w chuście, spodobało mu się, ale nie byłby sobą, gdyby jakoś nie skomentował Popatrzył, pomyślał, uśmiechnął się do reszty chłopaków i mówi: fajnie mu tak, blisko mamy, i nie tylko (tu wykonał gest pokazujący zabawę piersiami kobiety), też bym tak chciał. Na co odpowiedziałam: no co ty, jedzeniem się bawić?

  11. #51
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasia.234 Zobacz posta
    Kolega pierwszy raz widział dziecko w chuście, spodobało mu się, ale nie byłby sobą, gdyby jakoś nie skomentował Popatrzył, pomyślał, uśmiechnął się do reszty chłopaków i mówi: fajnie mu tak, blisko mamy, i nie tylko (tu wykonał gest pokazujący zabawę piersiami kobiety), też bym tak chciał. Na co odpowiedziałam: no co ty, jedzeniem się bawić?
    Wojtek Mann kiedyś powiedział, ze nie mógłby byc kobietą,
    bo nie wychodziłby z domu.
    zapytany dlaczego, stwierdził, że cały czas bawiłby się piersiami

  12. #52
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Charleston, SC
    Posty
    359

    Domyślnie

    Pytam taty dzisiaj czy na pewno beda miec fotelik na przetransportowanie nas z lotniska do domu, na co tata do mnie mowi: " Ty sie o nic nie mart, tylko zabierz ze soba te szelki co w nich dziecko nosisz"

  13. #53
    Chustoguru Awatar Olapio
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    7,911

    Domyślnie

    do mojego mężą ostatnio kobieta powiedziała: "Myślałam, że pan jest w ciąży"

    dobrze, że nie skomentował " lepiej niech pani juz nie myśli"

  14. #54
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    A ten test nie będzie śmieszny.
    Pan mi w lumpenie powiedział, że nie powinnam nosić dziecka w nosidełu, (miałam ono pożyczone z KK), "bo się przyzwyczai do bliskości matki"...

  15. #55
    Chustomanka Awatar saaudade
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    far far away
    Posty
    734

    Domyślnie

    Moje też śerdnio śmieszne, raczej z tych dziwnych przypadków. Wczoraj byłam szczepić Hanuśkę i zamotane byłyśmy. Weszłam do gabinetu jeszcze w chuście,a pani doktor mówi "muszę was biegiem załatwić bo zaraz będą chore dzieci przychodzić, więc biegiem małą proszę rozbierać, biegiem!" Ja trochę zdębiałam, ale nie chcę córy na choróbska narażać, więc jak stałam tak zrzuciłam chustę na podłogę, a lekarka do mnie (po dłuższej chwili konsternacji i wlepiania wzroku w szmatę leżącą na podłodze) "ale spokojnie i niech pani sobie...(chwila ciszy) TO weźmie"
    Hania- 2009, Marynia-2011, Zuzia-2014
    Moje miejsce na ziemi .... http://mojewichrowewzgorze.blogspot.com/

  16. #56
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    101

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JKG Zobacz posta
    Przebieramy się w szatni a chłopczyk krzyczy: "Mamo ta pani rodzi - nózka już z brzucha wyszła..."
    Piękne!

  17. #57
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    Taaaaak? To teraz ja Wam opowiem jak do mnie Pani w lumpeksie wypaliła. Jest to kobieta której zachowania juz troche znam - ma zwyczaj zwracania sie do ludzi w 3 osobie. czyli : - Bierze to bluzke czy nie bierze, bo jak nie to wywalam!!!
    No i wchodze z Blanką w chuscie. A ona do mnie: - Takie małe w podołku nosiii?

    A ja do niej: Powiedziec Pani ile ten podołek kosztuje? (to było na drugi dzień po nadejsciu mojego slicznego NIno z wełną safranowo - miodowego ).

    Nie chciała wiedzieć, w kazdym razie powiedziała, ze kiedys sie dzieci szanowało...a teraz

  18. #58
    Chustomanka Awatar equidna
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylvetta Zobacz posta
    w kazdym razie powiedziała, ze kiedys sie dzieci szanowało...a teraz
    a teraz się w chustach nosi, czyli i szacunek oraz okazywanie miłości i czułości
    Martyna, mama Janka (28.09.2009) i Kuby (19.12.2011)



  19. #59
    Chusteryczka Awatar doominikaa
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,449

    Domyślnie

    młoda miała z miesiąc może, kruszyna, zamotana w elastyka i pod kurtką, pani na bazarku:
    ooo, to bliźniaki będą chyba??....
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, niepraktykujący ale z sentymentem.
    Matka Mateusza (wrzesień 2005) i Małgośki (styczeń 2008), była chustonoszka, ale trzymająca jeszcze szmaty w szafie.
    No chustopróchno po prostu.



  20. #60
    ChustoTata Awatar Świrek
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Strzelin
    Posty
    56

    Domyślnie A pan co w ciąży

    Idziemy dziś z kościoła z imprezy mikołajowej z niuńką w chuście i pod polarem. Deszcz pada, zacina pod parasol więc mała śpi pod połą chusty. Spotykamy znajomego o tym samym co my nazwisku ale to nie rodzina i tak sobie idziemy i gadamy o niczym aż tu on w końcu coś zauważył i mówi
    - A pan panie Ś... to co w ciąży czy co??
    - A tak panie Ś... w ciąży........ zewnętrznej hahaha
    - hahaha bo myślałem że tam dziecko niesiesz
    - no bo niosę
    YYYYYYYY Niemożliwe gdzie pokaż. Mina bezcenna

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •