Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 123

Wątek: Najśmieszniejsze komentarze o noszeniu

  1. #21
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stokrotka.a Zobacz posta
    "jestem lekarzem,prosze się nie obawiać,
    że jestem jakimś zboczeńcem który zaczepia młode mamy
    ...


    Cytat Zamieszczone przez mamakaliny Zobacz posta
    co się dziwić że ogólnie jest do d..... skoro nawet matek nie stać na wózki i w jakieś szmaty przywiązuja do siebie dzieci zakończone że rzeczywistoś jest pop.......
    moze by cen od chust nie odrywac?



  2. #22
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,865

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez b.szczelna Zobacz posta


    moze by cen od chust nie odrywac?
    Taaa to tacy kolesie z ciebie chustę zedrą celem opchnięcia na rynku wtórnym

  3. #23
    Chustonoszka
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    68

    Domyślnie

    Wchodzilam do sklepu po schodach z Niunka, ktora spala zamotana pod moja kutrka. Za mna pewna pani, ktora zwrocila mi uwage, ze jakis recznik zwisa mi z tylu i czy to tak specjalnie. A to ogony mojego indio Oczywiscie wytlumaczylam pani co i jak, a ona tylko sie zdziwila

  4. #24
    Chustofanka Awatar zirca
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Ząbki
    Posty
    152

    Domyślnie

    najbardziej rozsmieszyl mnie tekst-"no i najwazniejsze-tanio! pewnie z 30 zlotych Pani w pasmanterii za te bawelenke dala"
    bylismy w Indio
    http://stellagonet.blogspot.com/
    ALEXANDER- 08-10-2008

  5. #25
    Chustomanka Awatar Nalia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    podlasie :)
    Posty
    1,111

    Domyślnie

    Jak znajomy pierwszy raz zobaczył mnie z Wiktorem w Amazonii nati to stwierdził z uśmiechem że ściągnęłam z okna zasłonę i dziecko w niej noszę

    A na co dzień to starsi panowie z reguły się uśmiechają i zazdroszczą maluchowi, ze mu tak dobrze.
    Ania - mama Wiktora (22.08.2008) i Dariusza (02.07.2012)



  6. #26
    Chustoholiczka Awatar gouraanga
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Koszalin
    Posty
    3,671

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nalia Zobacz posta
    Jak znajomy pierwszy raz zobaczył mnie z Wiktorem w Amazonii nati to stwierdził z uśmiechem że ściągnęłam z okna zasłonę i dziecko w niej noszę
    a tak, też słyszałam , że w kotarze noszę

  7. #27
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamakaliny Zobacz posta
    wczoraj na przystanku, aura wieje i pada deszcz ze śniegiem, mała w kombinezonie i w Nati kieszonka dwóch wyrostków rozmawia o kryzysie i stwierdza że co się dziwić że ogólnie jest do d..... skoro nawet matek nie stać na wózki i w jakieś szmaty przywiązuja do siebie dzieci zakończone że rzeczywistoś jest pop.......
    słów brak
    A mnie to smieszy Głębia ich przemyśleń jest powalająca
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  8. #28
    Chustomanka Awatar pulcheria
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    587

    Domyślnie

    Kiedyś szłam z Zuzą w kółkowej, mój mąż nas doganiał, bo coś tam jeszcze załatwiał i dzięki temu usłyszał komentarz starszego małżeństwa, idącego za mną: pan zaszokowany mówi do pani-"Ty, patrz, choby jakaś Arabka!"
    Ania, mama Jaśka (26.08.04), Zuzi (14.03.08), Jagódki (18.04.16) i Józia (31.01.19)

  9. #29
    ulala.v
    Guest

    Domyślnie

    AAAAAAAA!!! komentrarz górala mnie powalił na kolana

    u mnie był dowcip bardziej sytuacyjny, bo smieszna była mina, ton głosu i zaskoczenie
    idę sobie z młodą w elastycznej, przechodzę obok listonosza, listonosz mnie zauwazył, przystanął i wrzasnął "ooo!! kangur!"
    umarłam ze śmiechu

    za to dziś byłam w przychodni z dwójką, młodą zamotałam juz i nakłąniam starszego do zostawienia "przychodniowej" maskotki-ośmiornicy, któą bardzo chciał zabrać do domu, wchodzą do poczekalni dwie sprzątaczki, jedna na mój widok "o Boże biedactwo, takie pościskane, ale to biedne, przecież jemu niewygodnie" a ja na to " wbrzuchu tez było pościskane, pewnie tym dzieciom w brzuchu bardzo niewygodnie" więc Pani już się nie odezwała ale jej kolerzanka podeszła do mnie i poufnym półszeptem mówi "niech się Pani nie martwi, im tak wygodnie, moja córka też tak nosiła"

  10. #30
    Chustofanka Awatar elson
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    273

    Domyślnie

    Kiedyś dość długo przymierzałam okulary ze 10-miesięcznym Wojtusiem śpiącym z przodu. Kiedy w końcu zdecydowałam sie i zapłaciłam, Pani, która pomagała mi w wyborze okularów, zawołała: Ojej, Pani ma tu dziecko! Może wcześniej myślała, że to garb jakiś?
    Kubuś 2005, Wojtuś 2008, Joasia 2011 ...

    http://chusty.info/forum/showthread....36#post1503336

  11. #31
    Chustofanka Awatar Mama Żuka
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    309

    Domyślnie

    Stoimy czekając na zmianę świateł przed przejściem dla pieszych za nami grupa licealistów. Francio na plecach, spogląda na nich, bo się chichrają jak dzicy.
    Nagle jeden wypala - Ale łobuz (to o Żuku)! Jak fajnie siedzi.
    Drugi - Kur... jak na takiego małego patrzę, to od razu chcę mieć dzieci.
    I trzeci (mój faworyt) - Taaa, dzieci... Podobno koszt jednego wynosi 30 000 tysięcy do uzyskania pełnoletności...


    Proszę do jakich przemyśleń nasz widok nakłania młodzież. Może już zaczęli odkładać do skarbonki





  12. #32
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,865

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mama Żuka Zobacz posta
    Stoimy czekając na zmianę świateł przed przejściem dla pieszych za nami grupa licealistów. Francio na plecach, spogląda na nich, bo się chichrają jak dzicy.
    Nagle jeden wypala - Ale łobuz (to o Żuku)! Jak fajnie siedzi.
    Drugi - Kur... jak na takiego małego patrzę, to od razu chcę mieć dzieci.
    I trzeci (mój faworyt) - Taaa, dzieci... Podobno koszt jednego wynosi 30 000 tysięcy do uzyskania pełnoletności...


    Proszę do jakich przemyśleń nasz widok nakłania młodzież. Może już zaczęli odkładać do skarbonki
    Albo wspaniałomyślnie zrezygnowali z kiszonkowego ,żeby starych odciążyc

  13. #33
    Chustofanka Awatar claribell
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Kraków / Czaniec
    Posty
    413

    Domyślnie

    Ja miałam komentarz mój własny - wewnętrzny

    Byliśmy z Młodym u pediatry w ośrodku. Po badaniu dostaliśmy skierowanie na SOR na chirurgię - no to się wystraszyłam, Młodemu się mój nastrój chyba udzielił, bo przy wkładaniu w 2x się rozwrzeszczał, do tego żadnego lustra w okolicy, żeby sprawdzić, czy dobrze zamotana jestem (wciąż się uczę). No i idę z Młodym na sygnale, próbując go poprawiać, robiąc przy okazji chustom antyreklamę Oczywiście smoczka zapomniałam.

    Nagle, w pewnym momencie... cisza. Zrobiłam jeszcze parę kroków, patrzę na dziecię - a dziecko - zamknięte oczy, główka zwisa...
    "Boże!" - myślę sobie spanikowana. - "Przetrąciłam dziecku kręgosłup w chuście, bo źle zamotałam i go zabiłam!"
    Myślałam, że zwariuję. Potrząsnęłam nim - a Młody mlasnął, odwrócił głowę w drugą stronę i poszedł w najlepsze spać dalej. Nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło takie bezpośrednie przejście z totalnego ryku w słodką drzemkę. Teraz mi się chce śmiać jak sobie moją panikę przypominam

    A tak szyje moja Mama :* - www.efartuchy.pl

  14. #34
    słoneczny_blask
    Guest

    Domyślnie

    ...
    Ostatnio edytowane przez słoneczny_blask ; 01-01-2014 o 15:49

  15. #35
    Chustofanka Awatar usia
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Sierpuchowo ;-)
    Posty
    217

    Domyślnie

    Ja idąc z Lenką zamotaną w kieszonkę i z plecakiem na plecach usłyszałam od pasażera jadącego samochodu że zaraz coś zgubie bo mi wisi z plecaka. Oglądając się zobaczył że to co wisi z tyłu jest też z przodu i jak stali na czerwonym a ja doszłam na ich wysokość to tylko kopary otwarte mieli ale nie komentowali

    A ostatnio to pewna starsza pani w sklepie stwierdziła że ja taka biedna jestem i pewnie mi bardzo ciężko z tym dzieckiem

    No i najczęściej spotykane (za plecami) "Ona tam dziecko miała. Widziałeś?"
    (*) 15.10.2007r (9tc)



  16. #36
    Chustoholiczka Awatar martalicja
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    UK
    Posty
    4,312

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gouraanga Zobacz posta
    a tak, też słyszałam , że w kotarze noszę
    Nas kiedyś jakaś młodziutka dziewczyna skomentowała, mówiąc do swojego kolegi trochę prześmiewczym tonem:
    -ty, paaa, w firance dziecko ma!
    Na co my:
    - jeśli już to w zasłonie

    Dziewczę zamilkło a my z mężem uśmialiśmy się bardzo!
    B 2004. D 2008. M 2010. J 2012
    moje fotografie https://www.facebook.com/Martasframes/
    Miejsce w sieci https://martasframes.com/

  17. #37
    Chusteryczka Awatar franciszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    53° 07' N 23° 10' E
    Posty
    2,554

    Domyślnie

    Już gdzieś to pisałam:
    Jarmark staroci, siedzi Pan - wesoły już troszkę, a że wciskanie "staroci" turystom za bardzo nie idzie, to się rozgląda, kombinuje, gapi, komentuje...
    Idę z Młodą w MT na plecach:

    - O, jak Murzynka dziecko niesie !!! - Pan
    - Jak się ma cyce jak murzynka, to i dziecko się nosi jak murzynka - odpyskowałam odwracając się do niego przodem .... a niech se popatrzy, a co mi tam

    No cóż, Pana zatkało, koledzy z Pana się pośmieli... A ja poszłam dalej

    M. X.08 [*] M. X.12

  18. #38
    Chustomanka Awatar Monik75
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paskowka Zobacz posta
    Stoimy z Lidką na przystanku, zaraz obok tabliczki z rozkładem jazdy. Lidia uwiązana w Mietku, śpi, łepek przykryty kapturkiem. Na ławeczce Państwo w średnim wieku. Najpierw Pani wstała i podeszła, że niby rozkład jazdy ogląda. Potem jeszcze raz podeszła. W końcu Pan nie wytrzymał, podszedł i wali wprost:"A co tam Pani ma?". Ja:"Dziecko". A on:"Matko, a ja myślałem, że Pani tak wysoko ciążę nosi!"
    Padłam

  19. #39
    Chustomanka Awatar mamka_klamka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,361

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ulala.v Zobacz posta
    u mnie był dowcip bardziej sytuacyjny, bo smieszna była mina, ton głosu i zaskoczenie
    idę sobie z młodą w elastycznej, przechodzę obok listonosza, listonosz mnie zauwazył, przystanął i wrzasnął "ooo!! kangur!"
    umarłam ze śmiechu
    Wyobraziłam sobie tego listonosza aż się moje dzieci zdziwiły

    Cytat Zamieszczone przez Mama Żuka Zobacz posta
    Stoimy czekając na zmianę świateł przed przejściem dla pieszych za nami grupa licealistów. Francio na plecach, spogląda na nich, bo się chichrają jak dzicy.
    Nagle jeden wypala - Ale łobuz (to o Żuku)! Jak fajnie siedzi.
    Drugi - Kur... jak na takiego małego patrzę, to od razu chcę mieć dzieci.
    I trzeci (mój faworyt) - Taaa, dzieci... Podobno koszt jednego wynosi 30 000 tysięcy do uzyskania pełnoletności...


    Proszę do jakich przemyśleń nasz widok nakłania młodzież. Może już zaczęli odkładać do skarbonki
    Dobre, hehe

    Mnie jeden pan w stanie mocno wskazującym zapytał, co tam mam. Na to ja, że dziecko. A on z lekka niewyraźnie: żywe?

    I jeszcze jeden pan (juz zupełnie trzeźwy), ojej, rusza oczami, myślałem, że to lalka

  20. #40
    Chustofanka Awatar gyokuro
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    169

    Domyślnie

    U mnie parokrotnie było, że zazdroszcza Lusi, bo tez by tak chcieli - to np. jeden pan sprzedający warzywka, że by się chętnie tak przytulił, i jedna pani w górach, zasapana, zmęczona, żeby ją też tak zamotac i zanieść na szczyt - ja schodziłam z Sarniej Skały, ona wchodziła.

    "Ty, patrz, kangur!" - to tez raz miałam

    "Co pani tam ma?" "Dziecko." "Jakie dziecko?!" "Moje, moją córeczkę". I kopara na glebie
    Kasia, mama Juliusza (15.04.2003) i Laury (10.05.2009)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •