Strona 15 z 21 PierwszyPierwszy ... 5789101112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 415

Wątek: tylko dla Ellevillo-fijow :)

  1. #281
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Olapio Zobacz posta
    elizek to ktora lepsza zara blueberry, deli czy deli le?
    To jest przeciez kwestia gustu tylko i wylacznie ale jak dla mnie blueberry zdecydowanie najladniejsza!!!
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  2. #282
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tulipowna Zobacz posta
    ehhh... ale mnie zazdrosc zzera... miala byc nowa karmaa rzeczywiscie. dziewczyny z rosyjskiego forum optowaly za fioletami/oberzyna, ale w koncu nie wiem, na czym stanelo.
    mam nadzieje, ze ellevill bedzie jeszcze przez dlugie lata istnial i spelnie swoje marzenie o podrozy do norwegii
    Hihi to moge Ci powiedziec ze to nie fiolet/oberzyna! Jesli to bedzie od Benedicte zalezalo to bedzie jeszcze dlugo dzialac ale to zalezy przeciez od rynku. Mysle jednak ze masz spore szanse zdazyc ja odwiedzic!!!
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  3. #283
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elizek Zobacz posta
    To jest przeciez kwestia gustu tylko i wylacznie ale jak dla mnie blueberry zdecydowanie najladniejsza!!!
    nie miałam wątpliwości ze blueberry
    to ile mam czasu na zebranie funduszy?
    jak szybko znikają te nowości z półek?

  4. #284
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kayama Zobacz posta
    nie miałam wątpliwości ze blueberry
    to ile mam czasu na zebranie funduszy?
    jak szybko znikają te nowości z półek?
    Z tego co Benedicte mowila to w cale nie jest pewne ze beda dostepne juz 14 marca wiec pewnie masz troche czasu, ale jak szybko beda wyprzedane tego nie wie nikt!
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  5. #285
    Chustofanka Awatar Noriska
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Norwegia
    Posty
    463

    Domyślnie

    Ale Ci zazdroszcze wizyty Bo ja wlasnie odebralam wymarzona i wyczekana purple i.....jestem rozczarowana. Chusta piekna ale ja wczesniej mialam lawende, jednokolorowa ale za to ten wzor zary tak sie mienil.....a purple jest ewidentnie dwukolorwa i ten kontrast dla mnie za duzy. Ech...Musze pojechac do Benedicte jak pokaza sie welenki i bambusy
    Elizek, wiesz, ze na zdjeciach ten zolty tez mi sie podoba


    "I lać Ci będą łzy potęgi drugiej ci, co człowiekiem nie mogli Cię widzieć." - Norwid

  6. #286
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Noriska Zobacz posta
    Ale Ci zazdroszcze wizyty Bo ja wlasnie odebralam wymarzona i wyczekana purple i.....jestem rozczarowana. Chusta piekna ale ja wczesniej mialam lawende, jednokolorowa ale za to ten wzor zary tak sie mienil.....a purple jest ewidentnie dwukolorwa i ten kontrast dla mnie za duzy. Ech...Musze pojechac do Benedicte jak pokaza sie welenki i bambusy
    Elizek, wiesz, ze na zdjeciach ten zolty tez mi sie podoba
    Doskonale Cie rozumiem bo ja mialam ochote na chocco a jak zobaczylam w rzeczywistosci to sie okropnie rozczarowalam. Obejrzalam wszystkie kolory i one sa przeklamane czesciowo na zdjeciach... Za to te ktore na zdjeciach mi nie pasowaly wygladaly lepiej w rzeczywistosci!!!!
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  7. #287
    Chustofanka Awatar Noriska
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Norwegia
    Posty
    463

    Domyślnie

    Odwoluje obsmarowanie zary purple. Po praniu i wyprasowaniu nabrala pieknego polysku i trojwymiarowosci (paradoksalnie)


    "I lać Ci będą łzy potęgi drugiej ci, co człowiekiem nie mogli Cię widzieć." - Norwid

  8. #288
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Na stronie ellevill mozecie juz zobaczyc kolejne nowosci! Sa jeszcze piekniejsze niz na zdjeciach! Bambuski!
    Ostatnio edytowane przez elizek ; 30-03-2010 o 21:05
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  9. #289
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elizek Zobacz posta
    Na stronie ellevill mozecie juz zobaczyc kolejne nowosci! Sa jeszcze piekniejsze niz na zdjeciach! Bambuski!
    no wlasnie! jak wrazenia? dotykalas tych chust?

  10. #290
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tulipowna Zobacz posta
    no wlasnie! jak wrazenia? dotykalas tych chust?
    Tylko probek ale wrazenie niesamowite! Ten u mnie zdecydowanie wyladuje. Poza tym zdazylam sie dowiedziec troche na temat procesu produkcyjnego i wyglada na to ze to bardzo ekonomiczny (dla producenta bambusa) i jednoczesnie bardzo trwaly produkt! Po prostu super!
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  11. #291
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    no wlasnie a propos produkcji. jakis czas temu didymos wydal oswiadczenie, dlaczego nie produkuje chust z bambusa. argumentowali to faktem, iz wlokno bambusowe nie jest naturalne, tylko musi przejsc obrobke chemiczna, co wg nich dyskwalifikuje to wlokno jako zdrowe, naturalne i eko. cos wiesz na ten temat? jakie jest pochodzenie tego wlokna?

  12. #292
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Z tego co po krotce zrozumialam to uderza sie bambusem tak dlugo az sie rozdzieli na cieniusienkie wlokna wiec nie ma tu mowy o obrobce chemicznej - chyba ze cos przegapilam nie jestem znawca. Te wlokna nie dosc ze beda cieniusienkie to jeszcze wyjatkowo dlugie wiec idealne do tkania. Tyle zrozumialam, ale jak napisalam wczesniej znawca nie jestem. Wiem na pewno ze sa produkowane recznie. Moze didkowi o masowa produkcje chodzilo?
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  13. #293
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    nie mam pojecia. czekam tez na odpowiedz od benedicte.
    dzieki za wszystkie informacje od Ciebie!

  14. #294
    Chustofanka Awatar Noriska
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Norwegia
    Posty
    463

    Domyślnie

    Piekne te bambusy - takie eleganckie. Czy sa grube? Bo ja nie lubie cienkich chust...
    Chyba sie wybiore do Benedicte w przyszlym tygodniu


    "I lać Ci będą łzy potęgi drugiej ci, co człowiekiem nie mogli Cię widzieć." - Norwid

  15. #295
    Chustofanka Awatar Noriska
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Norwegia
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tulipowna Zobacz posta
    no wlasnie a propos produkcji. jakis czas temu didymos wydal oswiadczenie, dlaczego nie produkuje chust z bambusa.
    Natalia z nati ma chusty z bambusem. Moze ona wie wiecej na ten temat?


    "I lać Ci będą łzy potęgi drugiej ci, co człowiekiem nie mogli Cię widzieć." - Norwid

  16. #296
    Chustoholiczka Awatar nemhain
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Mokotów
    Posty
    3,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elizek Zobacz posta
    Z tego co po krotce zrozumialam to uderza sie bambusem tak dlugo az sie rozdzieli na cieniusienkie wlokna wiec nie ma tu mowy o obrobce chemicznej - chyba ze cos przegapilam nie jestem znawca. Te wlokna nie dosc ze beda cieniusienkie to jeszcze wyjatkowo dlugie wiec idealne do tkania. Tyle zrozumialam, ale jak napisalam wczesniej znawca nie jestem. Wiem na pewno ze sa produkowane recznie. Moze didkowi o masowa produkcje chodzilo?

    Było kiedyś o bambusie, chusty nie są tkane z włokien tylko z wiskozy bambusowej a to duża różnica, Natalia opisywała nam bardzo dokładnie proces produkcji.



  17. #297
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Noriska Zobacz posta
    Piekne te bambusy - takie eleganckie. Czy sa grube? Bo ja nie lubie cienkich chust...
    Chyba sie wybiore do Benedicte w przyszlym tygodniu
    podobno te w regularnej produkcji beda grubsze.jak bedziesz u Benedicte, to wypytaj ja prosze o ten proces uzyskiwania wlokna bambusowego, jak go sie otrzymuje i czy jest obrabiany chemiczne i czy duzo w tym chemii.

  18. #298
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Noriska Zobacz posta
    Piekne te bambusy - takie eleganckie. Czy sa grube? Bo ja nie lubie cienkich chust...
    Chyba sie wybiore do Benedicte w przyszlym tygodniu
    A moze sie umowimy i wybierzemy razem? ALe ja dopiero po 13 kwietnia moge... Do tego czasu mam gosci...
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

  19. #299
    Chustoguru Awatar pati291
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    7,420

    Domyślnie

    Od wczoraj mam tricolor yellow. Jaka to piękna chusta. Żadna fotka nie oddaje mi soczystości kolorów. Może na spacerku uda mi się uchwycić jej urok.
    Patrycja - mama Damiana 08.08.08, Hanny 04.12.09, Emilii 01.03.14
    Chcieć to móc

  20. #300
    Chustonoszka Awatar elizek
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pati291 Zobacz posta
    Od wczoraj mam tricolor yellow. Jaka to piękna chusta. Żadna fotka nie oddaje mi soczystości kolorów. Może na spacerku uda mi się uchwycić jej urok.
    O szczesciara! To jest zdecydowanie moj faworyt jak na razie. Czekam tylko na moj rozmiar!!!
    Nils Fredrik 29.11.2005
    Maximilian 26.01.2010

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •