Strona 4 z 21 PierwszyPierwszy 12345678910111214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 415

Wątek: tylko dla Ellevillo-fijow :)

  1. #61
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    Hmm, Zara chocco to nie mój kolorek, ale może masz coś innego (Chyba OT zaczynamy więc może na prv?)
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  2. #62
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    Ja mam he (dzięki Va!) i teraz czeka pod choinkę zara curry. Ależ mnie ręce świerzbią!!! Ale wytrzymam, wytrzymam!!!
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  3. #63
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mimezis Zobacz posta
    Co do tych chust z wyprzedaży na stronce elllevilla bym się mocno zastanowiła. Nie wiadomo czy nie są to chusty ze zwrotów, z większą ilością takich wad, a jest napisanem że w przypadku chust z wyprzedaży zwrotów nie przyjmują.
    tak właśnie jest, to chusty z większą ilością wad, stąd takie niskie ceny
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  4. #64
    Chusteryczka Awatar wrapsodia
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Erlangen Niemcy /czasem Wawa/Jarosław/Klimontów
    Posty
    1,682

    Domyślnie

    edit: nieaktualne
    Ostatnio edytowane przez wrapsodia ; 18-11-2009 o 22:49
    Gosia, mama Toli (25/10/2008), dawniej mimezis

    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®
    Doradca Akademii Noszenia Dzieci



  5. #65
    Chustomanka Awatar Kirah
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Zielonki/Kraków
    Posty
    1,059

    Domyślnie

    Jak przyjdzie moja Jade Fog (specjalnie chciałam ręcznie tkaną z tych tańszych) to Ci powiem, czy tych supełków/nitek ma więcej czy mniej.

  6. #66
    Chustofanka Awatar ursus_arctos
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Vantaa, Finlandia
    Posty
    178

    Domyślnie

    doszla mgielka! jade fog znaczy. cudna, cudna. faktycznie porownanie do plaszcza Frodo jest baaaardzo trafione. w ogole jest jakas taka... elegancka. pierwsza chusta, w ktorej sie po prostu zakochalam dziec tez zreszta, zaczela sie smiac jak ja wyjelam z koperty no to sie od razu zamotalysmy, tak na chwilke bo glodna byla. pozniej pojdziemy na spacerek, w takiej jescze nieupranej, bo sie kurcze nie moge powstrzymac. siedze i ja macam teraz. dociagalo sie w miare dobrze (chociaz chyba byloby ciut trudniej gdyby to byla moja pierwsza chusta), mam wrazenie ze bedzie trzymac przez ten wypukly wzor. no i zobaczymy jak po praniu.
    zamowilam jakos w niedziele z tych ostatnich recznie tkanych, ze strony ellevill'a. ogladam ja dokladnie i nie widze zadnych wad/ zaciagniec ani nic podobnego.
    aha, sie pozytywnie zdziwilam, bo nie dosc ze cena dobra to jeszcze przy wysylce poza Norge odliczaja norweski VAT (25%!!!) miejscowego VATu tez nie placilam.

    Doula
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  7. #67
    Chustomanka Awatar Kirah
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Zielonki/Kraków
    Posty
    1,059

    Domyślnie

    ZDJĘĘĘĘCIE!!! i napisz, jak po praniu.
    nie mogę się mojej doczekać

  8. #68
    Chusteryczka Awatar matka.kobitka
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    1,758

    Domyślnie

    ja juz nie mogę się doczekać na mojego foga...

    a potem będzie trikolorka!!!
    „Dziecko najwięcej miłości potrzebuje wtedy, gdy najmniej na nią zasługuje”
    Zuzia '02, Janek '04, Ewa '08




  9. #69
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Beskid Niski
    Posty
    5,289

    Domyślnie

    leży obok mnie pożyczona zara purple (Natasszzko, dziękuję )
    córki śpią, więc ją sobie tylko dotykam. baardzo mi się podoba jej faktura. i to, że jest wąska. i taka... filigranowa. leży zwinięta i wygląda na 3,6, a nie na 4,6. krawędzie fajna jest

    i tylko metka mi się nie podoba. ale jestem w stanie z tym żyć


    Cytat Zamieszczone przez ninuczka Zobacz posta
    Ja mam he (dzięki Va!) i teraz czeka pod choinkę zara curry. Ależ mnie ręce świerzbią!!! Ale wytrzymam, wytrzymam!!!
    Ninuczka, powinnaś dostać medal za cierpliwość
    ja bym nie wytrzymała miałam sobie natki zostawić na urodziny (mąż miał schować), ale rozdziewiczyłam, zanim zdążył wrócić do domu. niech kombinuje inną chustę na urodziny
    2007, 2009, 2016

  10. #70
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    ursus, ja wlasnie sie wahalam miedzy fog a lemongrass, bo kocham zarowno szarosci, jak i niebieskosci; w koncu zdecydowalam sie na lemongrass, i czekam juz tydzien-a myslalby kto, ze z Norwegii do Anglii rzut beretem, Wikingom mniej czasu zajal podboj Albionu niz mojej chuscie dotarcie tu:/

    jak mi przypasuje ta chusta, to zgwalce moje konto o jeszcze jedna, fogg wlasnie..choc moze cos szaro-srebrnego znajdzie sie u Didka?

  11. #71
    Chustofanka Awatar ursus_arctos
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Vantaa, Finlandia
    Posty
    178

    Domyślnie

    no do mnie byl krotszy rzut beretem, bo praktycznie przez morze w niedziele wieczorem zamowilam i w sumie myslalam ze ta paczke urzad celny przetrzyma, a tu dzis dzwonek do drzwi
    z szarosci didek ma fale takie srebrno-szare. bardzo ladne, kiedys je nawet chcialam ale juz na nie krzywym okiem nie spojrze
    a lemongrass widzialam na jakiejs lasce w zeszla w sobote w sklepie- zajefajne, piekne. niebieskosci nie moje klimaty, ale i tak bardzo mi sie podobala.
    mgielka sie pierze i jutro porobie zdjecia

    Doula
    Doradczyni po kursie podstawowym Die Trageschule ®

  12. #72
    Chustomanka Awatar lillyofthevally
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Świętochłowice
    Posty
    784

    Domyślnie

    witam w tym wątku
    jeszcze nie mam ale pragnę mieć (dobry objaw, nie? ) Forresta!!!
    no marzę i śnię!!!!

    a tu nic....- nikt sprzedać mi nie chce cryy:


    powiedzcie mi - te dziewczyny co zagramanicą nabywają chusty - jak ja mam to uczynic? ( jestem coraz bardziej zdetrminowana )
    POWRÓT DO NASZEGO ŚWIATA DLA MOJEGO ANTKA:


    http://www.chusty.info/forum/showthr...958#post551958

  13. #73
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    jak to jak...

    wnijdz na strone internetowa majaca pozadana chuste na skladzie, najlepiej podczas pelni ksiezyca; nastepnie, splunawszy trzy razy przez lewe ramie i upewniwszy sie, ze wspolmalzonek bezpiecznie zajety ogladaniem telewizji jest, wydobadz karte kredytowa lub debetowa z ukrycia.
    gdy karte dzierzyc bedziesz, poklon sie dwukrotnie ku ziemi, twarza na polnoc zwrociwszy sie.
    nastepnie chuste swa upragniona wrzuc do koszyka wirtualnego i udaj sie czem predzej (by przypadkiem nie kupic jeszcze czegos) do kasy. tam podazaj juz za wskazaniami wypisanymi, azaliz zaplacic trza!

    po wszystkim wez gleboki wdech i wyszeptaj zaklecie oslaniajace, by malzonek ubytku na koncie nie zauwazyl byl zbyt szybko.

    pozniej czekaj na kuriera cierpliwie, oddajac sie zwyklym zajeciom swym codziennym...

  14. #74
    Chustomanka Awatar lillyofthevally
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Świętochłowice
    Posty
    784

    Domyślnie

    jak to jak...

    wnijdz na strone internetowa majaca pozadana chuste na skladzie, najlepiej podczas pelni ksiezyca; nastepnie, splunawszy trzy razy przez lewe ramie i upewniwszy sie, ze wspolmalzonek bezpiecznie zajety ogladaniem telewizji jest, wydobadz karte kredytowa lub debetowa z ukrycia.
    gdy karte dzierzyc bedziesz, poklon sie dwukrotnie ku ziemi, twarza na polnoc zwrociwszy sie.
    nastepnie chuste swa upragniona wrzuc do koszyka wirtualnego i udaj sie czem predzej (by przypadkiem nie kupic jeszcze czegos) do kasy. tam podazaj juz za wskazaniami wypisanymi, azaliz zaplacic trza!

    po wszystkim wez gleboki wdech i wyszeptaj zaklecie oslaniajace, by malzonek ubytku na koncie nie zauwazyl byl zbyt szybko.

    pozniej czekaj na kuriera cierpliwie, oddajac sie zwyklym zajeciom swym codziennym...





    poczekam jeszcze troche.....
    może któraś duszyczka zechce swoją sprzedać?!
    POWRÓT DO NASZEGO ŚWIATA DLA MOJEGO ANTKA:


    http://www.chusty.info/forum/showthr...958#post551958

  15. #75
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,732

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez green_naranja Zobacz posta
    jak to jak...

    wnijdz na strone internetowa majaca pozadana chuste na skladzie, najlepiej podczas pelni ksiezyca; nastepnie, splunawszy trzy razy przez lewe ramie i upewniwszy sie, ze wspolmalzonek bezpiecznie zajety ogladaniem telewizji jest, wydobadz karte kredytowa lub debetowa z ukrycia.
    gdy karte dzierzyc bedziesz, poklon sie dwukrotnie ku ziemi, twarza na polnoc zwrociwszy sie.
    nastepnie chuste swa upragniona wrzuc do koszyka wirtualnego i udaj sie czem predzej (by przypadkiem nie kupic jeszcze czegos) do kasy. tam podazaj juz za wskazaniami wypisanymi, azaliz zaplacic trza!

    po wszystkim wez gleboki wdech i wyszeptaj zaklecie oslaniajace, by malzonek ubytku na koncie nie zauwazyl byl zbyt szybko.

    pozniej czekaj na kuriera cierpliwie, oddajac sie zwyklym zajeciom swym codziennym...


    ale w polskim sklepie tez tak mogę? a mozna prze prawe ramię? bo przez lewe to moge w telewizor przez męża ogladany trafić i super mocne zaklęcia osłaniające będa potrzebne wczesniej - moze nawet ewakuacyjne
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  16. #76
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    przez prawe?zali wzdy??chcesz, by ci mezowskie oblicze brodawkami wlochatymi obroslo??
    przez lewe, powiadam, nawet za cene oplucia malzonka!a na gniew mezowski istnieje zaklecie okrutnie mocne, jeno wywaru z jaszczurczych ogonow don trzeba....

    (moze byc woda po upraniu didkowego gekona)

  17. #77
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,732

    Domyślnie

    Nie mam gekona nawet ogona

    za to czekam na zarę, jade miałam, spróbowalam i poszła dalej w świat dzieci nosić
    Muszę sie przyznac, że mój fog skojarzył mi się kolorystycznie tak:
    "ścierkę mi wyrwał! moje narzędzie pracy!"
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  18. #78
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    London, UK
    Posty
    1,436

    Domyślnie

    gekona Pondo zaposiada, wiec jakby co, na pewno uzyczy do wywaru
    a Fog cos czuje, bedzie moim nastepnym zakupem chustowym...o ile mnie malzon nie wywali z domu za te zakupy i o ile mi moja Lemongrass przypasuje.

    ech, zeby juz przyszla...

  19. #79
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie

    green niesamowita jesteś uśmiałam się niesamowicie
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  20. #80
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,160

    Domyślnie

    ja też należę do tej paczki
    ZARY to najpiękniejsze chusty ever!!!
    pierwsza Zara była pożyczona i po miesięcznym przetrzymaniu nabyłam swoją a potem jeszcze jedną i Jade. tak więc trochę się ich przez moje ręce przewinęło.
    wole Zare od Jade.
    miałam Zary Lavender, Moss oraz Jade Deli LE a teraz marzy mi się Zara Lemongrass albo Aubergine
    Syn 2006
    Córa 2008
    Syn 09.2014

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •