Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 161 do 179 z 179

Wątek: Nocnik! Ważna rzecz?

  1. #161
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,057

    Domyślnie

    My używamy pourty, ale dziecko sadzane od ok roczku. Sprawdza się u córek (mamy dwa) i higieniczny.
    U dziadków jest zwykły nocnik i dzieci potrzebowały czasu, żeby się do niego przyzwyczaić - jak były mniejsze. Teraz nie ma problemu
    córki: M 04.2012, R 11.2013 i B 08.2016 27tc [*]

  2. #162
    Chustonówka Awatar Magabi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    23

    Domyślnie

    U nas zwykłe najzwyklejsze, a i tak niemal od początku króluje nakładka na toaletę
    Gabi 12.02.2015

  3. #163
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    U nas stanęło na Rotho http://www.pinkorblue.pl/rotho-top-n...gn=okazje.info
    w do rodziców kupiłam najzwyklejszy z ikea Lilla http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30193163/

    Oba się sprawdzają, nie mają za wielkiego otworu. Młody siada od ok 6msż jak juz stabilnie siedział i nie ma oporów, bo znajoma zaczęła około roczniaka dopiero sadzać i uciekał., była zdziwiona jak nasz siedzi .

    U teściów jest jeszcze jakiś nocnik, nie wiem jaki, ale skarg nie było, więć też chyba siada.

  4. #164
    Chustoholiczka Awatar Tulli
    Dołączył
    Feb 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    5,180

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    U nas stanęło na Rotho http://www.pinkorblue.pl/rotho-top-n...gn=okazje.info
    w do rodziców kupiłam najzwyklejszy z ikea Lilla http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30193163/

    Oba się sprawdzają, nie mają za wielkiego otworu. Młody siada od ok 6msż jak juz stabilnie siedział i nie ma oporów, bo znajoma zaczęła około roczniaka dopiero sadzać i uciekał., była zdziwiona jak nasz siedzi .

    U teściów jest jeszcze jakiś nocnik, nie wiem jaki, ale skarg nie było, więć też chyba siada.
    Mamy rotho, ale nie rozumiem jego pozytywnych opinii. Wydaje mi się, że ten z ikei większy bardziej pasuje Młodemu.

    Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka
    mama Młodego, Młodej i Młodszego|`15,`17,19.
    PS codziennie dziękuję Bogu za to forum <3.

  5. #165
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tulli Zobacz posta
    Mamy rotho, ale nie rozumiem jego pozytywnych opinii. Wydaje mi się, że ten z ikei większy bardziej pasuje Młodemu.

    Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka
    U nas się sprawdza. Nie możemy mu nic zarzucić, nie wiem gdzie u was leży problem, ja żadnego nie widzę . Większy z ikae jest biały i mnie się nie podoba, myślę o tym z wyjmowanym wkładem do wylewania.

  6. #166
    Chustomanka Awatar Kabanos
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,466

    Domyślnie

    O rany ale mnie zaskoczyłyście, nigdy o tym nie myślałam (a w sumie teraz jak czytam to przyznaję rację). My kupiliśmy taki najczęściej spotykany w sklepach i się sprawdził. Co prawda się połamał i musieliśmy kupić drugi (taki sam). Chyba mieliśmy farta, bo młoda od początku chętnie na nim siadała

  7. #167
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    85

    Domyślnie nocnik dla dużego chłopczyka

    kupiłam zwykły za 8 zł, chyba najbardziej popularny. Teraz żeby posadzić bobasa trzeba dobrze celować, bo tyłeczek jest dość gruby i jakoś słabo idzie. czasem nie udaje się trafić tak, żeby siusiak był w środku. dzidzia duża i trochę wiotka więc się trochę leje przez ręce i jeszcze trudniej. Może jakaś doświadczona mama grubaska podpowie jaki kupić?
    • "Nikt dobrze nie wiedział skąd się wzięli, dość że pewnego dnia zamieszkali w lesie we dwoje: Mama-Kangurzyca i mały jej synek zwany Maleństwem."



  8. #168
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    85

    Domyślnie

    Znowu siuśki na około. Nikt nie pomoże?
    • "Nikt dobrze nie wiedział skąd się wzięli, dość że pewnego dnia zamieszkali w lesie we dwoje: Mama-Kangurzyca i mały jej synek zwany Maleństwem."



  9. #169
    Chusteryczka Awatar guesy
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    2,711

    Domyślnie

    Wiesz co, przy nocnikowaniu mojego syna też był taki problem a dokładnie chodziło o to, że siurak jak sikał to sam jakby wyskakiwał trochę z nocnika no i wylatywało. Czasem pilnowałam "palcem" żeby sikał gdzie trzeba. To chyba wynikało z za małej przestrzeni bo już na sedesie to się nie zdarzało

    Edit: doczytałam, że chodziło Ci właściwie o konkretny model nocnika, no to nie pomogłam. My mieliśmy taki za 8 zł (a nawet za 6 )
    Ostatnio edytowane przez guesy ; 23-02-2017 o 12:55
    24.08.2015 M.16.06.2013 F.

  10. #170
    Chustofanka Awatar Ewulinek
    Dołączył
    Aug 2016
    Miejscowość
    Krasne
    Posty
    430

    Domyślnie

    Te nocniki to chyba już takie są -dziewczynki sikają bez problemu, chłopaki zaś wszędzie indziej. Ja też mam jakiś zwykły jeszcze po corce i zakrywam ręką siusiaka gdy sika, a i to często wszystko wokół jest mokre
    Zuzia 27.11.2013 Gabryś 19.11.2015

  11. #171
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    my pochylamy dziecko do przodu inaczej leci antenką do majtek mielismy 3 modele dla starszaka i teraz jeszcze dwa dokupilismy dla młodego. Nocniki sa u naszych rodziców i u nas... Starszak miał mały tyłek i zapadał sie w nocniku. Młody ma sporo wiekszy a kupilismy ten najmniejszy z ikei...
    Nie polecam stawiania nocników na dywanach i panelach...

  12. #172
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krówka Zobacz posta
    my pochylamy dziecko do przodu inaczej leci antenką do majtek mielismy 3 modele dla starszaka i teraz jeszcze dwa dokupilismy dla młodego. Nocniki sa u naszych rodziców i u nas... Starszak miał mały tyłek i zapadał sie w nocniku. Młody ma sporo wiekszy a kupilismy ten najmniejszy z ikei...
    Nie polecam stawiania nocników na dywanach i panelach...
    Nocnik na pieluszce tetrowej i dalej jest co prać

  13. #173
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jun 2016
    Posty
    2,715

    Domyślnie

    no dokładnie
    my w domu zostawilismy sobie najlepszy z kupionyc nocników. Nie wiem kto je tworzy ale porazka w funkcjonalności... Polecam szybko uczyć na wc... u nas problem, bo dziecko "wrosło" w nocnik a na kibelek nie chce... Najlepsze sikanie w plenerze i to latem...
    Był czas u nas ze przy sikaniu na nocnik wszystko było mokre podłoga i ubranie...
    Wieczorem przed pizamą i rano po pizamie wysadzanie im mniej ciuchów tym lepiej...

  14. #174
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    85

    Domyślnie

    Ech. Kupiłabym nakładkę ale u nas w łazience jest zimno, nie jest ogrzewana. No i trzeba przejść przez sień, otworzyć dwoje drzwi więc raczej bym nie zdążała. trochę sie nauczyłam wstawiać pupkę tak żeby nie rozlewać ale ciągle nie jets to wygoda
    • "Nikt dobrze nie wiedział skąd się wzięli, dość że pewnego dnia zamieszkali w lesie we dwoje: Mama-Kangurzyca i mały jej synek zwany Maleństwem."



  15. #175
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    Posadz go przodem do tej wystajacej czesci (oparcia na plecy)
    U nas dopiero w ten sposob lazienka byla sucha
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  16. #176
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    85

    Domyślnie

    qqrq5 spróbuję!
    • "Nikt dobrze nie wiedział skąd się wzięli, dość że pewnego dnia zamieszkali w lesie we dwoje: Mama-Kangurzyca i mały jej synek zwany Maleństwem."



  17. #177
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,781

    Domyślnie

    No niee... w temacie o nocnikach reklama Viagry
    Igor 27.09.2009
    Eryk 17.03.2012
    Adam 24.04.2015
    Nika 02.02.2018
    Kuba 31.12.2019
    Kaja 21.09.2021

  18. #178
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eesti Zobacz posta
    No niee... w temacie o nocnikach reklama Viagry
    Okropnie się ten spam rozprzestrzenia :/
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  19. #179

    Domyślnie

    Dzieki za raport! Spamer usuniety

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •