Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 179

Wątek: Nocnik! Ważna rzecz?

  1. #121
    Chustoguru Awatar kammik
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Stolyca
    Posty
    6,437

    Domyślnie

    Mamy czarny Ładny, zgrabny, dość wysoki, więc dziecko nie zakrywa sobie uszu kolanami, dupinka nie wpada do środka, bardzo przyjemny sprzęt.
    "A co im imponuje? Płaczące posągi. Zamiana wody w wino. Zwykły kwantowy efekt tunelowy, który i tak by się zdarzył, gdyby tylko ktoś zechciał poczekać parę zylionów lat. Jak gdyby zamiana słonecznego światła w wino, dokonywana przez winorośle, ich grona, czas i enzymy nie była tysiąc razy bardziej cudowna i nie zdarzała się stale..."
    Terry Pratchett "Pomniejsze bóstwa"


  2. #122
    Chusteryczka Awatar beannshi
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    1,992

    Domyślnie

    Wygodny ale zgrabnie zmiesci nawet w najmniejszej lazience
    "W warunkach wolnorynkowych dyktat gustu większości prowadzi do dominacji rzeczy miernych i tandetnych." Cz.M.

  3. #123
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    1,081

    Domyślnie

    Dzięki! Myślę, że to słuszniejsza cena za kawałek plastiku do sikania niż eko chic sprzęt, który mieliśmy upatrzony wcześniej...
    No i ten czarny kolor bardzo będzie nam ładnie komponował się z dekoracją wnętrza

  4. #124
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    my też mamy taki - trochę bardziej odgniata pupę niz taki zaokrąglony, ale za to u chłopca siuśki nie lądują nigdy poza nocnikiem, co przy innych nocnikach zdarza nam się notorycznie... i fajne mają kolorki

  5. #125
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    Wolomin-city
    Posty
    2,635

    Domyślnie

    U nas się super sprawdza na małej rocznej dupce

  6. #126
    Chusteryczka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1,533

    Domyślnie

    Pewnie kolorem
    IKEA jest fajna, może nie ma pieknych produktów, ale rzeczy dla dzieci tanie i całkiem porządne, prawie wszystkie zabawki, meble i akcesoria dla dziecka mamy z ikei. Gdybysmy kupowali podobne rzeczy w "normalnych" sklepach dla dzieci wydalibysmy pewnie o wiele więcej.

  7. #127

    Domyślnie

    Mam 3 różne nocniki, w tym ikeowski. Jest super dla chłopca, bo wysoki dziubek z przodu i ograniczone miejsce do "usadzenia się" powodują, że chłopiec nie sika górą (w chwalonym Curverze można usiąść bardziej do przodu albo bardziej do tyłu i zaleznie od tego siuśki trafią do środka lub nie). Ale - jak któraś napisała - jest dość wysoki i ma mniej zaokrąglone krawędzie niż inne. Przez to nie nadaje się dla dziecka małego. Mojego wysadzałam w zeszłym roku jak miał ponad rok, ale jest dzieckiem drobnym i nie sięgał dobrze nogami do ziemi jak siedział na tym nocniku. W rezultacie go nie lubił - myślę, że go upijało. Polubił go dopiero jak podrósł.
    Na plus jeszcze tego nocnika - ma gumę na dolnej krawędzi i się nie suwa.
    As a mother you learn what it is to be both martyr and devil. Rachel Cusk

  8. #128
    Chusteryczka Awatar Frezis
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,972

    Domyślnie

    Nocnik jest superowy! Nie za mały, nie za duży. Używany od kiedy mały miał 8 miesięcy aż do teraz
    Dzieci to... kupa. Kupa radości i kupa kupy I jeszcze kupa zmartwień...

    Franek (Kako) 02.02.2008
    Krysia (Izia) 26.10.2009
    Janek 30.07.2014

    www.wysokipoziomcukru.pl
    www.dalekiswiat.pl
    zdjeciarka.blogspot.com

    Według psychologów dzieci wyrastają z lęku separacyjnego po drugim roku, nie piszą kiedy wyrastają z niego matki...

  9. #129
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    175

    Domyślnie

    wysoki dziubek z przodu i ograniczone miejsce do "usadzenia się" powodują, że chłopiec nie sika górą
    No chyba że będzie akurat bawił się interesikiem Mój właśnie odkrył własną anatomię i co drugi sik ląduje na ręce i podłodze

  10. #130
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,122

    Domyślnie

    też mam taki i jestem zadowolona, moja mała też... często nosi go po mieszkaniu jako fotelik... mimo, że ma swoje siedzonko...

  11. #131
    Chusteryczka Awatar marcy
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,927

    Domyślnie

    My też mamy 2 takie i są to jedyne nocniki, w których Alex nie wysikuje wszystkiego górą. Co prawda krawędzie rzeczywiście mogą trochę odciskać, ale u nas się sprawdza.

  12. #132
    Chustofanka Awatar vombati
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    440

    Domyślnie

    Generalnie ok ale Zoi gdy miała ok 9 mies nózki dyndały - jes dośc wysoki a teraz gdy ma 2,5 roku pupa się zasysa i potrafi wstawając całą zawartość wylać
    Aga, mama Tymka (20.04.2006) i Zoi (28.11.2007)

    Moje Vombati - chusty kółkowe www.vombati.eu i nie tylko...

  13. #133
    Chustomanka Awatar Meppel
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Gdanisko/Toruń
    Posty
    791

    Domyślnie

    Od kiedy przyniesliśmy do domu - dwa pozostałe poszły do kąta.
    Tymianek 4 wrzesień 2008
    Tomił 23 wrzesień 2010













  14. #134
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Też mam taki i jest fajny bardzo
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  15. #135
    Chustofanka Awatar akana
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    406

    Domyślnie

    Odgrzebuję wątek, bo od kilku dni wysadzam małego na nocnik i zawsze jest tak samo - kupka w nocniku, siku przed nocnikiem -mam kaczuszkę po córce i widzę, że przy siusiaczku u nas się nie sprawdza. Przeszperałam sieć i znalazłam Chicco na allegro i rotho w ekobaby, które mają wyższe przody - niech mi ktoś napisze, że stosował i siku nie ucieka, to ja od razu kupuję Albo może ktoś znalazł jakiś inny normalny nocnik dla chłopca - tylko musi być dostępny przez internet, bo nie mam czasu jeździć po sklepach i szukać...
    M /2005/, B /2010/ i H /2013/

    www.collane.pl

  16. #136
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    u teściów mamy nocnik po dziewczynce - Młodego sadzam tyłem do przodu i dzieki temu nic poza nocnikiem nie ląduje
    natomiast w domu mamy nocnik-sedes z drabinką. U nas strzał w 10. Na nocniku siedzial ale bez rezultatów. Na sedes uwielbia się wdrapywać i załatwiać się. Ładnie słychać jak siusiu leci i generalnie MIchał czuje się doroslej, bo siusia tam gdzie rodzice






  17. #137
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    96

    Domyślnie

    U nas sprawdza się rotho odkąd synek sam siedzi. Oprócz wyższego przodu i tyłu ten nocnik ma jeszcze fajny dół - nie da się go przewrócić, jednak przez to nie chwycisz nocnika między łydki, żeby małego podtrzymać nad nocnikiem - do tego lepiej się nadaje taki standardowy.

  18. #138
    Chustomanka Awatar phoebe
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Jarosław
    Posty
    669

    Domyślnie

    Mam taki
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1059561211
    Drogi ale jest tego wart. Wysadzałam niesiedzące samodzielnie dziecko i siedziało, wyjmowany środek jest praktycznie jak chiński nocniczek i zdarzało mi się go zabierać ze sobą, można go włożyć między nogi i usiąść z maluchem na kolanach.

  19. #139
    Chustofanka Awatar akana
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    406

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez phoebe Zobacz posta
    Mam taki
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1059561211
    Drogi ale jest tego wart. Wysadzałam niesiedzące samodzielnie dziecko i siedziało, wyjmowany środek jest praktycznie jak chiński nocniczek i zdarzało mi się go zabierać ze sobą, można go włożyć między nogi i usiąść z maluchem na kolanach.
    Śliczny nawet by mi przez myśl nie przeszło, że taki przymiotnik może być użyty w kontekście nocnika tyle, że ja szukam czegoś z wielką "ścianą" między nóżkami, a tutaj to podwyższenie jest naprawdę niewielkie A macie może pomysł dlaczego nocniki chicco są od 18 miesięcy?
    M /2005/, B /2010/ i H /2013/

    www.collane.pl

  20. #140
    Chustomanka Awatar phoebe
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Jarosław
    Posty
    669

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akana Zobacz posta
    A macie może pomysł dlaczego nocniki chicco są od 18 miesięcy?
    Może są wysokie. Dopiero większym dzieciom nie zwisają z nich nóżki, ale tylko zgaduję bo nigdy nie miałam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •