Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 62

Wątek: nosidło SCOOTABABY

  1. #1
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie nosidło SCOOTABABY

    Pozwoliłam sobie załozyć ten temat.
    Dziaiaj przyszło nosidło.
    POwiem krótko. Jeśli ktoś lubi nosic na biodrze i lubi nosidła, to po prostu jest REWELACJA!!!!!

    Nosidło jest przewygodne. Pas odejmuje cięzar prawie całkowicie, wiec ramie jest obciażone minimalnie. Nisidło można wyposrodkować,ze nie nosi sie całkowicie na biodrze.
    Drugo MEGAplus-wykonanie. Po prostu wszyscy,absolutnie wszyscy wytwórcy nosideł powinni wzorowac sie na scoota. Niesoamowicie wygodny pas, miękki w sensie niewrzynaj acy sie, a zarazem dobrze zdejmujacy ciezar. Klamrazakryta,wiec sie nie wrzyna, na pasie,jesli ktos wydłuża jejst dodatkowa osłonka,zeby sie nie wrzynał. RAmie wykonane z polaru, bardzo miekko otulajacego ramie. regulacja ramienia w dwóch miejscach, bardzo latwo i płynnie. Od wewnatrz nosidła taka jakby podszewka.
    Panel wąski,ale położenie biodrowe niweluje postawe, przynajmniej u mojej prawie rocznej Stefci.

    Jedyny mały minusik dla mnie,ze nie ma klamry na ramieniu i wyjmujac dziecko,trzeba przesunac materiał, podobnie jak w kółkowej. lae przypuszczam,ze to komprmis, bo kalmra musiałaby byc megaduza i jakas wymyslna, zeby sie nie rozpinała, wiec rozumiem to rozwiazanie.

    jeszcze raz powtórze,dla lubiacych nsic na biodrze i dla dzieci lubiacych te pozycje, jest bardzo fajne. Polecam.

    Zdjecia beda, jak pojade na inny internet

  2. #2
    Chustonoszka Awatar madaleine72
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Gdańsk Przymorze
    Posty
    127

    Domyślnie

    Ale zachęcająca opinia.
    Napaliłam sie na to nosidło, a szukam czegoś do szsybkiego montowania na kurtkę dla ponad roczniaka.
    Myślałam o więszym rozmiarze poucha, ale to chyba bedzie o niebo wygodniejsze.
    i

  3. #3
    Chustofanka Awatar herbal2
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków / Frankfurt nad Menem
    Posty
    381

    Domyślnie

    Nata, zalinkuj proszę


    Znalazłam, a ten panel nie za wąski? W sensie czy nóżki odpowiednio rozstawione?? I czekamy na foty
    Ostatnio edytowane przez herbal2 ; 29-10-2009 o 18:41
    Cztery Aniołki w Niebie.

    30 kwietnia 2009 - Julka, nasze wytęsknione szczęście





    Jeżeli wierzysz, że pływanie wyszczupla to zobacz jak wieloryb wygląda.(Tytus de Zoo)

  4. #4
    Chustonoszka Awatar madaleine72
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Gdańsk Przymorze
    Posty
    127

    Domyślnie

    Nie wytrzymałam
    Zamówiłam.
    Liczę, ze będę również zachwycona

    Nie mogę sie już doczekać
    i

  5. #5
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    54

    Domyślnie

    madaleine72 to się pochwal jak już będziesz miała Emka uwielbia noszenie na biodrze, a w kółkowej mnie plecy bolą po dłuższej chwili.


  6. #6
    Chustonoszka Awatar madaleine72
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    Gdańsk Przymorze
    Posty
    127

    Domyślnie

    no to chwalę sie: MAM SCOOTABABY




    Wybrałam to całe czarne ( lekko obłazi )
    Rzeczywiście jest super wygodne.
    Akurat przyszło w dzień kiedy mój maluch mocno marudny ząbkowo i poszczepionkowo był więc przetestowalismy dokładnie.
    Troszkę ramię przy ruchu ręką zsuwało mi się w górę w kierunku szyji (mojej) ale ja jestem niska i myśle,ze dlatego.

    Generalnie - nie żałuję wydanej kasy i myślę, ze jakiś czas nam posłuży
    i

  7. #7
    Chustonoszka Awatar filandre
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    137

    Domyślnie

    Scootababy gościło u nas kilka dni i powiem jedno: dobrze, że nas odwiedziło, bo w życiu nie uwierzyłabym, że nosidło na jedno ramię może tak MEGAWYGODNE!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego nosidła i już wrzucam grosiki do skarbonki, bo kusi mnie przeogromnie. Doskonałe wykonanie dystansuje go o kilometr od wszystkich znanych mi nosideł. Jest bardzo starannie wykonane i tak jak napisała Nata, powinno być wzorem dla innych producentów. Wygodne ramię i błyskawiczne dociąganie pasów, bezpieczne, świetne jakościowo klamry to dla mnie największe atuty Scootababy. Założenie go i dociągnięcie zajmuje zaledwie kilka sekund, więc u nas, przy biegającej dwulatce, świetnie się sprawdziło. Jest bardzo małe, zapakowane w worek (jak na kapcie ), więc można go upchnać bez probelmu do torebki. Ogólnie ocena 6 ++++++, za wygodę, jakość i za to, że jest baaaardzo praktyczne. Myślę, że powinien mieć go każdy, kto lubi noszenie na biodrze (tak jak my )
    Kubek 25.10.2001, Lenka 25.09.2007

    http://www.bystrzaki.pl, zabawki edukacyjne, chusty Babylonia, Lennylamb, Nati

    http://igorwalczyooddech.synek.pl

    Doradca Laktacyjny CNOL
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia
    Instruktor Masażu Shantala

  8. #8
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Miałam przyjemność testować SCOOTABABY.

    Nosidło niesamowicie szybko się zakłada, mega łatwo dociąga się pas naramienny,który jest super miękki i wygodny.
    Niestety przy noszeniu troszkę mi się podciągał, ale za to bardzo szybko i łatwo można to poprawić.
    Pas biodrowy jest bardzo wygodny, mocno wypełniony, świetnie osłonięte klamry, które nie maja możliwości wrzynania się.

    Minusem dla mnie jest szerokość panela, który jest o wiele za wąski (testowałam z 14 miesięczną córeczką)
    Mati 03.2005 Martynka 09.2008 Szymonek 12.2012


  9. #9
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    i ja bardzo dziękuję za możliwość testów.

    to nosidło jest niesamowicie wygodne. wąski panel nie jest minusem, ponieważ na biodrze pozycja dziecka i tak wymusza poprawne rozstawienie nóżek, nawet mojemu dwulatkowi było wygodnie.
    pas naramienny, z polaru bardzo mięciutki i wygodny. mnie sie nie zsuwał.
    założenie i dociągnięcie nosidła faktycznie trwa zaledwie kilka sekund, co przy ruchliwym dziecku jest mega-zaletą.
    pas biodrowy świetnie zdejmuje ciężar.

    wykonanie - bajka! dziewczyny już wszystko opisały.

    dla mnie to nosidło zasługuje na wielką szóstke z plusem!
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  10. #10
    Chustomanka Awatar Pasiata
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków/ Bochnia
    Posty
    766

    Domyślnie

    Miałam 4 dni. Nosiłam dużo. I... chyba na tyle polubiłam, że chciałabym, żeby zagościło u mnie na stałe
    Nosidło bardzo wygodne. Panel fajnie otula, jest rzeczywiście wąski, ale to nie przeszkadza - trzeba tylko uważać, żeby posadzić dziecia centralnie
    Pas biodrowy ok. Polarowe ramię rewelacyjne! Szybko i sprawnie się zakłada i ściąga. Porównuję z Manducą, w której noszę na stałe i próbowałam też na biodrze - w Scootababy zdecydowanie wygodniej się zapakować!
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi® - konsultacje, warsztaty, pogadanki www.pasiata.pl
    Tosia 20.10.2008, Wojcieszek 30.03.2011

  11. #11
    Chusteryczka Awatar tsumiko
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    1,993

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adriana Zobacz posta
    i ja bardzo dziękuję za możliwość testów.

    to nosidło jest niesamowicie wygodne. wąski panel nie jest minusem, ponieważ na biodrze pozycja dziecka i tak wymusza poprawne rozstawienie nóżek, nawet mojemu dwulatkowi było wygodnie.
    pas naramienny, z polaru bardzo mięciutki i wygodny. mnie sie nie zsuwał.
    założenie i dociągnięcie nosidła faktycznie trwa zaledwie kilka sekund, co przy ruchliwym dziecku jest mega-zaletą.
    pas biodrowy świetnie zdejmuje ciężar.

    wykonanie - bajka! dziewczyny już wszystko opisały.

    dla mnie to nosidło zasługuje na wielką szóstke z plusem!
    A nie mowilam??!!?
    Iza,mama Mikolaja (czerwiec 2008) i Leny (czerwiec 2010)

    tsumiko w kuchni


  12. #12
    Chustomanka Awatar britta
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,276

    Domyślnie

    zasilam grono zachwyconych testowanym Scootababy

    jest niewiarygodnie wygodne. pas biodrowy odpowiednio wypelniony i szeroki. ramie swietnie pomyslane, fajnie sie dopasowuje bo jest lekko rozciagliwe. i regulacja dlugosci ramienia bajecznie prosta, wystarczy jeden ruch zeby elegancko podociagac
    latwe i szybkie w obsludze, przez co sprawdza sie jesli trzeba czesto wkladac i wyjmowac dziecko. my testowalismy m.in. w galerii handlowej, Michaś co chwile chcial tuptac i znowu opa, ale to zajmowalo doslownie kilka sekund
    a jakosc wykonania - miodzio. fajnie pikowana lewa strona



    tu widac, jak fajnie jest wyprofilowane, pupa wpada idealnie:



    i jeszcze tyl:



    nosidło na 6

    dziekuje za mozliwosc testowania

  13. #13
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez britta Zobacz posta
    zasilam grono zachwyconych testowanym Scootababy

    jest niewiarygodnie wygodne. pas biodrowy odpowiednio wypelniony i szeroki. ramie swietnie pomyslane, fajnie sie dopasowuje bo jest lekko rozciagliwe. i regulacja dlugosci ramienia bajecznie prosta, wystarczy jeden ruch zeby elegancko podociagac
    latwe i szybkie w obsludze, przez co sprawdza sie jesli trzeba czesto wkladac i wyjmowac dziecko. my testowalismy m.in. w galerii handlowej, Michaś co chwile chcial tuptac i znowu opa, ale to zajmowalo doslownie kilka sekund
    a jakosc wykonania - miodzio. fajnie pikowana lewa strona



    tu widac, jak fajnie jest wyprofilowane, pupa wpada idealnie:



    i jeszcze tyl:



    nosidło na 6

    dziekuje za mozliwosc testowania

    britta, slicznie wyglądacie!!!

    a ja nadal pod wrazeniem tego nodidła i jego wykonania!!!

  14. #14
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    54

    Domyślnie

    A czy któraś z Was nosiła w Scootababy na plecach lub brzuchu? Bo na stronie producenta pokazują taką możliwość.


  15. #15
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikagda Zobacz posta
    A czy któraś z Was nosiła w Scootababy na plecach lub brzuchu? Bo na stronie producenta pokazują taką możliwość.
    ja próbowałam na brzuchu. na plecach nie. na brzuchu by i wyszło, gdybym sobie cycki odcieła.

  16. #16
    Chusteryczka Awatar Asikka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,532

    Domyślnie

    Skończyłam testować nosidło Scootababy i bardzo mi się podobało. Nie jestem zwolenniczką noszenia na biodrze (chyba, że na bardzo krótkie dystanse) bo po prostu boli mnie ramię, a to nosidło było rewelacyjne! Znaczna część ciężaru dziecka spoczywała na biodrze! Nie bałam się, że dziecko wysunie mi się dołem Miękkie, polarowe ramie, wygodnie się rozkładało. Szybkie w obsłudze (szybkie zamykanie na biodrze na klamrę ułatwiało mi noszenie dziecka w domu - noszenie w domu = ciągłe zakładanie i odkładanie malucha) , łatwe dociąganie materiału, ładnie i starannie wykonane. Ale najważniejsze, że mogłam tańczyć z moją córką i nie bolały mnie ręce. Nosidło na 5+
    Elficzka Em - 15.03.2009r i Elfik Ad - 21.05.2012r

  17. #17
    Chustomanka Awatar Mania
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice
    Posty
    1,288

    Domyślnie

    Testowałam nosidło. Rozwiązanie z polarkiem na ramieniu rewelacyjne, wygodne, nic nie przeszkadza. Nosiłam małą po mieszkaniu, gdy marudziła i było nam wygodnie, ale raz wybrałam się z nią na zakupy (mała ma 9 miesięcy, waży około 10 kg) i po pewnym czasie było mi już za cieżko. Jednak wolę albo z przodu nosić albo na plecach, ale noszenie na biodrze dobrze sprawdza się w domu. Łatwo nosidło się zakłada, bardzo szybkie w obsłudze Jednak przy noszeniu na biodrze jest jeden minus, nie można w pełni korzystać z tego, że ma się dwie ręce wolne, bo jednak jedna ręka ma ograniczone ruchy, przez to że dziecko siedzi po jednej stronie.
    Mama Stasia (15.04.2006), Róży (25.03.2009) i Helenki (15.10.2011)

  18. #18
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    5,221

    Domyślnie

    Nigdy nie nosiłam na biodrze bo z kółkowymi ciężko mi sie dogadać ale to nosidło jest rewelacyjne!
    Bardzo wygodne, super wykonane.
    Dziękuję za możliwość testowania!
    Największe szczęście- moja Hanulka ur. 03.06.2008,
    sprawdziłam swoje BMI, i wyszło mi że jestem za niska...

  19. #19
    Chustofanka Awatar claribell
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Kraków / Czaniec
    Posty
    413

    Domyślnie

    Ja się dołączę do pochwalnych opinii, a jeszcze bardziej mój narzeczony
    Wreszcie mam w czym nosić "po domu" - w chuście dzieć po domu się denerwuje. Super-szybkie zakładanie, wygoda noszenia, świetne wykonanie - podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami
    I te słodkie merdanie Eryczka nóżkami

    Minusy - czarny kolor trochę się obiera, no i ograniczenie ruchomości jednej ręki, ale to chyba urok wszystkich pozycji biodrowych.

    A to my:

    A tak szyje moja Mama :* - www.efartuchy.pl

  20. #20
    Chustoguru Awatar paskowka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Bielany/Puławy
    Posty
    6,506

    Domyślnie

    Ja tez dołączam do pochwal. Wszystko co napisały dziewczyny to prawda. Nie nosiłysmy sie jakos dużo czy długo, bo Lidia ma ospe i była cała filetowa nie chciałam żeby coś pobrudziła, ale to co wytestowałam to super.
    Pas mi się wrzynał i nie odstawa co zwykle w ergonomikach mi sie zdarza. Super wygodne ramie z polaru, które super łatwo i przyjemnie się dociaga.
    Mi nie odpowiadał kolor testowego nosidła, ale to zdanie subiektywne, poza tym wybór kolorow u producenta jest


    www.lydialand.pl - Sklep - chusty Chimparoo, Hoppediz, LennyLamb, Nati, Felizzy, nosidła Bondolino, Tuli, Manduca, Hipseat, pieluszki wielorazowe, Goki, Bajo
    Chimparoo - Wyłączny przedstawiciel chust Chimparoo.

    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia Dzieci


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •