Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 62

Wątek: nosidło SCOOTABABY

  1. #41
    Chustofanka Awatar dorotea
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Lodz
    Posty
    277

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostroszyc Zobacz posta
    Myślę że idealnie byłoby gdyby zamiast tego przesuwnego systemu na pasie ramiennym była klamra jak przy biodrowym - byłoby jeszcze łatwiej włożyć.
    Rzeczywiście, o tym zapomniałam. Dociąga się bardzo prosto (z przodu, z tyłu samemu się nie da - jeśli ktoś nie dociągnie przed przełożeniem pasa przez głowę), gorzej z poluzowywaniem jedną ręką. Ja miałam w każdym razie kłopoty

  2. #42
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    874

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za możliwość testowania. Rzeczywiście jakość scoota jest po prostu idealna (szycie, klamry, wszystko wszystko). Bardzo dużą zaletą jest też łatwe zakładanie i wkładanie dziecka (ale najpierw, przed włożeniem musi być dobrze wyregulowane bo po założeniu to z regulacją, dociąganiem jest już trochę gorzej - przynajmniej u nas). Łatwość zakładania jest o tyle istotna, jeśli dziecko raz chce być noszone, a za minutę chce na nóżki. Scoota jest też bardzo wygodne, nie czuć w ogóle ciężaru dziecka i dalej ma się dwie wolne ręce. mnie trochę zsuwało się ramię (do szyi), ale myślę, że to jest kwestia mojego nieumiejętnego wyregulowania. Generalnie na mnie scoota zrobiło bardzo duże i dobre wrażenie i bardzo się cieszę, że miałam możliwość je potestować. Jedyny żal, że zdecydowanie za krótko

  3. #43
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Zachęcona Waszymi recenzjami kupiłam Scoota, bo córa coraz mniej lubi noszenie z przodu (za mało świata widać). No i ze wszystkim się zgadzam - super wykonanie, megawygodne, kręgosłup nie boli jak przy pouchu. Cudo!

    Jedyny minusik - klamra na pasie biodrowym mogłaby być naprzeciwko panelu, wtedy łatwiej byłoby ją odpiąć. Teraz jest przy prawym końcu panelu, co oznacza, że jak się nosi na lewym biodrze, to klamra jest z przodu i odpina się łatwiutko, ale jak się nosi na prawym - to klamra jest na plecach i rozpięcie wymaga odrobiny ekwilibrystyki.

  4. #44
    Chustoguru Awatar metis1
    Dołączył
    Jan 2010
    Miejscowość
    Warszawa-Ursynów
    Posty
    8,030

    Domyślnie

    Najpierw założyłam to nosidło, potem zaczęłam się zastanawiać, czy dobrze to zrobiłam... Cudaczne rozwiązanie, ale zdecydowanie nie dla nas - starych, chustowych konserw
    Było mi niewygodnie, miałam wrażenie ograniczenia ramienia. Poza tym, zakładanie tej uprzęży nie należy do najwygodniejszych. Bardzo przydałoby się jakieś ekspresowe zapięcie, ale czy starczyłoby rąk ( i ich zasięgu?), żeby to-to zapiąć?

    Nosidło niezwykle starannie uszyte, a panel bardzo zgrabnie dopasowany do doopki dziecka - szyty jak na miarę! .

    Ale ogólnie: nie dla nas, niestety
    http://corallovo.blogspot.com/
    08.2005 06.2010 01.06.2014






  5. #45
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,505

    Domyślnie

    dawno testowałam i zapomniałam o recenzji
    juz sie poprawiam.
    nosidło bardzo starannie uszyte, i jak dla mnie było wygodne, ładnie odejmuje ciężar (nosiałam 11 kg, 1,5 rocznego Macka)
    zabrałam tez na spotkanie KK
    nie sądziłam ze dam radę zanieść na biodrze taki kawał (ponad 2 km cały czas pod górę)
    a było mi mega wygodnie.
    panel dla Maćka zbyt wąski - to fakt, ale pozycja zabki była (bo na biodrze)
    jedyne co mi przeszkadzało to nóżka synka z przodu przy wchodzeniu po schodach lub ostro pod górę, (chyba juz za długie te nogi ma do takiego nosidła)
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  6. #46
    Chustonoszka Awatar farmerkowa
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Łomża
    Posty
    80

    Domyślnie

    ja się poprawiam
    testowałam dawno ale.....
    początkowo wydawało mi się że panel będzie za wąski ale po wsadzeniu młodego stwierdziłam że może być. Jak dla mnie wygodnie się nosiło.
    Nosidło bardzo dobrze wykonane.

  7. #47
    Chustomanka
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Czeladź/Sosnowiec
    Posty
    925

    Domyślnie

    jedno słowo: rewelacja! ahy i ohy
    spodziewałam się, że ramię będzie obciążone, tymczasem pas biodrowy genialnie zdejmuje ciężar. w ogóle nie czuję w tym nosidle, że prawie 10 kg na biodrze niosę. na szybkie akcje - idealna. używam na co dzień swoje własnego prywatnego, jedynie co mnie zdziwiło na początku to wąski panel, ale czy ja wiem, czy to przeszkadza?


  8. #48
    mru
    Guest

    Domyślnie

    Pierwsze wrażenie: za wąski panel. Żabka była, owszem, ale do kolanek było oj, daleko. Za to świetny niezawijąjący się pas biodrowy, odejmujący kilogramów. Trochę trudno mi się dociągało niestety. Nie próbowałam nosić na plecach. Generalnie także duży plus za łatwość zakładania. No, o tak. I plusy, i minusy

  9. #49
    Chustonoszka Awatar pecher
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków czasem Kalisz
    Posty
    76

    Domyślnie

    Wynalazca tego nosidełka powinien dostać Nobla!
    Jest łatwe, miłe i przyjemne. Lekkie i kompaktowe! Dziecko mile otulone - usypia baaaaardzo szybko..
    Nie rozumiem, jak komuś może być trudno dociągnać pas
    to moje ulubione nosidłko 'ekspresowe' na kurtkę czy marynarkę. Powiem więcej - wolę scoota od manduca i tuli. O! i nie sprzedam!
    Simon 11.07.2005 Bella 17.04.2011


    Jestem peszer, dopiero chustonoszka a już chustoholiczka.

  10. #50
    Chustomanka Awatar Judyta
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Mam pytanie, czy w tym nosidełku można nosić w ciąży? Dodam, że ten pas biodrowy wychodzi u mnie na biodrach

  11. #51
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    kochane jaki zakres ma pas biodrowy w scootababy?

    miałam kiedyś to cudowne nosidło ale jakoś nie zwracałam na to uwagi a teraz szukam dla troszkę większej osóbki
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  12. #52
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    573

    Domyślnie

    Wg moich pomiarów od 80 do136cm.
    Mam nosidło Scootababy na zbyciu, gdyby ktoś był zainteresowany

  13. #53
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    reginka ile je cenisz?

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  14. #54
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    573

    Domyślnie

    180 zł

  15. #55
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    Z przesyłką?

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  16. #56
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    573

    Domyślnie

    Tak

  17. #57
    Chusteryczka Awatar buniaaa
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    2,509

    Domyślnie

    A można fotki? I opis stanu?

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
    Basia mama Bartka (marzec 2006) i Olka (wrzesień 2010)

  18. #58
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    573

    Domyślnie

    Oczywiście, zrobię wieczorem. Nie umiem wstawiać tu zdjęć , mogę wysłać je Tobie mailem, podaj mi adres na pw. Stan nosidła jest bardzo dobry, klamry mocno trzymają, kolory intensywne, nie ma przetarć.

  19. #59
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez reginka Zobacz posta
    180 zł
    Gdyby sie zwolniło również jestem zainteresowana




  20. #60
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    573

    Domyślnie

    O.k, dam znać.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •