Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: nośność silków - natur a ruby/apricot

  1. #1
    Chustomanka Awatar ifinoe
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie nośność silków - natur a ruby/apricot

    czy ktoś miał okazję porównać nośność silka natura, zwłaszcza z pierwszej serii i kolorowego silka?

    mój natur i ja świetnie się dogadujemy, dla mnie ta chusta sama się mota, idealnie dociąga i nosi cudnie...a jakie jest indio ruby/apricot?
    Październikowa plepla 2007
    Październikowy przeszkodnik 2012

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    jest gdzieś taki wątek o rankingu silków. Tam jest coś o obu silkach. Ponoć (nich mnie ktoś poprawi) edycje silka nie mają za bardzo znaczenia dla nośności, tylko przy kolejnych edycjach pojawiały się takie kuleczki czy coś i inne nieestetyczne badzieka. Postaram się go znaleźć (wątek znaczy się).
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  4. #4
    Chustomanka Awatar joawoj
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    974

    Domyślnie

    Na pewno A/R jest cieńsze, ale jest też bardziej jedwabiste w dotyku i przepięknie się mieni. Co do nośności to niech kto inny może się wypowie, bo ja jakoś się z jedwabnymi Indio nie dogaduję - jak dla mnie wszystkie noszą podobnie.


    Mam wiecznie zapchaną skrzynkę --> piszcie proszę na maila: mmpjmw@gmail.com

  5. #5

    Domyślnie

    dla mnie ruby/apricot była zdecydowanie za cienka, poluj raczej na jedwabne skowrony

  6. #6
    Chustomanka Awatar ifinoe
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    579

    Domyślnie

    o, dzięki ninuczko, jakoś nie mogłam trafić na ten wątek

    wygląda na to, że dla cięższych dzieci kolorowy silk to jednak nie to...chyba że ptaszki
    Październikowa plepla 2007
    Październikowy przeszkodnik 2012

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    z doświadczenia wiem, że elipsy też dają radę. i romby. ale ponoć ptaszki lepsze
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •