Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 38

Wątek: ....................

  1. #1
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie ....................

    ................
    Ostatnio edytowane przez Bushido ; 23-09-2014 o 23:58

  2. #2
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    ...............
    Ostatnio edytowane przez Bushido ; 23-09-2014 o 23:59

  3. #3
    Chustonoszka Awatar filandre
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    137

    Domyślnie

    Testowa Lana bardzo przypdła mi gustu. Jest elegancko odszyta i super wygodna i naprawdę świetnie nosi. Lenka nie jest ciężka, waży zaledwie 10 kg, ale myślę, że poniesie dobrze także cięższe dziecko, a to dzięki szerokiemu panelowi i szerokim pasom. MT przypadł mi do gustu, szczególnie za sprawą pasa dolnego zapinanego na klamry. Osobiście nie lubię pdwójny pasów w MT , a dzięki klmarze jeden węzeł odpada i przez to MT zrobił się dla mnie dużo milszy w odbiorzeJ Kolejny szczegół na plus to fajowa siatka, na MT, super przydatna, na spacerach. Kolor jak dla mnie też ok, choć gdybym się zdecydowała na zakup, chyba wybrałabym kolory ziemi. Ogólna ocena bardzo dobra. Jeszcze raz dziękuję za testy.
    Kubek 25.10.2001, Lenka 25.09.2007

    http://www.bystrzaki.pl, zabawki edukacyjne, chusty Babylonia, Lennylamb, Nati

    http://igorwalczyooddech.synek.pl

    Doradca Laktacyjny CNOL
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia
    Instruktor Masażu Shantala

  4. #4
    Chustonoszka Awatar filandre
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    137

    Domyślnie

    Recenzja już jest. Jeszcze raz dziękuję za testy.
    Kubek 25.10.2001, Lenka 25.09.2007

    http://www.bystrzaki.pl, zabawki edukacyjne, chusty Babylonia, Lennylamb, Nati

    http://igorwalczyooddech.synek.pl

    Doradca Laktacyjny CNOL
    Akredytowany Doradca Akademii Noszenia
    Instruktor Masażu Shantala

  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    ..............
    Ostatnio edytowane przez Bushido ; 23-09-2014 o 23:59

  6. #6
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie

    dziś przyszła moja
    wreszcie mam coś w najpiękniejszym kolorze -czarny

    zamotałam tylko aby utulic moją mała do snu i było nam całkiem wygodnie
    szeroki panel, fajny patent z tym skośnym wszyciem pasa biodrowego bo robi sie jakby rynienka na pupę dziecka i fajnie owa pupa wpada.

    szerokie pasy naramienne wygodne

    generalnie jestem zadowolona z zakupu
    jutro dłuższy test spacerowy
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez atelka Zobacz posta
    dziś przyszła moja
    wreszcie mam coś w najpiękniejszym kolorze -czarny

    zamotałam tylko aby utulic moją mała do snu i było nam całkiem wygodnie
    szeroki panel, fajny patent z tym skośnym wszyciem pasa biodrowego bo robi sie jakby rynienka na pupę dziecka i fajnie owa pupa wpada.

    szerokie pasy naramienne wygodne

    generalnie jestem zadowolona z zakupu
    jutro dłuższy test spacerowy
    no to teraz dałas opis
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  8. #8
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    JEstem po testach Lana mt. PRzysła do mnie w ulubionym kolorze,czyli rózówo-czerwona, pasująca do mojej Stefci

    Najpierw o tkaninie. Przecudna czerwień i róż, połyskująca i piękna, nasycona. Z doświadczenia powiem,ze lana sie nie spiera. Wykonanie mt pierwszorzedne, super odszycie,apiekna tkanina chustowa dodaje jeszcze temu mt elegancji.

    MOj mt nie miał pasa biodrowego, tylko doszyte wysciełane paski zakonczone klamra.
    Pasy naramienne długie i szerokie. Dal mnie pod idealnym kątem wszyte,zeby mi na szyje nie wchodziły.

    W górnej czesci panela zamontowany sznureczek do marszczenia panela, mysle,ze przydaje sie do mniejszego dziecka, kiedy spi.


    ŁĄtwo zamotac, dzieki temu,ze to hybryda,mamy tylko jeden pęk. Dzieki temu,ze to lana-mozna łatwo rozłozyc pasy.

    Czego mi brakuje-jak w wiekszosci nosideł z klamra-oslonki na klamre,zeby sie nie wrzynała. Wydaje mi sie tez,ze powinien byc kapturek. MI nie przeszkadzało,ale powinnien byc.

    Plus jeszcze za lanowa torbe do nosidła.

    Dziekuje serdecznie, bushido,za uprzejmosć z Twojej strony i mozliwość testowania.


  9. #9
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Łał ale jest kurde felek piękna. Miałam kiedyś Lanę rubin i to był najpiekniejszy czerwony kolor jaki widziałam na chuście, a w połączeniu z tym różem cud miód, a w połączeniu ze Stefcią to już wogóle wszystko wymiata.

    Przepraszam za taki mały OT.

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar Biedronka
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Sobótka/Wrocław
    Posty
    3,267

    Domyślnie

    o kurde !

    ale boska ! Nigdy nie miałam lany jakoś mnie nie kreciły kolory ale chyba zaczne sie zastanawiac nad tym dla mojego dużego dziecka

    Nata nie moge oglądać fotek Stefy bo moja macica woła ....córke !!!
    moje stado : Janiu 09.11.2005 Dymek 19.05.2008 i Mąż Mateusz
    Doula - wsparcie w okresie ciąży i podczas porodu WROCŁAW
    http://centrumrodzicielstwa.pl we Wrocławiu ( kiedyś www.szkolarodzenia-natura.pl )





  11. #11
    ChustoTata Awatar allad
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    179

    Domyślnie

    Przeszedłem dzisiaj długi spacer i muszę powiedzieć że wygodnie mi było. Materiał bardzo przyjemny, delikatny. Zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie niż chusta, szczególnie na taką pogodę jaka jest teraz. Trochę mnie przerosło wiązanie (rąk mi zabrakło żeby skrzyżować z tyłu ), ale z drobną pomocą wszystko było ok.
    Zdecydowanie wygodniejsze niż w nosidłach, które mieliśmy jest to, że pasy na ramionach są szerokie i nie wrzynają się w ramiona.
    Na jesienno-zimowe spacery - rewelacja
    Andrzej tata Julki (17.03.2008) i Alicji (20.04.2011)

  12. #12
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    dziekuje pieknie za recenzje Nata Ty i Stefcia powinnyscie byc modelki Lany
    Biedronka przez ta macice az sie herbata oblalam

  13. #13
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,797

    Talking Moja kolej

    Już na wstępie zachwycił mnie kolor - piękna, taka "winna" ale soczysta czerwień Róż z drugiej strony raczej nie dla chłopców, ale też ładny odcień.

    Oczywiście moje dziecko okazało się modelem zbyt małych gabarytów, niemniej obojgu nam było wygodnie, nawet po ściągnięciu góry panela kiedy to widoczność dziecko miało minimalną - nie protestowało

    Wygodna klamra, wypełnienie na początku pasów dolnych daje dobrą stabilizację i nośność.

    Pasy górne długie i szerokie - dają się wygodnie ułożyć w pożądanej pozycji i dobrze dociągnąć. Troszkę mi jednak "wyjeżdżały" przy zawiązywaniu - ale może to tylko moja nieporadność Podczas godzinnego spaceru nic nie musiałam poprawiać.

    Torba to świetny pomysł. Jednak zdarzyło mi się ją przybrudzić i postanowiłam ją szybko przeprać - strasznie farbuje MT nie prałam ale mam pewne obawy czy i kiedy materiał przestanie farbować - interesuje mnie to zwłaszcza jako osobą nie uznającą parasoli...

    To jednak drobny minus - komfort noszenia no i walory estetyczne urzekły mnie na tyle, że daję piątkę z plusem

    Dziękuję za możliwość testowania.

    I jeszcze czerwony kolaż na koniec (dzieć i pogoda wybitnie nie chciały współpracować z fotografem) :

    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  14. #14
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    Mayka dziekuje pieknie za recenzje Cudne zdjecia

  15. #15
    Chustomanka Awatar lillyofthevally
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Świętochłowice
    Posty
    784

    Domyślnie

    ja powiem tyle:

    CUD-MIÓD-MALINA


    nosidło jest super, wspaniała nośność - szerokie pasy bardzo ładnie rozkładają cięzar 12 kg dziecia ( w naszym przypadku).
    I wiązanie jak przy "zwykłym" MT i wiązanie "chustowe" ( rozłożnie calkowicie pasów) - wspaniale się w Lanie spisuje.
    Klamra to również bardzo sprytne rozwiązanie - szybciej, bardziej dopasowane, jednego węzła mniej - wzrokowo lepiej wygląda.

    Co do uszycia samego MT równeż brak jakiegokolwiek "ale".
    "Kapturek" nadaje się do mniejszego dziecia - nas juz nie złapał.

    Nazgulina ma teraz 18 miesięcy - a nosidło spokojne jeszcze nam starczy na jakiś czas.

    Ogólnie nosidło na 6!!


    aha - zdjęć nie mam - padł mi aparat

    ale jak będzie sprawny to pstrykne fotki w naszej Vanilce

    Dzieki Aniu za możliwość testów
    POWRÓT DO NASZEGO ŚWIATA DLA MOJEGO ANTKA:


    http://www.chusty.info/forum/showthr...958#post551958

  16. #16
    Chustomanka Awatar polah
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,289

    Domyślnie

    kurcze, same pozytywne komentarze, a ja się w ogóle nie umiałam z MT dogadać - może przez baaaaaaardzo długie i szerokie pasy? z drugiej strony chusta tez jest długa i oganiam, tu nie potrafilam.
    nie wiem
    Kolor przepiekny (mówię o czerwieni), róż mnie nie przekonuje...
    panel szeroki, ale kaptur już nie dla starszaków
    test mnie skusił, bo to hybryda, nie cierpię tysiąca węzlów na sobie, klamra jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. o nośności nic nie powiem, choć miałam Lany pożyczone i spisywały się WYŚMIENICIE!!!!!!!!!!!!
    Zdjęć tym razem nie mam, bo
    1. nie było komu zrobić
    2. wiązania nie nadawałaby się do pokazania na forum

    dziękuję za mozliwość testowania
    Jula 18.12.2004, Wojtek 17.01.2008
    Herbata z Malinami


  17. #17
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie

    to nie MT, ani hybryda, tylko hybrydo-chusto-MT

    kolory
    nie moje, ale to nieistotne

    kapturek-przytrzymywacz
    na maaale dzieci, ale i wieksze zaciagniety chronil policzek maluszka przed sypiacym sniegiem

    pas biodrowy
    wzbudzil moj lek, poniewaz nie istnieje, a ja preferuje szerokie mocne pasy.
    no i zrewidowalam poglad: pas nie musi istniec, by swietnie trzymac ciezar i byc wygodny, wzmocnione boki wystarcza, moze chodzi o skos, pod jakim jest wszyty, a moze o insza magie - nie ma go, a jest genialnie wygodny!
    plus pomyslowa prosta szlufka do zahaczenia nadmiaru, nic sie nie wysuwalo

    pasy ogolnie
    dluugasne: bdb - zawiazalam sie bez klopotow na plaszczyk, na kurtce tybetana zaplatalam na luzaczku, by sie nie majtaly po zaspach

    pas naramienny
    no i zaczynam sie przekonywac do szerokich chusto-mejtajowych szmatek
    do zawiazania dwojako: mozna szeroko na dziecku, plasko na ramionach - mozna tez zlozyc z harmonijke i uzywac na szybko jak klasycznego MT
    w obu mozliwosciach zagwarantowana superwygoda

    panel
    dla nas idealny (corka niecale 10 kg, blisko 90 cm, budowa wydluzona)
    dlugie konczyny podparte do samiuskiego konca, plecy wsparte w opcji z chMT jak w chuscie niemalze

    kat, pod ktorym wszyto pasy naramienne tez mi b. odpowiadal - nie jestm filigranowa, 173 cm i dlugie konczyny - pas lezal akurat na ramieniu, nie na szyi (pozdro 4 Nata )

    jakby mozna bylo oceniac, dalabym 6
    najwygodniejsza hybryda (jedyna hybrydo-chusto-MT), z jaka mialam do czynienia

    mam dodatkowy sentyment do sepiowych, pozolklych metek Lan, nauczylam sie jej na pamiec od czestego ogladania

  18. #18
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    dziekuje za wyczerpujaca recenzje Va pamietaj, ze jest Hybryda Style szaro czarna

  19. #19
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    170

    Domyślnie

    MT bardzo piękne i eleganckie, choć nie w moich kolorach. Kolorki intensywne – niestety równie intensywnie farbują.
    Nie miałam do tej pory do czynienia z chusto MT, więc nie mogę go do niczego podobnego przyrównać, z przykrością stwierdzam, że się z nim nie dogadałam, może to te szerokie pasy, nie mam pojęcia. Jednak wolę chustę, nosidło lub „normalne” MT.
    Na pewno podoba mi się w nim, że dolny pas ma klamrę. Fajna torebka do przechowywania.
    Bardzo dziękuję za możliwość testowania.


  20. #20
    Chusteryczka Awatar macierzanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    2,436

    Domyślnie

    Testowałam piękną czerwoną hybrydę. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim cudem. Generalnie wolę chusty i wszelkie pasy, klamerki zniechęcają mnie. Tutaj natomiast było OK. Klamra trzymała świetnie w pasie. Okazuje się, że to dobry wynalazek i do tego szerokie pasy na ramiona,można je dowolnie rozkładać. Świetna torba - niewielki w sumie pakunek



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •