Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 38 z 38

Wątek: Udało Wam sie wejść do kina z zachustowanym dzieckiem?

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Ząbki
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rosass Zobacz posta
    poza multibaby nie, ale Ty odważna Babka jesteś i postawisz na swoim.
    a jak się Ayntosiowi podobało?
    a ja tęsknię za kinem
    Wszystkiego najlepszego dla Gwizdoliny - dziesięciomiesięcznica dzisiaj
    Antoś z filmu zadowolony, ja zachwycona. Pierwszy raz na 3D byłam, super tylko, ze za ciemny obraz. Ale tematyka moja. Wyruszyłabym w taka podróż. Mam nadzieje, że zrealizuje to marzenie wcześniej niż bohater filmu..
    Ściskam Was!

  2. #22
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Ząbki
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanti Zobacz posta
    jestem w szoku my często chodziliśmy z niemowlętami do kina, zatykałam dziecięciu uszy i spokojnie oglądałam film.
    Nigdy nikt nie powiedział mi że z małym dzieckiem nie można
    Ja też przez dużą część filmu zakrywałam Hani uszy, czy raczej ucho bo drugie było przyklejone do mojej klatki piersiowej... Patent przećwiczyłyśmy dwa tygodnie temu na weselu (Va - dzięki za indio) - Hania spała spokojnie podczas tańców bujanych na parkiecie...

  3. #23
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Ząbki
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Budzik Zobacz posta
    Yyyyy... sorki - to ile kosztuje normalny? Ja od 4 lat nie byłam, to nie wiem

    OT: czy Nowe Kino Praha jest tam, gdzie było stare, w tym samym budynku przy Jagiellońskiej? Bo ja pracowałam kilka lat naprzeciwko, w Rainbow Center, to się napatrzyłam na podupadłe kino Praha... I jestem ciekawa, czy je reanimowali?
    Normalny kosztuje 24zł, masakra,tym bardziej że to środek tygodnia był... strasznie mnie zaskoczyli bo nie wiedziałam , że mają tam ceny multipleksowe... Następnym razem kinoteka, albo luna, albo inny mniejszy przybytek kinowy
    A Nowe Kino Praga w tym samym miejscu ale w nowym budynku - wybierz się, bardzo się tam zmieniło. Sympatycznie jest.

  4. #24
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Bielsko-Biała
    Posty
    874

    Domyślnie

    Czytając ten wątek, zatęskniłam za kinem lub inną ucztą dla ducha. Tak się tu trochę podepnę, jeśli można, aby nie zakładać podobnego wątku. Zastanawia mnie jak wasze dzieci - te zachustowane, zachowywały się w kinie lub innym podobnym miejscu, gdzie raczej trzeba siedzieć a nie spacerować. Już wyczytałam, że córy Hanti spały, ale może coś więcej na ten temat. Nie wiem, jak moja Mała będzie się zachowywać, a tak mi się zachciało... Do tej pory brałam pod uwagę alternatywę, że my idziemy, a z Małą babcia zostaje, ale średnio mi się ten pomysł podoba i wolę nie iść w cale. Na pomysł dziecia w chuście w kinie nie wpadłam a bardzo mi się on podoba

  5. #25
    Chustomanka Awatar iska1
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    538

    Domyślnie

    suzi moja Gosia chyba gdzieś do 6 miesiąca przesypiała cały film spokojnie, nie zatykałam jej uszu jak hanti ale też nie chodziłam na jakieś bardzo głośne filmy
    Pamiętam że z matka.kobitka zastanawiałyśmy się kiedy nas wyproszą bo jej kruszynka trochę popłakiwała ale luz, było super! Polecam zwłaszcza z maluszkami.

  6. #26
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,882

    Domyślnie

    ah jak ja tessknie za kinem....ta wata pod opaską wyciszy wystarczająco?????? bo jak tak to ja zaraz w poniedziałek lece....)))



  7. #27
    Chustoholiczka Awatar morepig
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Birmingham/UK
    Posty
    3,859

    Domyślnie

    he he pewnie tak skoro tam

    pocketsfullofmemories.co.uk - Life & Kids Photography
    i na fb
    kolorowe śniadania - dopudelka i na fb

  8. #28
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    my chodziliśmy i do teatru dla dzieci ( i dla dorosłych też) i do kina.. nikt nam dodatkowych biletów nie wciskał.. na koncert chciałam iść ale ograniczyliśmy sie tylko do pójścia na darmowe imprezy na juwenaliach na polu mokotowskim.. to jednak za duzy dziki tłum . uszu nie wyciszałam niczym, bo normalnie przy dzieciach tez nie ściszałam głosu..

  9. #29
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Ząbki
    Posty
    164

    Domyślnie

    Moja Hania w kinie: sen, budzenie, jedzonko, oglądanie, jedzonko... Teraz poznaję co to płacz i marudzenie Hanki... dwa zęby jej wyrosły, reszta idzie...
    A co do hałasu i uszu dzieci: Kiedyś byłam z Antosiem na koncercie Fisza plenerowym, aż do Katowic zrobiliśmy sobie wycieczkę... Usiedliśmy dosyć daleko od sceny... a mimo to nie podobało się niektórym że dziecko na koncert wzięliśmy... Gość z radia robiąc z nami wywiad zaczął pytać o to czy pomyśleliśmy o dziecku, czy to dla niego nie za głośno... Agresywny był... Powiedzieliśmy, że to Antoś chciał jechać i jeszcze coś na odwal się...
    A Antoś uwielbiał wtedy fisza, cały czas tańczył, śpiewał i zbierał kwiatki.

  10. #30
    Chusteryczka Awatar anifloda
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    2,520

    Domyślnie

    Byliśmy na "Odlocie" trzy tygodnie temu całą ekipą. Kostek i Miłka weszli bezpłatnie, Helenka na bilecie ulgowym, my z mężem na normalnych. Miłka przespała cały seans, uszu niczym nie zakrywałam.
    Pozdrawiam anifloda mama H. (10.08.2003), K. (25.11.2006), M. (31.07.2009) i L.(10.06.2012)

    W Poznaniu też nosimy!
    anifloda kontra nitki

  11. #31
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    hahaha, dobre, wieksze jajca, bo własnie miałam pisać czy da sie wejsc do kina z dzieckiem w chuscie. Tyle ze moja Blanka ma 1, 5 miesiąca. haha. I tak sobie chciałam z mężem pojsc na "2012", a ze ona uwielbia byc w chuscie to sobie wykombinowałam ze będzie spała.... Jak tego dokonam to dam znac!

  12. #32
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanti Zobacz posta
    kupiłam jej opaskę na łepek i pod opaskę lądowała solidna warstwa waty. Przeważnie dziewczyny spały cały mój film
    Oooo, wykorzystam ten manewr. Chciaz ostatnio Bllanka była ze mną na próbie bebniarskiej i chłopaki dla niej zagrali - jestem przekonana , ze rozpoznała dzwięki towarzyszace jej przez całe płodowe życie. . Zrobiła duuuze oczy i usnęła.

  13. #33
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Siluna Zobacz posta
    a mimo to nie podobało się niektórym że dziecko na koncert wzięliśmy... Gość z radia robiąc z nami wywiad zaczął pytać o to czy pomyśleliśmy o dziecku, czy to dla niego nie za głośno... Agresywny był...
    No to mnie zaskoczyło. Zawsze na koncerty plenerowe zabieramy dzieci!!! i nigdy nikt nam uwagi nie zwrócił, wprost przeciwnie. Często ochrona znajduje nam nawet jakies przytulne miejsce z boku, żeby nam dzieciów nie stratowali Dla dzieciaków to prawdziwa frajda

  14. #34
    Chustomanka Awatar fizbach
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    559

    Domyślnie

    A mnie ciekawią Wasze wrażenia z seansów w Multibabykinie. Może za bardzo ponosi mnie wyobraźnia, ale, jeśli jest tam dużo dzieci i one zaczynają płakać, ganiać, krzyczeć itp, to jest w ogóle szansa na obejrzenie filmu?

    Ja się boję z małą iść do kina, może jak jej gazy przejdą, bo teraz po każdym jedzeniu jest przynajmniej pół godziny płaczu. Już widzę, jak się wszyscy na mnie patrzą, ona ryczy, a ja

  15. #35
    Chustomanka Awatar fizbach
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    559

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylvetta Zobacz posta
    hahaha, dobre, wieksze jajca, bo własnie miałam pisać czy da sie wejsc do kina z dzieckiem w chuscie. Tyle ze moja Blanka ma 1, 5 miesiąca. haha. I tak sobie chciałam z mężem pojsc na "2012", a ze ona uwielbia byc w chuscie to sobie wykombinowałam ze będzie spała.... Jak tego dokonam to dam znac!
    Trzymam za Ciebie kciuki. Nasze dziewczyny są w podobnym wieku, więc jak Tobie się uda, to może i mi też

  16. #36
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Warszawa, Ząbki
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    No to mnie zaskoczyło. Zawsze na koncerty plenerowe zabieramy dzieci!!! i nigdy nikt nam uwagi nie zwrócił, wprost przeciwnie. Często ochrona znajduje nam nawet jakies przytulne miejsce z boku, żeby nam dzieciów nie stratowali Dla dzieciaków to prawdziwa frajda
    We Wro to ze wszystkim jakoś łatwiej... Lubię Wrocław. Byliśmy na Festiwalu Cyrkowym z Antosiem i Hanią w brzuchu i super było, bo tylu sympatycznych ludzi z dzieciakami i atmosfera prodzieciowa.

  17. #37
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fizbach Zobacz posta
    A mnie ciekawią Wasze wrażenia z seansów w Multibabykinie. Może za bardzo ponosi mnie wyobraźnia, ale, jeśli jest tam dużo dzieci i one zaczynają płakać, ganiać, krzyczeć itp, to jest w ogóle szansa na obejrzenie filmu?

    Do MBK najlepiej iść z takim malcem, który seans prześpi lub powisi na cycu. Dzieci chodzące i raczkujące wymagają już za wiele naszej uwagi, aby skupić się na filmie niestety. Ja z chodzącym Kacprem byłam dwa razy i miałam serdecznie dość pilnowania aby nie spadł ze schodów.
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  18. #38
    Chustonoszka Awatar jubu
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Praga Pd.
    Posty
    86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dagmara Zobacz posta
    Do MBK najlepiej iść z takim malcem, który seans prześpi lub powisi na cycu. Dzieci chodzące i raczkujące wymagają już za wiele naszej uwagi, aby skupić się na filmie niestety. Ja z chodzącym Kacprem byłam dwa razy i miałam serdecznie dość pilnowania aby nie spadł ze schodów.
    Zgadzam się Moja pół seansu patrzy grzecznie na ekran, a drugie pół wisi przy piersi (w MBK jesteśmy co tydzień, ale dziś pierwszy raz w chuście i się udało ! ). Inne ryczące/biegające dzieci mi nie przeszkadzają zupełnie, ale nie wiem jak będzie jak Zuzia będzie wymagała więcej uwagi...
    Zu - czerwiec 2009

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •