Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 256

Wątek: witam się

  1. #161
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    wegielek : dla mnie jest bardzo wazne aby atmosfera byla mila i otwarta i zebysmy sie wspieraly nawzajem. Ciesze sie bardzo ze jest tu na forum tak duzo wspanialych i przemilych dziewczat.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  2. #162
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Laupheim
    Posty
    264

    Domyślnie

    witam, tu mala300,podczytuje 'kawalek...' i w koncu sie ujawniam na forum.

    Noszenie zaczelam od poucha, ale w zaraniu swojego zycie dziecko moje wypielo sie na nie, a ja odpuscilam.pojecie o chustach wiazanych mialam zadne.

    jak nron podrosl to zakochalam sie w mei tei i tadam zakupilam. przydaje sie szczegolnie jak nron ma zyl dzien jest marudny i najlepiej na rekach.

    pozdrawiam

    Anka

  3. #163
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    czesc mala, to zes sobie nika wybrala aaron problemowy nie jest wychodzi na to ze TY
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

  4. #164
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Laupheim
    Posty
    264

    Domyślnie

    taaaa, zdecydowanie JA))

  5. #165
    Chustoholiczka Awatar aneta.s
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bieruń :)
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    hm... to i ja sie przywitam.... Mam na imię Aneta jestem mamą dwóch chłopaków Kamilka (16.03.2006) oraz Julianka (25.10.2007) podczytuje już was od jakegoś czasu.... pierwszą chuste "lulu" kupiłam będąc jeszcze w ciąży z Juliankiem ale średnio sie sprawdza ponieważ mały ma straszne bóle brzuszka i lubi być noszony tylko pionwo ....więc teraz czekam na swoją wiązaną (pozdrowienia dla petisu ) swoją drogą szkoda że nie wiedziałam o nich wcześniej... wtedy napewno i Kamilek byłby w nich noszony... no ale myśle że jeszcze nic straconego pozdrawiam!
    p.s. bardzo licze na waszą pomoc jak już przyjdzie moja chusta
    Kamilek - 16 marca 2006
    Julianek -25 października 2007

    My soul is painted like the wings of butterflies...

  6. #166
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Witaj aneta.s!

    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  7. #167
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    Witaj Aneta.S

    Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic zapraszamy serdecznie w czwartki do św. Anny - super spotkania chustowych mamusiek. Wszystkiego Cię tam nauczymy


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  8. #168
    Chustoholiczka Awatar aneta.s
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bieruń :)
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    vega badzo dziękuje chętnie bym sie wybrała... ale nie jestem niestety z Warszawy.... raczej z tego co sie orientowałam to najbliżej mi do Katowic ale i tak licze na wsparcie
    Kamilek - 16 marca 2006
    Julianek -25 października 2007

    My soul is painted like the wings of butterflies...

  9. #169
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    Szkoda


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  10. #170
    Chustoholiczka Awatar aneta.s
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bieruń :)
    Posty
    3,436

    Domyślnie

    dziękuje bardzo mam nadzieje że mi sie uda... choć boje sie że jak zobacze taki długi kawał materiału to nie bede wiedziała co z nim zrobić
    Kamilek - 16 marca 2006
    Julianek -25 października 2007

    My soul is painted like the wings of butterflies...

  11. #171
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    422

    Domyślnie

    aneta a dopiero co było spotkanie w Ikea ... Mam nadzieję, że przed świętami uda nam się jeszcze jedno zorganizować
    A skąd dokładniej jesteś
    Moje szczęście urodziło się 3 września


  12. #172
    Chusteryczka Awatar buns
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Tarnowskie GĂłry
    Posty
    1,722

    Domyślnie I ja się przywitam:)

    Hej dziewczyny, część znam z forum chustowego guruburu i agimamyani Jestem mamą 9 miesięcznej Agusi, chustujemy się już ponad pół roku, najpierw był pouch, później wiązana Oppamamy, Hopp Nairobi i teraz jeszcze piękny Mei Tai od Wroby Pozdrawiam
    Ania
    Ania, mama Agusi (19.02.2007) aka dr buns

  13. #173
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie Re: I ja się przywitam:)

    Cytat Zamieszczone przez buns
    Hej dziewczyny, część znam z forum chustowego guruburu i agimamyani Jestem mamą 9 miesięcznej Agusi, chustujemy się już ponad pół roku, najpierw był pouch, później wiązana Oppamamy, Hopp Nairobi i teraz jeszcze piękny Mei Tai od Wroby Pozdrawiam
    Ania
    Witaj takze i u nas!
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  14. #174
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie witam serdecznie!

    hej wszystkim!wiekszosc z was znam z widzenia z forum gazetowego, petisu z forum gugu-gaga jestem poczatkujaca chustowniczka, wiec bardzo malo sie udzielalam na forach. moja pierwsza chusta kupiona z okazji urodzenia synka (ur. sie 10 wrzesnia) to bebelulu lulu. niestety to nie byl dobry wybor, ale nic dziwnego, ze zle wybralam, bo o chustach nie wiedzialam dokladnie NIC, a bebelulu mi sie po prostu nawinela podczas ogladania allegro. no i tak sie mordowalam z lulu - dzieki pomocy dziewczynom z forum gazetowego jakos udalo mi sie ulozyc w niej maksa. teraz jak juz jest wiekszy, to ukladam go w niej bez problemu, ale sluzy nam jedynie do usypiania w sytuacjach kryzysowych. raz bylam w sklepie i na spacerze, ale kolka ami sie wzynaly niemilosiernie, wydawalo mi sie, ze maks ma za mocno nos wcisniety w te przekleta poduszke no i rozbolaly mnie plecy (mam skolioze)...kiedy trafilam na forum gazetowe, to dopiero pozalowalam tego zakupu. a jak jeszcze obejrzalam zdjecia dziewczat (czyli wasze ) ), to juz wogole zalowalam na maxa no ale skoro wydalam 180 zl na chuste lulu, to juz moje fundusze nie przewidywaly innych zakupow chustowych. potem trafilam tutaj na chustostragan i zaczelam podpatrywac komis donkaczki )) poza tym na forum gugu-gaga zalapalam sie na wyprobowanie didymosa - wlasnie czekam (dzieki petisu!!!). a dzieki donkaczce tez wypatruje w mojej skrzynce przesylki z amazonasem tak wiec jak dobrze pojdzie, to w przyszlym tygodniu bede szalala z (nie)moimi chustami wiazanymi - pierwszymi w zyciu!!! w zwiazku z tym mysle, ze moja aktywnosc na forach chustowych sie zwiekszy. na pewno bede miala mnostwo pytan, gdyz zamierzam motac samodzielnie z uzyciem dostepnych instrukcji i wskazowek. aha pare slow o mnie - mam na imie marta, mam 30 lat (prawie), mieszkam w poznaniu z mezem maciejem i synkiem maksiem, zawodowo spelniam sie jako psycholog dzieciecy (obecnie odpoczywam )). na razie tyle - mysle, ze i tak duuuzo
    pozdrawiam wszystkich i licze na wyrozumialosc dla poczatkujacej.

  15. #175
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    422

    Domyślnie

    Witam
    Widzę, że mamy synków w podobnym wieku - mój Maciuś urodził się 3 września . Na wyrozumiałość tutaj możesz liczyć... Napisz skąd jesteś, bo chyba nie napisałaś
    Moje szczęście urodziło się 3 września


  16. #176

  17. #177
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2007
    Miejscowość
    Siemonia (G. ÂŚlÂąsk)
    Posty
    194

    Domyślnie

    Hej
    Trafiłam tu dzis z linka z Kawałka Szmaty. Chustujemy sie juz kilka miesiecy, mam Hoppa Dehli. I planuje jeszcze krótka wiazankę i Mejtaja


  18. #178
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    witam serdecznie
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  19. #179
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    68

    Domyślnie

    no to w końcu i na mnie przyszedł czas - mogę legalnie się przywitać, bo w domu czeka tygodniowy noworodek i pierwsza chusta wiązana, pouch idzie pocztą. Mamy za sobą pierwsze wiązanie - kołyska - mały był zachwycony. kobitki, może jakieś spotkanie we Wrocławiu i minikurs dla początkującej?



  20. #180
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PoznaĂą
    Posty
    78

    Domyślnie :) Witamy

    My (ja i mała 5 miesięczna Dobrawka) zaczęłyśmy chustowanie w październiku. Najpierw zaczęłysmy od hoppa - Helsinki. A tydzień temu dostałyśmy didymosa Jonasa zakupionego zresztą przez Donkaczkę od Hanti. I z tego miejsca obie chcemy jej bardzo serdecznie podziękować
    Pozdrawiamy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •