Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 35678910111213
Pokaż wyniki od 241 do 256 z 256

Wątek: witam się

  1. #241
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PoznaĂą
    Posty
    78

    Domyślnie

    Kurcze a ja trochę od środka zaczęłam. Piszę tu już od jakiegoś czasu a na powitalnie natrafiłam dziś
    Cóż więc czas się przedstawić. Chustowaniem zaraziły mnie dziewczyny z forum sierpniowego...a potem już utknęłam na dobre dzięki kochanym dziewczynom z Poznania Chusty używam od końca października. Moja Dobrawka ma aktualnie 7 mcy i mamę która wciąż kombinuje jak zdobyć nowy "kawałek szmaty"... Jest bosko
    Witam wszystkie

  2. #242
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie

    No to witam dziewczyne z Poznania (kiedyś też tam mieszkałam - oj to byly czasy, ale mnie wywiało na wschód
    Pozdrawiam!!
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  3. #243
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    dziewczyno, na wschód
    a co ja mam powiedzieć 100 kilometrów od ruskiej granicy

  4. #244
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    4,335

    Domyślnie

    Witam!
    Jestem Martyna - mama Julka. Ja dopiero czekam na pierwszą chustę i z wypiekami czytam o chustowaniu
    Mam nadzieję, że chustowanie wejdzie mi w krew na dobre bo nakręcona jestem baaardzo mocno
    Zaczęło się chyba od Donkaczkowego blogaska.....

  5. #245
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Witaj Martyno mamo Julka. DonKaczka, czy mi się tylko tak wydaje, czy połowa osób na forum jest tu przez Ciebie??

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  6. #246
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Wawa
    Posty
    695

    Domyślnie

    A co, my też się przedsawimy. Jestem Sławka mama prawie 7 miesięcznego Marka zwanego w domu Kluskiem z racji rozmiarów . Na forum trafiłam ściągnięta mimochodem przez Mart, z którą rodziłyśmy tego samego dnia w tym samym szpitalu, prawie o tej samej godzinie . Przed świętami pokazałą mi zamotaną Magdę w czerwoną świąteczną chustę, później omotała mnie nią, a tydzień później sama już zamówiłam Nati, która przez korki świąteczne na poczcie wędrowała do mnie dwa tygodnie Na razie więcej czytam niż piszę, ale przyznam się, że czytam forum nałogowo i co ciekawsze ide wcielam w życie Mareczka
    Moje stwory dwa: Marelek 07.2007 i Pepelek 06.2009

  7. #247
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Wawa
    Posty
    695

    Domyślnie

    naa...i zapomniałam dodać, że chodzimy na przylepca i zagustowaliśmy w spotkaniach w Św.Annie
    Moje stwory dwa: Marelek 07.2007 i Pepelek 06.2009

  8. #248
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    103

    Domyślnie

    No to witam się i ja. Noszę mojego 6 miesięcznego Michasia od 4 miesięcy (zadecydowała siła wyższa, mąż wyjechał w delegację i chusta w cudowny sposób zamieniła mnie w matkę zadowoloną, dopojoną i najedzoną a Michaśka w absolutnie szczęśliwego maluszka). Na razie jestem posiadaczką dwóch chust: Nati i Babylonii (którą poleciła mi lee_a, chustonoszka z forum sierpniówek ) ale marzy mi się jeszcze kilka... Przyjmiecie mnie do swojego sympatycznego grona?

  9. #249
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    też jestem z Poznania.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  10. #250
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    103

    Domyślnie

    Poznań w ogóle ma dużo chuściarek, co i rusz widzę jakąś zachustowaną Mamuśkę

  11. #251
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    734

    Domyślnie

    Witam się i ja
    Nasz chuścioszek ma 5,5 miesiąca i chustujemy się prawie od początku ponieważ zamieszkiwanie na poddaszu w centrum warszawy nie znosi wózkowania
    I jest nam z chustą genialnie
    Jak na razie nosimy się w hoppie, i przymierzamy do jakiegoś letniego didka
    pozdrawiamy serdecznie
    Mama Wiktora (2007) czterech Aniołków[*][*][*][*] Igora (2013) i Borysa (2015)

  12. #252
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    Witamy A-linkę i jej dziecinkę Miłgo czytania i pisania


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  13. #253
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    734

    Domyślnie

    Dziekujemy bardzo
    Z przyjemnoscią będziemy korzystać z doświadczeń bardziej zaawansowanych koleżanek
    Mama Wiktora (2007) czterech Aniołków[*][*][*][*] Igora (2013) i Borysa (2015)

  14. #254
    Chustomanka Awatar YPSI
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Londyn/Poznań
    Posty
    791

    Domyślnie

    Witam się i ja - Monika; oraz moje kochane potwory: Franek (aktualnie 20 miesięczniak) i chyba "Małgosia" (jeszcze przez 2 tyg. w brzuchu) - muszę skombinować suwaczki

    Jak się zaczęło? Ano niewinnie Mieszkałam w domu z wieloma schodami, w okolicy dość terenowej no i dość niewygodnie było mi targać 3 miesięcznego Franka na rękach. Szukałam, szukałam i szukałam jakiegoś rozwiązania i ... znalazłam forum gazetowe. Nabyłam Nati w marcu 2006 a potem... były spotkania, następne chusty, MT i już jestem uzależniona I dobrze mi z tym!!!
    Monika, mama Franka (29.11.2006) i Małgosi (23.07.2008)

  15. #255
    Chustomanka Awatar YPSI
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Londyn/Poznań
    Posty
    791

    Domyślnie

    Witam się i ja - Monika; oraz moje kochane potwory: Franek (aktualnie 20 miesięczniak) i chyba "Małgosia" (jeszcze przez 2 tyg. w brzuchu) - muszę skombinować suwaczki

    Jak się zaczęło? Ano niewinnie Mieszkałam w domu z wieloma schodami, w okolicy dość terenowej no i dość niewygodnie było mi targać 3 miesięcznego Franka na rękach. Szukałam, szukałam i szukałam jakiegoś rozwiązania i ... znalazłam forum gazetowe. Nabyłam Nati w marcu 2006 a potem... były spotkania, następne chusty, MT i już jestem uzależniona I dobrze mi z tym!!!
    Monika, mama Franka (29.11.2006) i Małgosi (23.07.2008)

  16. #256
    Chusteryczka Awatar Lovrita Bornita Rokita
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Makarska, HR
    Posty
    1,839

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lesje
    Poznań w ogóle ma dużo chuściarek, co i rusz widzę jakąś zachustowaną Mamuśkę
    A ja tu jestem od miesiaca i tylko raz w miescie jakas zobaczylam (nie licze spotkania chustomam )...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •