Zobacz wyniki ankiety: JakÂą ocenĂŞ dajesz Rapalu?

Głosujących
70. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    6 8.57%
  • 2

    7 10.00%
  • 3

    17 24.29%
  • 4

    33 47.14%
  • 5

    7 10.00%
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104

Wątek: Bebelulu Rapalu (chusta wiązana)

  1. #101
    Chustomanka Awatar Julka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    769

    Domyślnie

    Rapalka z br. nie farbuje i zrobiła się szybko miękka. Przynajmniej szara, którą posiadam. Prana w 30 stopniach + płyn do płukania, bez prasowania zmiękła po 3 praniach.




    -Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień-

  2. #102
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie

    Miałam zielona we wzorki. Twarda. Wygląda na to ze była niezlamalna, po 2 tyg meczenia nie było różnicy. Nie miałam sumienia żeby zamotac w nią maluszka. Za to na hustawke idealna.

  3. #103
    Chustofanka Awatar anija
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Wadowice
    Posty
    333

    Domyślnie

    Ja miałam szare potworki...i trafiły mi się już z tych miększych...ale wtedy miałam prawie noworodka...więc poleciały dalej...zamieniłam je na indio kupfer z kaszmirem - kaczusia
    Chusta fajna dla starszaka, jak dla mnie motanie malucha w nią nie ma nic wspólnego z przyjemnością...choć trzymała na beton

  4. #104
    Chustomanka Awatar Julka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    769

    Domyślnie

    Hmm, kaczuszka to nie jest i napewno nie będzie, ale jest bardziej miękka niż stara, znoszona LL, którą miałam w rękach. Zatem ja swoją rapalkę lubię, chociaż nie jest to napewno moja ulubiona chusta. Trzymam pod kątem starszaka, fakt .




    -Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień-

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •