Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: <O torbach i chustach> Dzisiaj....

  1. #1
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie <O torbach i chustach> Dzisiaj....

    oczywiście od samego rana czekałam na przesyłkę od petisu i z każdą godziną czekanie szło mi coraz gorzej, bo pogoda piękna i szkoda dnia i dzieci zniecierpliwione....poszłam na całość olałam czekanie, pozbieraliśmy się i wyszliśmy.
    Ponieważ myślami śledziłam wędrówkę utęsknionej przesyłki, krążyliśmy jak ćmy w pobliżu bloku na szybko robiąc jakieś marne zakupy.
    Wraz z upływem czasu moja nadzieja, że jeszcze dzisiaj uda mi się zaspokoić manię chustową, słabła z minuty na minutę.
    Dałam za wygraną, uziemiłam syna w wózku (coby oddalić się od gniazda znaczniej)...Hel i tak dawno już spała w podziku na moich plecach. Ledwo skręciłam za róg, a tam pomyka przede mną młoda, dumna mama przepasana torbą (coś jak karykot myślę) z lekkiej wagi niechybnie dziecięcą zawartością Jako, że umysł już mam spaczony, a nic lepszego do roboty nie było, wiec "tropiłam" ją przez jakieś pół km, tylko po to, żeby zobaczyć co to faktycznie za ustrojstwo to nosidło i by ewentualnie w razie wyminięcia odwrócić się w jej stronę z radosnym uśmiechem, a może i zagadnąć... Po czym oczywiście, gdy już przeczytałam na jej ramieniu, że to redcastle, zawróciłam...a nuż ktoś właśnie puka do mych drzwi z wyczekiwaną paczka
    Lecę więc z tymi moimi dzieciętami (Staszkowi tłumacząc, że trzeba już obiad zjeść ), a tu mnie bachhhh- dwie wózkowe mamy zasypały pytaniami o podzika (milusio ) a najlepiej, jakbym od razu odsprzedała tego co mam na plecach bo właśnie o czymś takim marzą itd itp. ...
    A teraz skok w czasie wróciwszy do mieszkania, zastajemy wiadomość, że paczuszka jest ... i znowu maleńki skok w czasie (bo musieliśmy lecieć po tą paczkę, ale to nie ważne i zupełnie z innej beczki )
    Rozbrajamy pakunek- Staszek obowiązkowo pierwszy...... Indio konopne i różowiutka gugubag+ sprytna fikuśna torebeczka np. na pieluszki..... BOOOOOSKOOOOOOOO
    Natychmiast po wyjeciu torby, moj syn pyta- " Mamo ponosisz mnie w tym???" najśmieszniejsza rzecz, którą dzisiaj usłyszałam , ale żeby tego było mało, to później bardzo proszę- jak druga mała zgaga wlazła do gugubaga a najlepsze jest to, że moja Hel myślała, że to tak ma być i ,że bedziemy się w tym nosić i była przeszczęśliwa

    Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

    Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

    I jeszcze mój chusto- nabytek.....Indio Hemp. W duchu dziekuję tylko Bogu, że częściej wybieram używane chusty, bo zanim złamię tą dyktę wykrochmalona i nawoskowaną to chyba się załamię

    Popatrzcie tylko jaka jest różnica pomiędzy mięciutkim jak kaczuszka bielutkim jak śnieg i w ogóle uroczym konopnym złamasem, a nówką z fabryki( wręcz prosi się- połóż mnie na stół jako obrus... a jaki mi komiczny wyszedł supeł- jak z origami śmigła wiatraka

    Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
    ale i tak z nią wygram, tzn z tym obrusem i będzie jak bandaż

    Dziękuję petisu za spełnienie moich życzeń jestem bardzo zadowolona

    .....i znowu zachorowałam (tym razem na zielonego gugubaga ).....i nie jest wcale fajnie jak forum nie działa oj nie fajnie jest...

  2. #2
    Chustofanka Awatar Kaja
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    329

    Domyślnie

    Relacja - rewelacja!!!
    Fajna ta Twoja środa
    Staś ur. 02.02.2008

    Basia i Franio ur. 13.09.2010

    kajapisze.pl - baśnie dla dzieci

  3. #3
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Ciesze sie bardzo, ze torba sie podoba. Corcia slodziutka. A Ty szczypawka jestes, martwilam sie czy pasek za dlugi nie bedzie.
    Tulipowna swoje konopie szybciutko zlamala, to tez Ci pewnie szybko pojdzie.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  4. #4
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie

    ania - moje konopie zmiekly po 3 praniach, w tym jedno z plynem zmiekczajacym. obowiazkowo prasowanie z para, siedzenie na chuscie w roli kapy oraz seks 3 razy dziennie ( na chuscie )
    po miesiacu zmiekla

  5. #5
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    baaaardzo podoba mi się taki sposób łamania chusty
    przetestuje punkt po punkcie bo pacyfikacja twardej szmaty poprzez robienie z niej huśtawki już mi spowszedniała

  6. #6
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie

    Kurcze, a ja wszystkie chusty mam mięciutkie
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  7. #7
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie

    A tak a propos torby od petiu to też mam-świetna.
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  8. #8
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Śliczna torba!!!
    Śliczna chusta!!!
    Ciekawe pomysły na łamanie Chyba muszę sprawić sobie jakiegoś sztywniaka chustowego, bo ja głupiutka rozglądałam się za mięciutkimi hihihi
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  9. #9
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    i zawsze można połączyć przyjemne z pożytecznym

  10. #10
    Chusteryczka Awatar mayetschka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    2,199

    Domyślnie

    wow! Dzieciaczki świetne pomysły mają, a Hel uroku jeszcze większego torbie dodała...
    a pomysły na łamanie chusty po prostu... kuszące, choć dla nas jeszcze ZAKAZANE

    Doradca noszenia- kurs średniozaawansowany Die Trageschule® Drezden

  11. #11
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    popatrzyłam,pozazdrościłam i kupiłam zieloną gugu.Mąż jak sie przed chwilą dowiedział skomentował tylko....mało masz toreb????

  12. #12
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Sosnowcu
    Posty
    4,654

    Domyślnie

    ooooo Tyyyyyyy a mialam na nia taki apetyt.......bardzo by pasowala do mojego nowego podzika , który właśnie jest w fazie produkcji.
    Łapnełabym ją od razu ale wlasnie wczoraj zlicytowalam na all taka jakby hammock bag no i musialam dac na wstrzymanie, bo gdyby nie to zielna .....hmmmm mniamuśna

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    na pocieszenie zielone pewnie jeszcze będą,bo petisu (mam nadzieje,ze to nie tajemnica) napisała mi ,że maja ten zielony materiał więc głowa do góry.

  14. #14
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    Te gugubagi to chodzą za mną i chodzą......

    A dziewczyny coraz ładniejsze wystawiają i ja jak ten biedny osiołek tylko patrzę

  15. #15
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Ania zazdroszcze tak wspanialego dnia, moj dzisiejszy to koszmar lekki byl

    Piekna torba (o chuscie nic nie mowie, bo bys uslyszala to co zawsze ).

    Czy mi sie wydaje, czy Hel ma uszy przebite???

    Ja sie tyle po tej naszej miescinie nanosilam we wszystkich pozycjach, a zadne wozkowe mnie nie zaczepialy

  16. #16
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    Nie tajemnica, tego sztruksu to mamy kilkanaście metrów.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •