Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Jak wybielić wkładki?

  1. #21
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,796

    Domyślnie

    możesz spróbować wyprać z chusteczkami wyłapującymi kolor (na pewno ma dr beckmann i są rossmanowe domol), ponoć nieźle działają.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda.bam Zobacz posta
    to nawet nie o eko chodzi tylko o to że potem dziecku zakładasz na pupę pieluchę potraktowaną chlorowym wybielaczem a tego przecież chcemy dzięki wielo uniknąć..
    no tak, ale można potem kilka razy wyprać wkład, a poza tym, wkładka idzie do kieszonki, więc nie ma kontaktu ze skórą dziecka
    Ja używam sody- troche pomaga, słońce jakoś nie zdaje egzaminu- może w górach jakieś inne świeci? Szarzenie mi nie pzeszkadza, bo wkąłdy pakuję własnie do kieszonek, wiec i tak nie widać.

  3. #23
    Szukajguru
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Sopot/Gdańsk
    Posty
    7,472

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    możesz spróbować wyprać z chusteczkami wyłapującymi kolor (na pewno ma dr beckmann i są rossmanowe domol), ponoć nieźle działają.
    ale to żeby nie zafarbowało, jak juz zafarbowało to można co najwyżej odbarwić, chusteczki nie pomogą

  4. #24
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,796

    Domyślnie

    ok, z czyichś wypowiedzi rozumiałam, że to trochę pomaga i w takiej sytuacji - ale sama nie próbowałam
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar barbamama
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Sumatra
    Posty
    3,107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blanka_1982 Zobacz posta
    no tak, ale można potem kilka razy wyprać wkład, a poza tym, wkładka idzie do kieszonki, więc nie ma kontaktu ze skórą dziecka
    Ja używam sody- troche pomaga, słońce jakoś nie zdaje egzaminu- może w górach jakieś inne świeci? Szarzenie mi nie pzeszkadza, bo wkąłdy pakuję własnie do kieszonek, wiec i tak nie widać.


    chyba tylko pod warunkiem że pieluszka idealnie nie przepuszcza wilgoci, ale jak mocz się połączy z tym syfem po wybielaczu to przecież zapewne migruje trochę między skórą a wkładką.. ?
    (*) 08, barbidou VIII '09 barbabelle II '11 barbotine & barbalala II '13



  6. #26
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    15

    Domyślnie

    a może soda sodzie tez jest nierówna? gdzie kupujecie? może ta komercyjna a ta "eko" się od siebie różnią i stąd jakość w wybielaniu też rózna?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •