Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 176

Wątek: Ukraińskie kurtki dla dwojga

  1. #121

    Domyślnie kurtka

    Ja raczej tez wezmę tę kurtę na zimę tylko zastanawiam się jaka jest różnica między tą za 127e a ta droższa,wiecie co to za różnica?

  2. #122
    Chustoholiczka Awatar Agut
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    okolice Grodziska M.
    Posty
    4,325

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oleczka0585 Zobacz posta
    Ja raczej tez wezmę tę kurtę na zimę tylko zastanawiam się jaka jest różnica między tą za 127e a ta droższa,wiecie co to za różnica?

    one chyba sie krojem różnią... przynajmniej tak po fotach widac

  3. #123
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Ja tez biorę ale chce tą cieńsza z opcja noszenia z tyłu. Wie ktos ile to wychodzi mniej wiecej.

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  4. #124
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    rezygnuję ze względu na cenę...

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  5. #125
    Chustomanka Awatar Ulakowa
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    pod Warszawą
    Posty
    691

    Domyślnie

    Ja może też bym wzięła, ale nie tą zupełnie grubą, a tą niby jesienną. Zdaje się, że ona na nasze nie-rosyjskie zimy mogła by wystarczyc, tak przynajmniej wywnisokowałam z wcześniejszych postów.
    Jeszcze policzę grosiki, podumam i zobaczę, też zależy ile wyjdzie za tą kurtkę...
    Lipcowa Córka (2010) i Styczniowy Synek (2014)

  6. #126

    Domyślnie kurtka

    właśnie niby krojem, zobaczy się czekam na odpowiedź od nich.
    Bo bym chciała kurtkę dla aktywnych rodziców rozmiar najmniejszy z opcją noszenia z przodu i z tyłu

  7. #127
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Dziewczęta ceny kurtek wychodzą wg ceny producenta razy aktualny kurs EURO z Paypal.
    Wg dzisiejszego kursu np. ta kurtka za 127,5 Euro będzie kosztowała 601 zł + wysyłka w Polsce 16 zł.
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  8. #128
    Chustofanka Awatar Wiewi00ra
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    306

    Domyślnie

    No przy obecnym kursie euro, to ja spasuję jednak...
    Drogę wyznacza się idąc.

    http://chabazie.blogspot.com/

  9. #129
    Chusteryczka Awatar Zuz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    2,333

    Domyślnie

    Kurcze fajowa ta kurtałka, a wiecie może po ile na bazarku chodzą uzywane? Może się opłąca nową wziąć a potem odsprzedać , pytanie za ile?
    Coach dyplomowany SWPS

    Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

  10. #130
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawendax Zobacz posta
    Dziewczęta ceny kurtek wychodzą wg ceny producenta razy aktualny kurs EURO z Paypal.
    Wg dzisiejszego kursu np. ta kurtka za 127,5 Euro będzie kosztowała 601 zł + wysyłka w Polsce 16 zł.
    A ta cienka? Przy obecnej temperaturze chodze w samym polarze. A gruba mam koale z zeszłego roku. Jesienna z opcja noszenia z tyłu kolor czerwony?

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  11. #131
    Chusteryczka Awatar Zuz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    2,333

    Domyślnie

    Przeczytałam cały temat i nadal nie jestem pewna którą kurtkę ma asiorek na fotkach w niebieskiej kurtałce? Zimową czy jesienną?

    Jeśli cena będzie do 450zł to ja chętnie zakupię taką właśnie jaką asiorek

    Olu - jeśli będziesz zamawiała to mogę odebrać w Gdańsku prawda?

    Jeśli mogłabym prosić linka do tej kurtki bo kolor bym obstukała i cenę to od razu dam info 100% czy chętnam - ale szukać dalej nie mam czasu bo mnie dzieć na cycka woła
    Ostatnio edytowane przez Zuz ; 26-11-2011 o 19:56
    Coach dyplomowany SWPS

    Doradca d/s noszenia dzieci w chustach Akademii Noszenia Dzieci
    Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala

  12. #132
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matysia Zobacz posta
    A ta cienka? Przy obecnej temperaturze chodze w samym polarze. A gruba mam koale z zeszłego roku. Jesienna z opcja noszenia z tyłu kolor czerwony?
    która konkretnie?

    Cytat Zamieszczone przez Zuzolcia Zobacz posta
    Przeczytałam cały temat i nadal nie jestem pewna którą kurtkę ma asiorek na fotkach w niebieskiej kurtałce? Zimową czy jesienną?

    Jeśli cena będzie do 450zł to ja chętnie zakupię taką właśnie jaką asiorek

    Olu - jeśli będziesz zamawiała to mogę odebrać w Gdańsku prawda?

    Jeśli mogłabym prosić linka do tej kurtki bo kolor bym obstukała i cenę to od razu dam info 100% czy chętnam - ale szukać dalej nie mam czasu bo mnie dzieć na cycka woła
    Asiorek ma chyba tą z mozliwościa noszenia na plecach
    http://yamama.com.ua/product-1125126...-dlya-vas.aspx
    I ta kurtka wyjdzie 138,05Euro czyli 651zł

    Oczywiście zapraszam w Gdańsku
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  13. #133
    Chusteryczka Awatar Sroka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    na polnoc od Monachium
    Posty
    1,613

    Domyślnie

    ja chce kurteczke na 100%. zimowa cieplejsza. orientuje sie ktos. jesli mam 110 w biuscie i 118 w biodrach jaki rozmiar bedzie dobry?

  14. #134
    Chusteryczka Awatar Sroka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    na polnoc od Monachium
    Posty
    1,613

    Domyślnie

    ogladam ta strone i ogladam , jaka jest roznica poza cena miedzy zimowa new classic a fussion ?

  15. #135
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Chodzi mi o tąhttp://yamama.com.ua/product-1092172...-krasnaya.aspx , doczytałam ,ze ma membranę ale czy jest ocieplana polarem i czy ma opcje noszenia z tyłu juz nie.
    Cytat Zamieszczone przez lika Zobacz posta
    Tak sobie jeszcze o nich czytam i doczytałam, że wersja cieńsza jest przeznaczona dla rodziców aktywnych, i jest przewidziana do -5 stopni. W zimę zalecają jeszcze dodatkową warstwę odzieży do niej zakładać. Cieplejsza przewidziana jest aż do -25 stopni. Obie mają dodatkową wstawkę chroniącą szyję dziecka i mamy (lub taty). Uszyte są z niemieckich materiałów.
    O ta grubość mi chodzi właśnie ale nie wiem czy to jest ta , która zalinkowałam.
    Ostatnio edytowane przez matysia ; 27-11-2011 o 00:38

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  16. #136
    Chustofanka Awatar asiorek
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    wawa
    Posty
    235

    Domyślnie

    Dziewczyny jeszcze raz ja
    Najpierw sprostowanie co do ceny - sprawdzałam po przelewach bankowych i było 400 pln na paypala, ale sprawdziłam teraz paypala i te 400 pln było tylko uzupełnieniem do pełnej kwoty. Za kórtke zapłaciłam 140 eur z przesyłem. Także cena jest taka sama jak rok temu ale kurs EUR się sporo zmienił na niekorzyść kupujących
    Sorry za zamieszanie w kwestii ceny!!

    A teraz wątpliwości:
    Mam wersje od 0 do minus 25 st - czyli tę środkową. Jest to ortalion wierzchni + ocieplina+ polar.


    Długość kurtki 95 cm, w tym 7 cm stójka.
    Szerokość
    - w ramionach 40 cm
    - od pachy do pachy 50 cm
    - w tali - 45 cm

    Dł rękawa do ramienia (od góry) - 70 cm przy czym ostatnie 8 cm jest wywijane do góry czyli jest to margines regulowalny.
    Szerokość panela wpinanego 35 cm w najszerszym miejscu.
    Noszę rozmiar 38/40 i kurtka jest idealna. Mam 175 cm wzrostu.

    Wrzuce jeszcze fotki poglądowe jak wygląda sama kurtka i części wymienne

  17. #137
    Chustofanka Awatar asiorek
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    wawa
    Posty
    235

    Domyślnie

    Kurtka w całej okazałości - przy noszenu z przodu panel wpina się normalnie do zamka głównego i już. Tylni zamek na plecach pozostaje wtedy zamknięty.

    Tutak wnętrze - lecy - z zamkniętym otworem na plecach.

    A tu plecy od zewnątrz. Ten zamek sie rozpina i wpina panel w opcji noszenia na plecach. Zrobiłam fotkę z otwartym otworem na głowę. Ale jak się nosi z przodu to są tam zatrzaski i nie ma takiej dziury

    No i wszystkie części zamienne:

    Kurtke zdarzało mi się nosić też bez dziecka ( i bez panela ) i wglądała całkiem ok Może nie była super dopasowana i szersza od pasa w dół ( taka lekka bombka się robiła) , ale na wyjazdy nie musiałam zabierać drugiej sztuki zwykłej kurtki.

    Jak patrze na zdjęcia ze strony yamamy to widzę pewne modyfikacje w fasonie i tak myślę, że są to zmiany na plus:

    Zdjęcie ze strony Yamamy wklejam w celach poglądowo- porównawczych. Mozna tak?

    Tutaj na wysokości piersi jest mała kieszonka pojedyńcza, a druga kieszeń jest poniżej pasa.
    W starej ( mojej ) wersji mam jeden zamek ciągnący się od kieszeni po cyce. Przy otwieraniu kieszeni musiałam uważać żeby za wysoko nie pociągnąć i nie zrobić sobie otworu w kurtce przez który by nam podwiewało. Ten zamysł miał ułatwiać dostąp do dziecka na każdej wysokości, ale w sumie z tego się nie korzysta w ogóle.
    Druga zmiana jaką widzę to obecny wzór ma dwie poziome gumki , czy też ściągnięcia w pasie w tali. Moja wersja jest bez tego. Te ściągnięcia pewnie dają większą elastyczność w doborze rozmiaru- jakiś margines ruchomy na obwód taki z dzieckiem czy też bez. To chyba też spoko zmiana. Ja się akurat dobrze wstrzeliłam w rozmiar i kurtka jest fajnie dopasowana. Ta ona opcja pozwala chyba samemu sobie ją dopasowywać jak się chce.
    Ostatnio edytowane przez asiorek ; 27-11-2011 o 01:17

  18. #138
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    710

    Domyślnie

    Kurcze fajne te kurtki!!!

    Doczytałam (niech mnie ktoś poprawi jeśli coś źle zrozumiałam) , że kurtki zimowe Kurtka Yamamah Fusion 4-w-1 szycia dla Ciebie!

    te średnie i najgrubsze, mają jako dodatkową warstwę polaru. A te najcieńsze, jej nie mają. Czyli można by było ubrać na siebie i maleństwo polar lub coś grubszego i będzie ok na mrozy poniżej -10.
    K. 2010 i A. 2012

  19. #139
    Chustofanka Awatar asiorek
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    wawa
    Posty
    235

    Domyślnie

    Ilka ja bym nie wyszła na -10 tylko w polarze i narzuconym na to ortalionie zwykłym.

  20. #140
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez asiorek Zobacz posta
    Ilka ja bym nie wyszła na -10 tylko w polarze i narzuconym na to ortalionie zwykłym.
    A to już zależy od osoby. Ja jestem zmarzluchem, a wychodziłam na spacery w swetrze i polarze przy -20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •