Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 161 do 176 z 176

Wątek: Ukraińskie kurtki dla dwojga

  1. #161
    Chustomanka Awatar Meppel
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    Gdanisko/Toruń
    Posty
    791

    Domyślnie

    Ładne. A ja mam pytanie (nie przejrzałam całego wątku, być może już na ten temat coś jest napisane) - z tyłu tez mozna nosić?
    Bo moją koalę uwielbiam, ale ma jedną wadę - możną ją nosić bez dziecka, niestety niewygodnie się nosi rozpiętą... Te wyglądają na wygodniejsze.

    Znalazłam. Można. Teraz się będę zastanawiać.. Jaki model preferujecie Dziewczyny?
    Lawendax będziesz je zamawiała raz i koniec??
    Ostatnio edytowane przez Meppel ; 07-12-2011 o 23:48 Powód: Dopisałam coś ;)
    Tymianek 4 wrzesień 2008
    Tomił 23 wrzesień 2010













  2. #162
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Meppel Zobacz posta
    Lawendax będziesz je zamawiała raz i koniec??
    Tak zamawiam raz
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  3. #163

    Domyślnie

    lavendax- to ile osób u ciebie złozył zamówień? wiadomo kiedy by były kurtki?

  4. #164
    Chustomanka Awatar marlei
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Poole, UK
    Posty
    1,469

    Domyślnie

    Dziewczyny
    podeslijcie mi prosze jakies namiary, z ktorych dostajecie odpowiedz Wyslalam maila na adres ze stronki, ale juz ponad tydzien bez odpowiedzi
    A nawet przez pomylke wklepalam go na stronie, gdzie jak sie teraz domyslam powinien byc komentarz o kurtce

    Zamowilabym z Wami, ale chce przesylke do UK, wiec chyba jednak lepiej bedzie samodzielnie a moze uda mi sie jakies mamy stad namowic, ale musze miec wiecej informacji
    Z gory dziekuje za pomoc
    Iwona - mama Hugo (29 wrzesien 2010)
    Doula
    Doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®

  5. #165
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez oleczka0585 Zobacz posta
    lavendax- to ile osób u ciebie złozył zamówień? wiadomo kiedy by były kurtki?
    Czekam na dane do płatności od Yamamy. Od momentu zapłaty 14 dni trwa realizacja zamówienia, potem wysyłka, kilka dni (kurtki przyjadą prywatnym transportem, nie przez Pocztę)
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  6. #166
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,575

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawendax Zobacz posta
    Czekam na dane do płatności od Yamamy. Od momentu zapłaty 14 dni trwa realizacja zamówienia, potem wysyłka, kilka dni (kurtki przyjadą prywatnym transportem, nie przez Pocztę)
    Napiszesz w watku jak je dostaniesz? Może to mnie zmotywuje do podjęcia decyzji o kolorze!
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  7. #167
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Hm, dopiero teraz przeczytałam cały wątek i podobają mi się te kurtki I mam takie trochę głupie pytanie - myślicie że mogliby uszyć Fusion, ale z odpinanym kapturem? Z kroju podoba mi się bardziej, ale do noszenia na plecach nieodpinany kaptur jest średnio praktyczny...
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  8. #168
    Chustomanka Awatar lawendax
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    GDAŃSK
    Posty
    1,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Little Mi Zobacz posta
    Napiszesz w watku jak je dostaniesz? Może to mnie zmotywuje do podjęcia decyzji o kolorze!
    Dostałam

    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    Hm, dopiero teraz przeczytałam cały wątek i podobają mi się te kurtki I mam takie trochę głupie pytanie - myślicie że mogliby uszyć Fusion, ale z odpinanym kapturem? Z kroju podoba mi się bardziej, ale do noszenia na plecach nieodpinany kaptur jest średnio praktyczny...
    Kurtki są szyte na zamówienie, więc Klientka jak najbardziej może mieć własne preferencje.
    Jesli chcesz dołączyć do zamówienia napisz jakż kurtkę na maila sklep @ mamazen.pl
    Mati - 19 kwietnia 2005
    Lilianka - 04 stycznia 2009

    www.MamaZen.pl - CHUSTY:
    Miluli, Natibaby, Hoppediz, LennyLamb. PIELUSZKI: bumGenius, Flip, Close, Bambino Mio, LennyLamb, Happy Flute.

    Sklep stacjonarny, wypożyczalnia chust i nosideł, warsztaty i konsultacje chustowe: MamaZen, Gdańsk-Przymorze Centrum Horyzont, ul. Obrońców Wybrzeża 23 box 13


    Doradca Noszenia ClauWi®


  9. #169
    Chustomanka Awatar Aniika
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    702

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    Hm, dopiero teraz przeczytałam cały wątek i podobają mi się te kurtki I mam takie trochę głupie pytanie - myślicie że mogliby uszyć Fusion, ale z odpinanym kapturem? Z kroju podoba mi się bardziej, ale do noszenia na plecach nieodpinany kaptur jest średnio praktyczny...
    No wlasnie, noszenie na plecach jak ma sie nieodpinany kaptur jest bardzo uciazliwe.

  10. #170
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawendax Zobacz posta
    Kurtki są szyte na zamówienie, więc Klientka jak najbardziej może mieć własne preferencje.
    Jesli chcesz dołączyć do zamówienia napisz jakż kurtkę na maila sklep @ mamazen.pl
    A mogę chwilę pomyśleć? Koncepcja pojawiła mi się przed momentem i muszę się zastanowić czy mogę sobie taki prezent sprawić
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  11. #171
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lawendax Zobacz posta
    Jesli chcesz dołączyć do zamówienia napisz jakż kurtkę na maila sklep @ mamazen.pl
    Napisałam
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  12. #172
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Jutro pewnie napiszę coś więcej, ale teraz tylko w telegraficznym skrócie - dostałam moją Yamamę, jestem już po pierwszym spacerze i jestem zachwycona
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  13. #173
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Jestem już po kilku spacerach w Yamamie i jest super Zgrabna, wygodna, łatwo się zakłada. Bez wpiętego panelu jest całkiem zgrabną damską zimową kurtką, dopasowaną w talii. Mam wersję active, czyli najlżejszą. Koło zera wychodziłam ubrana w podkoszulek, Młoda w body i chuście, i było nam cieplutko Przy jakichś minus pięciu - minus siedmiu miałyśmy na sobie po jednej dodatkowej niezbyt grubej warstwie i było nam ciepło i komfortowo. Myślę, że cieplej ubrana spokojnie będę mogła używać kurtki też ponżej przewidzianego przez producenta zakresu temperatur, czyli -10 (natomiast przy +7 byłoby nam chyba za gorąco).





    Na zdjęciach nie mamy dopinanego na zamek kaptura dla mnie i kapturka dla Małej, z czymś w rodzaju kryzy/kołnierza.
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  14. #174
    Chusteryczka Awatar matysia
    Dołączył
    Mar 2011
    Miejscowość
    Jabłonna
    Posty
    2,757

    Domyślnie

    Bardzo fajna, ciekawe jak sie ma do rosyjskich Koala.

    Maciek 1987,Marta 1989,Mateusz 1993,Michał 1995, Matylda 2005,(*)2006, Benjamin 2008, Franuś 2010,
    Nikt z nas nie jest ideałem.
    Choruje, mało mnie na forum


  15. #175
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matysia Zobacz posta
    Bardzo fajna, ciekawe jak sie ma do rosyjskich Koala.
    Koali nie nosiłam, miałam tylko w ręku przez moment, ale nigdy nie rozważałam zakupu, ze względu na brak możliwości noszenia z tyłu. Dzisiaj byłyśmy w Yamamie na spacerze trochę ponad godzinę, przy temperaturze w okolicach -12 pewnie, i było nam bardzo dobrze - ja w podkoszulku i niezbyt grubym polarku, Młoda w body, cienkiej bluzce i sweterku, nieprzesadnie grubym, i w plecaku prostym z chusty z wełną - obie wróciłyśmy zupełnie nie zmarznięte. Tyle że ja jestem z tych, co to przez całą zimę używają lekko ocieplanych kurtek jesiennych, a po ciąży ten efekt jeszcze się nasilił...
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  16. #176
    Chusteryczka Awatar paulina
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    90419
    Posty
    2,980

    Domyślnie

    czy ktoś jeszcze byłby chętny na zamówienie ? a może któraś z posiadaczek chciałaby, nie wiem, odsprzedać?
    Kokoszka, 12.2010
    Kokos, 11.2013
    Fi, 3.2016

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •