Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: jak zapakować w pieluchę tuptusia????

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    207

    Domyślnie jak zapakować w pieluchę tuptusia????

    Pomocy
    Nie mogę dziecka w pieluchę zapakować. Zaczęło się od opanowania umiejętności raczkowania. Młoda nie dała się na plecy położyć. Po kilku dniach stanęła przy meblach i pieluchę wkładaliśmy na stojąco. Dziecię stało spokojnie i matka mogła nawet 4 napki zapiąć w Wonderoosie czy IB. I tak nam przeszło 3 miesiące zleciało
    Od miesiąca młode chodzi i za nic nie stanie w miejscu na choćby 10 sekund. Pieluchy na napy za nic nie nałożę, z rzepami wcale nie lepiej, albo krzywo zapięte i ranią nóżki albo za luźno i wycieka. No i w efekcie jedziemy na majteczkach huggiesa.
    Jakieś rady? Chcemy się wielo pieluchować


  2. #2
    Chustofanka Awatar ekomummy
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez atoja Zobacz posta
    Pomocy
    Nie mogę dziecka w pieluchę zapakować. Zaczęło się od opanowania umiejętności raczkowania. Młoda nie dała się na plecy położyć. Po kilku dniach stanęła przy meblach i pieluchę wkładaliśmy na stojąco. Dziecię stało spokojnie i matka mogła nawet 4 napki zapiąć w Wonderoosie czy IB. I tak nam przeszło 3 miesiące zleciało
    Od miesiąca młode chodzi i za nic nie stanie w miejscu na choćby 10 sekund. Pieluchy na napy za nic nie nałożę, z rzepami wcale nie lepiej, albo krzywo zapięte i ranią nóżki albo za luźno i wycieka. No i w efekcie jedziemy na majteczkach huggiesa.
    Jakieś rady? Chcemy się wielo pieluchować
    Mój starszy synek jak już raz wstał to nie dał się pózniej położyć . Oprócz ostatniego przewijania na noc. Wyspecjalizowałam się w nakładaniu pieluszek w biegu i przerzuciliśmy się na rzepy na dzień (na napy nie udawało mi się).

    Powodzenia. Może młoda po początkowym nasyceniu chodzeniem da się jednak położyć
    Mama Adasia, 2007, Natalii 2009 i Lilianki 2014

    www.ekomaluch.pl
    www.wielorazowepieluszki.pl
    www.kidstyle.pl

  3. #3
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    170

    Domyślnie

    Ja mojej Młodej daję coś ciekawego w łapki, najlepiej jakiś kosmetyk lub bizuterię mamusi


  4. #4
    Chustoholiczka Awatar yetta
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,202

    Domyślnie

    Ja tez zawsze daję coś do ręki (fluid w plastikowej butelce na przykład). Gdy się zajmie nie ma problemu. Ale i tak zdarza się, że nie chce niczego i wtedy jest płacz, ale pieluszkę i tak zawsze udaje mi się założyć bez problemu (czy to napy czy rzepy, czy formowanka i otulacz). Nic mu nie będzie jak chwile popłacze, a pieluszka na pupci musi być.
    SKLEP INTERNETOWY - www.babyetta.pl ~~~
    Zuzanna i Franciszek
    W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Dlatego Czasem Warto Żyć.

  5. #5
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    dobrym rozwiązaniem dla takiego małego uciekiniera (u nas dopiero raczkuje, ale histeria i uciekanie przy zakładaniu pieluchy już od dawna) jest tetra do gaci wełnianych - dziec stoi, majty w dół - tetra do gaci - gatki w górę i uffff koniec a przy formowankach to też daję coś interesującego do ręki, i często ten przedmiot zmieniam. Niestety czasem nic nie pomaga i dziec swoje musi odpłakac

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    207

    Domyślnie

    Młoda zabawiana na różne sposoby. Efekt mizerny bo jak dostanie coś atrakcyjnego to siada i zaczyna badanie tegoż a położyć się nie da- po sekundzie jest obrót na brzuch. Nie daję rady jej trzymać i wkładać pieluchy.

    Cytat Zamieszczone przez magnolia Zobacz posta
    dobrym rozwiązaniem dla takiego małego uciekiniera (u nas dopiero raczkuje, ale histeria i uciekanie przy zakładaniu pieluchy już od dawna) jest tetra do gaci wełnianych - dziec stoi, majty w dół - tetra do gaci - gatki w górę i uffff koniec a przy formowankach to też daję coś interesującego do ręki, i często ten przedmiot zmieniam. Niestety czasem nic nie pomaga i dziec swoje musi odpłakac

    Kurcze, że tez najprostsze rozwiązanie mi go głowy nie przyszło.
    Gacie i tetra.
    To rozpoczynam poszukiwania odpowiednich gatek
    A gacie i bambino mio mogą być???


  7. #7
    Chusteryczka Awatar magnolia
    Dołączył
    Feb 2009
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    2,876

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez atoja Zobacz posta
    A gacie i bambino mio mogą być???
    no ja nie widzę przeszkód

  8. #8
    Chusteryczka Awatar Iwanna.T
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,661

    Domyślnie

    My zmieniamy pieluchę na siedząco.
    Ja siedzę - młody u mnie na kolanach plecami do mojego brzucha. Rozpinam, zdejmuję, siup na nocnik, myję, podnoszę, układam pieluchę (w tym czasie młody zwiewa i jakoś go trzeba zwabic z powrotem), sadzam na pieluszce, zapinam (irytacja zwykle zaczyna się przy bodziaku).

    Obleci bez większych nerwów, zarówno rzepy, jak i napy, ale Igi to traktuje trochę jak zabawę
    Asinus asino pulcherrimus

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •