Strona 14 z 83 PierwszyPierwszy ... 46789101112131415161718192021222464 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 1652

Wątek: Indio flamingo do Was leci!--------->>iwonams

  1. #261
    Chusteryczka Awatar kamuszyca
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Jelenia Góra
    Posty
    2,343

    Domyślnie

    Kurcze, patrząc na moje miejsce w kolejce, dostanę ptaka za ok. 17 miesięcy 3 tygodnie i 2 dni...
    A czytając te wszystkie zachwyty nad indio, a teraz Twoją recenzję, Monetete, muszę go po prostu mieć... I biję się z myślami - mam ochotę kupić natychmiast A dopiero co (dzisiaj) przyszła do mnie Manduca, więc budżecik kuleje... Co tu zrobić
    Idę to przemyśleć

  2. #262

    Domyślnie

    Monetete który kolor farbki zamówiłaś do flamingo?

    Jesli chodzi o fotki, to ja jestem żywo zainteresowana

  3. #263
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez podjuszanka
    Monetete który kolor farbki zamówiłaś do flamingo?

    Jesli chodzi o fotki, to ja jestem żywo zainteresowana
    Burgund zastanawiałam się jeszcze nad (chyba tak się to nazywa) brown rose ale tak ostrożnie się zastanawiałam, bo mam chlopaka , zresztą okazało się ich brakować więc samo się wybrało, że burgund - to taki zgaszony, ciepłejszy fiolet


    A w ogóle powinnam napisać, że WCZORAJ PTeZYSKO POLECIAŁO DO MONJAN priorytetem, więc powinno szybciutko dojść
    ..

  4. #264
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamuszyca
    Kurcze, patrząc na moje miejsce w kolejce, dostanę ptaka za ok. 17 miesięcy 3 tygodnie i 2 dni...
    A czytając te wszystkie zachwyty nad indio, a teraz Twoją recenzję, Monetete, muszę go po prostu mieć... I biję się z myślami - mam ochotę kupić natychmiast A dopiero co (dzisiaj) przyszła do mnie Manduca, więc budżecik kuleje... Co tu zrobić
    Idę to przemyśleć
    wiesz co tylko ten był mocno eksploatowany, więc podchodzę do nowiusieńkiego z dystansem, tzn jestem przygotowana na to, że może być troszkę inny w użytkowaniu na początku ale za to wiem jaki będzie efekt po niedługim czasie więc nie krzycz na mnie jak kupisz nowego, że nie jest taki jak w opisie

    dwa, że jak już pisałam to pierwszy indio jakiego testowałam, nosiłam, macałam i w ogóle i jestem bardzo ale to bardzo mile zaskoczona.. do tego stopnia, że mam już opory przed założeniem storcza przekochanego.. niestety mały już mi w nim osiada, odchyla i bolą mnie ramiona, kark.. a to indio.. było niczym balsam na moje strapione barki ciekawa jestem jakie są inne indio- z domieszkami. Może się okazać, że to z domieszkami są jeszcze lepsze (i te co je mają śmieją się nad moją recenzją ptaka , chociaż trudno jest mi to wyobrazić jakie może być lepsze krążą legendy o konopiach, które mają niesamowite właściwości zdejmowania ciężaru dziecka i przymurowywania go do noszącego dlatego poluje na takie konopie bo przy moim 7mio kilowym synu teraz najważniejszy jest dla mnie komfort noszenia

    i trzy, a gdzie mieszkasz ? może da rade się umówić z jakąś mamą z tego samego miasta, żebyś chociaż sięraz zamotała w niego jeśli jesteś z Łodzi, to mogę Ci użyczyć mojego ptaka ale przyjdzie nowy, "niewymęczony" jak tamten, więc wrażenia mogą być inne.

    acha i podczas prasowania jednak poczułam, że indio bardziej flanelkowate od złamanego storcza, lżejsze ale też zauważyłam w dwóch miejscach lekko zaciągnięte niteczki i w jednym taką kuleczkę wszystko to na tych białych wzorkach- maluśkich białych rombach, bo tam nittki za długie są według mnie narażone na zachaczenia
    ..

  5. #265
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    jedyne co napiszę,że jedno pranie jakiegokolwiek indio bawełnianego limitowanego i miękkie jak sam znoszony flaming

  6. #266
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980
    jedyne co napiszę,że jedno pranie jakiegokolwiek indio bawełnianego limitowanego i miękkie jak sam znoszony flaming
    to dobrze
    ..

  7. #267
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    no dobra, dodam jeszcze,że mam do pistacji kaszmir i miałam konopie-jak lubi się nakrochmalony obrus, który trzeba ostro łamać (a to niełatwe) ale za to ma się świetnie noszącą chustę, to powinno się wybrać konopie.
    i jeszcze że pistacja mi stwardniała jak doktnęłam wełny, znaczy kaszmiru, a myślałam że to najmiększe chusty- limitowana bawełna didka.
    kaszmir jest najmiększy na świecie i jak się go weźmie w łapy to potem każda chusta jest twardsza.

  8. #268
    Chustomanka Awatar monjan
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,076

    Domyślnie

    flaming doleciał do Lublina, w poniedziałek wysyłam dalej
    remgall proszę o adres, jak sie nie zgłosi-nastepna!!
    Braciszki Stefan 12.01.2007 . Henryk 22.07.2011
    ****************************************

  9. #269
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    No dobra to wrzucam całą dokumentację zdjęciową flaminga

    Oto wszelakie zdjęcia w akcji pobytu ptaszyska u nas




























    Ptaszysko pięknie wyszło aż zastanawiam się czy go takiego... różowego nie zostawić...
    ..

  10. #270
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    śliczne masz włosy i na drugim zdjęciu od góry jak ptak rozkładasz skrzydła
    fajnie to wygląda

  11. #271
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magda1980
    śliczne masz włosy i na drugim zdjęciu od góry jak ptak rozkładasz skrzydła
    fajnie to wygląda
    I tak właśnie miało być - taki ptak.. z flaminga a włosy.. takie wiszące strąki, z rozdwojonymi końcówkami..

    ale nie o tym chciałam..

    Doleciał dziś do mnie ptak zamówiony u Petisu i przymierzam się do farbnięcia, bo farbka tyż jest

    Nowy jest inny- jest flanelkowaty ale taki.... syntetyczny w dotyku ale to nic idę wyprać to cudo...
    w ogóle taki piękny dziś dzień mam, bo moje urodziny i 5 min temu moje kochanie przyniosło mi wieelki bukiet najpiękniejszych róż... siedzę w otępieniu i muszę czmychnąć, bo tak głupio teraz przed kompem siedzieć see you I'll be back
    ..

  12. #272
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    dziekuje za mozliwosc oblukania flaminga

    niestety nie nosilismy sie z Manu bo nie jestem taka himenka i raczej bym sobie nie dala go teraz na dluzej na plecy wpakowac
    Natomiast ptak urzekl mnie swoja cuuudowna miekkoscia i waskoscia!
    Mysle ze to cudny wybor dla bardzo malego maluszka -czyli wiem juz o czym marze skrycie (no ok -oprocz kilku innych chust )
    Ptak ten podbil moje serce!
    Moniko, dziekuje za tak wyczerpujacy opis! I za idealne i plynne "przechwycenie"




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  13. #273
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez polaquinha
    Moniko, dziekuje za tak wyczerpujacy opis! I za idealne i plynne "przechwycenie"
    zawsze do usług polecam się na przyszłość

    ~*~
    a w ogóle chciałam napisać jeszcze o flamingu...

    że rzeczywiście po pierwszym praniu był taki sam jak tamten testowy po tysiącach praniach nie czułam różnicy tzn był tak samo miękki, flanelkowaty, jak milusi kocyk więc jednak, to wszystko co słyszałam, to najprawdziwsza prawda kocham tę chustę!!!!!

    no i polubiłyśmy się w oryginalnym kolorze fajnie wygląda do jasnych rzeczy- robi się wtedy tak milusio- pastelowo na początku miałam opory, bo noszę chłopaka ale jak go ubiorę w niebieskie rzeczy, to widać, że to chłopak i jest ok a chusta do mnie pasuje tak sobie to tłumaczę no i zwyczajnie boje się ją farbnąć i już nawet nie chce ja chyba oszalałam może ta farba poczeka na konopie, bo podobno są jak bandaż.. no i jeszcze tego ptaka nie chcę jednak farbować bo mi się podobają takie indio dwukolorowe właśnie
    ..

  14. #274
    lalunia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nadalskądinądznikąd
    Posty
    6,343

    Domyślnie

    nie farbuj-czasem farba utwardza chustę,poza tym flaming pasuje do granatowych dżinów i ciemnych koszulek, sprawdź.

  15. #275
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    wiem, wiem do dżinsów i wszystkiego w odcieniach fioletu, a przy białym sweterku tak milusio jest. Wczoraj u nas padało i szaro buro na świecie było i wyszliśmy we flamingu, mały miał czapkę i ubranko w pastelowym niebieskim (taki typowo niemowlęcy), flaming, taki pastelowy róż (też taki.. niemowlęcy ) ja biały sweterek narzuciłam i było nam tak miluuusio a spoza parasola kropił sobie deszczyk, pomyślałam, że biała parasolka by pasowała i zamówiłam oszalałam ale ta chusta na prawdę bardzo fajnie nastraja
    poza tym dopadło mnie jeszcze jedno uzależnienie zakupowe ale niechustowe
    ..

  16. #276
    Chusteryczka Awatar agatkie
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,800

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Monetete
    pomyślałam, że biała parasolka by pasowała i zamówiłam oszalałam ale ta chusta na prawdę bardzo fajnie nastraja
    Też tak masz? ja stwierdziłam, że jakąś zieloną muszę sobie kupić parasolkę, bo do kółkowej papryczki nie mam żadnej... a do wszystkich innych mam pod kolor
    Certyfikowany Doradca noszenia ClauWi®


  17. #277
    Chustomanka Awatar Genowefa
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,435

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agatkie
    Cytat Zamieszczone przez Monetete
    pomyślałam, że biała parasolka by pasowała i zamówiłam oszalałam ale ta chusta na prawdę bardzo fajnie nastraja
    Też tak masz? ja stwierdziłam, że jakąś zieloną muszę sobie kupić parasolkę, bo do kółkowej papryczki nie mam żadnej... a do wszystkich innych mam pod kolor
    o kurcze.. ale jesteśmy zbzikowane ja w ogóle stwierdziłam, że jak się jesień zbliża i w ogóle deszczowe dni, to już dość tych czarnych parasoli i potrzebuje czegoś optymistycznego, a biała parasolka do tego idealna- tak mnie właśnie flaming natchnął (on sam jest biały z jasnym różem, pewnie będzie to pięknie wyglądać, a zwłaszcza dla małego jak będzie pod takim parasolem i w tej chuście ) Mały będzie się cieszył Doczekać się już deszczu nie mogę
    ..

  18. #278
    Chustomanka Awatar monjan
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    1,076

    Domyślnie

    remgall
    wczorja rano chusta poszła priorytetem, powinna być dziś u Ciebie, daj znać jak dojdzie

    moje refleksje-sliczna, miękka, kolor mniam, przy kolejnym chusciochu chcę indio!!!bo teraz nawet nie dał się zamotać...ale za to inni chustorodzice skorzystali, bo wziełam ją na spotkanie
    Braciszki Stefan 12.01.2007 . Henryk 22.07.2011
    ****************************************

  19. #279
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    194

    Domyślnie

    chusty jeszcze u mnie jeszcze niet, jak przyjdzie dam znac

  20. #280
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    194

    Domyślnie

    Flaming szczesliwie dolecial do mnie, faktycznie jest super mieciutki, mozna sie zakochac

    przy okazji prosze maleństwo2205 o adres do dalszej wysylki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •