Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 205

Wątek: Naughty Baby, kieszonka (chinki)

  1. #181
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    ljuk - Twój post tutaj nie ma szans być zauważony przez większą rzeszę wielopieluchujących. Tutaj wypowiadają się tylko te osoby, które mialy okazję uzywać danej firmy i ją recenzują.
    Może zacznij nowy temat w dziale pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe. Temat o odparzeniach był na pewno to ktoś bardziej zorientowany podrzuci Tobie linka.
    Lub wrzuć w okienko SEARCH hasło odparzenia i przejzyj który wątek mówi o odparzeniach przy używaniu wielo ( bo będa i wątki o odparzeniach a dieta itp)






  2. #182
    Chustofanka Awatar Gula
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    209

    Domyślnie

    Ja mam jedna, w ramach "kupie na sprobowanie, bo tanie" - Julka jest raczej chuda, ale jednak gumki sie odciskaja. Cala pieluszka wydaje mi sie dosc mala. Nie sadze, ze starczylaby na caly okres pieluchowania.. Polar szybko sie skulkowal i jednak nie oprowadza tak super wilgoci. Plus, ze faktycznie szybko schnie. W sumie teraz malo jej uzywam.
    Matyna&Julka (9.06.2010)

  3. #183
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    O.k, dziewczyny, dzięki za instrukcje.

    Dorzucę zatem własną recenzję nt. tych pieluch - odparzenia koszmarne się po nich robią naszej niuni i śmierdzą niemiłosiernie... amoniakiem z moczu... ;/ mimo częstych zmian... zwykłe pampersy nie mają tego problemu.

    A tak chciałem
    Ostatnio edytowane przez ljuk ; 16-02-2011 o 21:50

  4. #184
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    spróbuj może pieluch które maja bambus przy pupie lub jakiś materiał organiczny. Były glosy że polar ranił wrażliwsze pupy






  5. #185
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    SE
    Posty
    1,397

    Domyślnie

    Miałam dwa podejścia do NB i jakoś mi nie pasują.
    Odciskają się na udkach, przeciekają, polar po jakimś czasie wygląda szmatławie
    A. i J. (23-06-2010)

  6. #186
    Chustomanka Awatar emmaline
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,457

    Domyślnie

    ja też posprzedawałam - bo choć kolory super, to tak ciekły że hej.
    Weronika Magdalena 09.10.09 http://weronikamagdalena.blog.pl

    czekamynaczerwcowegochłopca2017

  7. #187
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,898

    Domyślnie

    A nam nie podeszły zupełnie. Twarde gumki, zostawiające ślady na nózkach, polar jakiś taki niemiły w dotyku, pielucha na małym niemowlęciu ogromna...
    Poszła w świat.

  8. #188
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ja jestem zadowolona. To moje pierwsze pieluszki (2). Zakładałam od 5 miesiąca i dalej to robię. Zakładam zwykle rano, jak jest wysokie prawdopodobieństwo zabrudzenia (nie żal). Dobra na 1-2 zmoczenia. Dodam, że mam chłopaka. Przeszycie rzepów nie przeszkadza, dokładam z przodu złożony ręczniczek jako dodatkowy wkład chłonny.

  9. #189
    Chustofanka Awatar mamapatryka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Rzeszów
    Posty
    274

    Domyślnie

    ja kupiłam je na samym początku pieluszkowania czyli 7 miesięcy temu i niestety nie sprawdziły się, gumki się odciskały na udkach, rzep blokował umiejscowanie wkładu i wogóle jakoś nam nie podeszły


  10. #190
    Chustofanka Awatar Sihaya
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamapatryka Zobacz posta
    ja kupiłam je na samym początku pieluszkowania czyli 7 miesięcy temu i niestety nie sprawdziły się, gumki się odciskały na udkach, rzep blokował umiejscowanie wkładu i wogóle jakoś nam nie podeszły
    a ja mam jedną z nich leży sobie awaryjnie jako otulacz to tetry na wierzch- do kieszonki nie wkładam, bo polar oblepia pupę kłaczkami. Na gumki się nie fiksuję nawet jak lekko coś odcisną, dramatu nie widziałam.

  11. #191
    Chustomanka Awatar carissima
    Dołączył
    Dec 2010
    Miejscowość
    Oborniki Śl
    Posty
    755

    Domyślnie

    A ka jestem z nich bardzo zadowolona i Emi chyba też. Nie uciskają, jeszcze nam nigdy nie przeciekły (a na noc je często używamy), ładnie leżą i kolory też fajne. No polar faktycznie szybko się robi skulkowany. A i jeszcze jedno, rzepy są bardzo wytrwałe

  12. #192
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    60

    Domyślnie

    O rety, carissima - serio u Ciebie rzepy są wytrzymałe? Miałam dwie NB i w obu padły rzepy. Polar się skulkował, ale za to nie odparzał (zaleczyliśmy nawet ponad miesięczne odparzenie w tych pieluchach). Pielucha jest dość szeroka (jak Bum Genius), co jest bardzo przydatne przy chustowaniu (nosiliśmy się w kieszonce, przy wszystkich wąskich w kroku pieluszkach, jak Itti Bitti, ciekło bokami), a wkłady całkiem niezłe. Kieszonki wytrzymały ok. 9-10 mies. intensywnego użytkowania (na pupie małego co drugi dzień), a wkładów używam do teraz (synek ma prawie 2 latka).

    Reasumując - jakość niezła jak za tą cenę.

  13. #193
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    15

    Domyślnie

    Przetestowałam NB jeden raz przez 5godz., wszystko w porzadku z pupą i z pieluchą. Mam zastrzeżenia do samego rzepa - faluje się po praniu i planuje przerobić go tak, jak jest np. zrobione w otulaczach Mother-ease (brak bocznych ściegów, a górny i dolny przyszyty zygzakiem). Zastanawiam sie nad zastąpieniem rzepa napami, bo to trwalsze rozwiązanie. Czy ktoś juz tak robił i czy warto?
    I jeszcze jedno pytanie: Czy jest wersja NB na napy? Czy słyszałyście może o SunBabies (podobne do naughty baby tylko na napy) ? Czy mozna je dostać np. w Polsce?


  14. #194
    Chustofanka Awatar Pastela
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    319

    Domyślnie

    miałam 1 szt. na szczęście, na moją szczupłą Zosię w wieku 4 czy 5 mieś. pieluszka byla za ciasna :O, to jedyna kieszonka która zafundowała nam ślady na udkach po gumkach rzepy słabe, polar wewn. dobry wg mnie, pul też wytrzymaly, no ale szybko się jej pozbyłam bo była za mała... NIE POLECAM
    Wiktor lipiec 2007r. i Zosieńka 11 marzec 2011r.

  15. #195
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    464

    Domyślnie

    nam się jedna też trafiła...mała, faktycznie przeszycie z przodu przeszkadza, gumeczki uwierają pulchne dzieci i kieszonka puszcza przy gumkach wilgoć dość szybko

  16. #196

    Domyślnie

    Jej, ja już używam półtora roku, z powodzeniem. Nic się nie dzieje ani z polarem, ani z rzepami. Był czas że zaczęły mi na potęgę przeciekać, jak młody zaczął konkretnie sikać. Uszyłam do nich dodatkowe wkładki - kieszonki z tetry, do których wkładam mikrofibrowe wkładki i całość do pieluchy. W miejscu siusiaka mają dodatkową "poduszeczkę". Czasem wręcz z nich kapie, a nie przepuszczają. Dziwi mnie to co piszecie, serio.
    Natalia
    mama Ali 21.11.2006
    i Antosia 11.05.2010

  17. #197
    Chustoholiczka Awatar letka
    Dołączył
    Nov 2011
    Miejscowość
    Legnica
    Posty
    3,660

    Domyślnie

    W dwóch słowach:
    - rzepy masakra: albo nie umiem ich zapiąć albo są jakieś nie teges
    - gumki... Gniotą tak, że boje się o krążenie małej... A jak staram się luźniej zapiąć to mam szybkie przemakanie

    Ładne kolory to fakt, niska cena i owszem, ale jak na wielorazówki to trochę za mało
    Wracam
    Mama od 2011 roku

    https://www.facebook.com/madebymamla

  18. #198
    Chustofanka Awatar wetówka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    346

    Domyślnie

    My juz tez ich jakis czas uzywamy,mam kilka sztuk i ogolne wrazenie dobre zadnych odparzen,ani odciskow.Rzepy dosc mocne.Chociaz az sie dziwie bo Maluch ciagle probuje zdejmowac pieluszke ktorakolwiek ma na sobiePrzeciekla mi raz jedna jak w nieodpowiednim czasie zabralam sie za przewijanie,wiec tego nie liczeale za taka cene zastanawiam sie czy jeszcze nie dokupic jedna czy dwie sztuki.Bedzie dla kolejnego jesli sie pojawi,bo Maluch juz powoli wola na siku(przynajmniej w dzien)
    Ostatnio edytowane przez wetówka ; 05-02-2013 o 14:40

  19. #199
    Chustofanka Awatar Weraho
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    329

    Domyślnie

    Ja z doświadczenia koleżanki napiszę, która pieluchowała tylko w NB. Za tę cenę była zadowolona. Gumki obciskały trochę na początku, ale po kilku praniach było już ok.
    Kolory nie blakły, rzepy trwałe, przecieki zdarzały się rzadko. Starczyły do końca pieluchowania

    Ja teraz przypadkiem stałam się właścicielką 3 NB, więc zobaczę, jak się sprawdzą u nas.
    Mama Marysi, Zosi i Michałka

  20. #200
    Chustofanka Awatar olady
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Siemianice/Słupsk
    Posty
    395

    Domyślnie

    Witam
    chciałam odświeżyć temat pieluszek Naughty Baby. Skuszona super ofertą na aukcji kupiłam cały wór tych pieluszek za śmieszne pieniądze. Zaznaczę, że dopiero spodziewam się synka i chcę zacząć przygodę z wielorazowym pieluchowaniem. Przyszedł wór pieluszek. Są wg mnie bardzo duże! W porównaniu z innymi, które kupiłam (Lenny Lamb, Babyyetta, Smartlove) są 1,5 większe. Dodam, że mam wersję na rzepy. Złożone na pół pieluszki mają wręcz kształt kwadratu. Kupiłam jeszcze inne, droższe marki i tam gumeczki schodzą się tak jakby do środka, co daje wrażenie bezpieczniejszych (mowa o wyciekach). Zastanawiam się czy nie zostałam oszukana i czy to na pewno pieluszki NB, bo z tego co czytałam tutaj w wątku to gumki powinny być dosyć ciasne i co niektórzy pieluchowali nimi już maleństwa, a ja mam wrażenie, że te co kupiłam, będą pasowały na kilkumiesięczne dziecko z dużą pupą .
    Czy ktoś może się w tej kwestii wypowiedzieć, tzn. czy sposób wykonania tych pieluszek się zmieniłam od czasu pierwszych postów? Czy faktycznie są one dosyć duże, szerokie w kroku? Nadmienię, że wszyte logo to miś na chmurce. Będę wdzięczna za rozwianie wątpliwości.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •