Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567891011
Pokaż wyniki od 201 do 205 z 205

Wątek: Naughty Baby, kieszonka (chinki)

  1. #201
    Chustomanka Awatar kamilam
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    795

    Domyślnie

    może wrzuć fotkę pieluszki będzie łatwiej ocenić czy to naughty baby.

    Lidka 29/10/2010 i dwa aniołki

    Bazarek: http://www.chusty.info/forum/showthr...99#post3469899

    Hand made rękawiczki wełniane: http://www.chusty.info/forum/showthr...14#post3469914

  2. #202
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    małe na pewno nie będą skoro dziewczyny porównywały je do bumGeniusów albo do Wonderoos, będą raczej szerokie w kroku. Ale nie martw się dzieci błyskawicznie rosną i bardzo krótko są malutkie z chudą pupką. Potem będziesz szukać czegoś co wytrzyma duży sik, a szersza pielucha w kroku daje wiele możliwości wkładów. Nie miałam nigdy tej pieluszki, ciekawe czy jeszcze można ją gdzieś kupić?

  3. #203
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Ja mam na swoim bazarku pieluszkowym Naughty Baby, więc możesz porównać czy to te same Ja od tych pieluch zaczynałam pieluchowanie młodej. Miała wtedy trochę więcej jak 2 miesiące, a nie była jakaś duża, dziecko normalnej wagi Potem już tylko pieluchy z napami weszły w obieg


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  4. #204
    Chustofanka Awatar olady
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Siemianice/Słupsk
    Posty
    395

    Domyślnie

    Niestety próbuję wkleić zdjęcie, ale wyskakuje mi błąd "wyczerpuje limit forum" tj. 94 MB. A zdjęcie ma zaledwie 300 kilo, więc nie wiem co mogę z tym zrobić.

  5. #205
    Chustofanka Awatar olady
    Dołączył
    Aug 2014
    Miejscowość
    Siemianice/Słupsk
    Posty
    395

    Domyślnie

    Hmm chyba nikt mnie nie oszukał Wyglądają jak moje. Dziękuję wszystkim za rozwianie wątpliwości, szczególnie Tobie marynarka choć naprawdę jak patrzę na nie, to nie mogę uwierzyć, że taki 2 miesięczny dzidziuś nie utopi się w niej Przekonam się na własnej skórze już niebawem. Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •