Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: I po co mi to bylo:(

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    229

    Domyślnie I po co mi to bylo:(

    Na watku kupie/sprzedam/wymienie wymienilam na jakis czas moja inke na indio ultramarine. Dzisiaj przyszla.
    I cholera nastepny wydatek mnie czeka, bo musze ja miec.
    No, ale inki sie w takim ukladzie wyzbede, to chociaz czesc kasy juz bede miala, bo indio drozsze.

    Acha, mam w domu jeszcze Nati safari i: Nati jest sporo ciensza i na gorace letnie dni bedzie lepsza od indio. Nie widze w indio oznaczenia srodka, ale jak bede miala swoja to zrobie jakas malutka wszywke, bo i tak nie cierpie metek w nati i storchu. I nie ma roznych krawedzi (chyba ze jakas inna nitka, alem sie jeszcze nie wgapila), ale ja i tak na to nie patrze, bo zawsze wiem,za ktora ciagnac.
    I jest o jakies 6-7 cm wezsza od Nati, co mi odpowiada, bo mi sie nie marszczy bardziej, niz jest to konieczne.

    I Nati ma wieksze skosy, pod mniejszym katem niz indio, co jej dodaje dodatkowej dlugosci. Jutro wkleje fotki pokazujace roznice w szerokosci tych chust i katach sciecia.

    Wciąga chustowanie, oj wciąga

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    no patrz jednak ręcznik Ci spasował

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    Taaaa,
    dzisiaj do Stu Pociech Aniamamaalexa przyniosła 3, słownie TRZY sztuki Ultramarin !!! Szalejemy, szalejemy.

    Też mam Indio Ultramarin na tygodniowe testowanie .
    I wiem, że Indio kupię na pewno, tylko jeszcze waham się nad tym kolorkiem. A-linka ma takiego pięknego Szmaragda, a przymierzałam też Rubinrota.... ojoj, najchętniej bym wszystkie kupiła.

    Ta chusta się po prostu przykleja do dziecka, mam podejrzenie, że w ogóle nie trzeba jej wiązać .

    Fajnie, że jesteś kolejną Indiozakręconą

  4. #4
    Chusteryczka Awatar doominikaa
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,449

    Domyślnie

    no jeszcze trochę poczytam o indio i też spróbuję....
    właściwie to i tak spróbuję
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, niepraktykujący ale z sentymentem.
    Matka Mateusza (wrzesień 2005) i Małgośki (styczeń 2008), była chustonoszka, ale trzymająca jeszcze szmaty w szafie.
    No chustopróchno po prostu.



  5. #5
    Chustoguru Awatar petisu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    8,828

    Domyślnie

    hmmmm....wydawało mi się, żę Indio mają zaznaczone środki i zę nawet tulipowna narzekała na to (na jej Indio konopiach bardzo widac czarną wszywkę).
    Też od niedawna kocham Indio, chociaż dawniej wcale do mnie nie przemawiały.
    www.gugu-gaga.pl chusty Didymos i nosidła KiBi
    gugu-gaga.pl na Facebooku

    Łucja 23.03.06.&Milana 10.06.09.&Marshall 11.03.14.

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    229

    Domyślnie

    Moze to jakas starsza chusta, kupiona jako uzywana.
    Nie wiem, ale przyjrzalam sie i bankowo nie ma zaznaczonego srodka.
    Nawet nie wiem, czy to 3,70 czy 4,10 w kazdym razie jest o jakies 5 cm krotszaniz Nati 4m
    Wciąga chustowanie, oj wciąga

  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    184

    Domyślnie

    moja (kupiona od donkaczki) tez nie ma zaznaczonego srodka ani roznych krawedzi.

  8. #8
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Frankfurt nad Menem
    Posty
    889

    Domyślnie

    srodki sa zaznaczane w didymosach od dwoch lat, paskudnie zreszta i ja swoje powypruam i ladniej to zrobie

    a roznych krawedzi jednokolorowa chusta nie bardzo ma jak miec
    Kasia mama Marianny czerwiec 06 Heleny wrzesieĂą 07 i styczniowej niespodzianki

    http://chuscianyzakatek.blogspot.com/ - blog i bazarek chustowy - ruszy znĂłw 1 wrzeÂśnia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •