Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Angel Pack vs Manduca

  1. #1
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie Angel Pack vs Manduca

    No właśnie. Rozglądam się za pierwszym nosidłem ergonomicznym. Wpadł mi w oko ANgelpack SUN KISSED (a może jakiś inny i Manduca Petrol.
    Jaka jest różnica między tymi nosidłami oprócz oczywiście ceny i koloru panela? Widzę, że producent Angelpacka zaleca noszenie dzieci do 15 kg, a manduki do 20 kg. Czy jest jakaś różnica w wygodzie tych nosideł?
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    247

    Domyślnie

    Miałam jedno i drugie i na początek chyba bym wybrała Angel Pack bo jest taki delikatniejszy, przyjemniejszy i miększy malucha nosi bardzo dobrze, jak już dzieć większy i cięższy to Manduca.

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Ja mam oba. AngelPacka kocham miłością czystą - za miękkość, przyjazną obsługę, wzór. Nosiłam w nim Zo do 2 lat.
    Manducę uznaję - wygodna jest, ale bardziej skomplikowana. Nie jest ładna, nawet w wersjach wzorzystych jest raczej sportowa w stylu. Po obyciu się z APLX obsługa nie nastręcza wielkich trudności, choć trudniej ją dopasować, gdy na zmianę noszą osoby o różnych gabarytach.

    IMO - dla małego człowieka APLX, dla starszego Manduca.
    Julka 2001, Zosia 2007

  4. #4
    Chustofanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    170

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniakom Zobacz posta
    IMO - dla małego człowieka APLX, dla starszego Manduca.
    Potwierdzam
    Nie zgodzę się tylko z tym, że manduki nie są ładne , olive groove jest przepiękna.


  5. #5
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    APLX uzywalam odkad Orli skonczycl 9 miesiecy, tak mniej wiecej do 18 miesiaca. Bardzo lubilam to nosidlo, material cudny, miekki, kolorystyka tez, wygodnie nam bylo. Z przodu mlodego w APLX nie nosilam. Z Manduca nie moglam sie dogadac... po prostu nie byla dla nas i tyle.

  6. #6
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Linda Zobacz posta
    APLX uzywalam odkad Orli skonczycl 9 miesiecy, tak mniej wiecej do 18 miesiaca. Bardzo lubilam to nosidlo, material cudny, miekki, kolorystyka tez, wygodnie nam bylo. Z przodu mlodego w APLX nie nosilam. Z Manduca nie moglam sie dogadac... po prostu nie byla dla nas i tyle.
    Hmm... może powinnam APLX sprobowac, bo ze mna manduca tez nie chce gadac
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  7. #7
    Chusteryczka Awatar biedronki-3
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,570

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez espejo Zobacz posta
    Hmm... może powinnam APLX sprobowac, bo ze mna manduca tez nie chce gadac
    a może chcesz sprzedać, jaką masz?

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar espejo
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3,729

    Domyślnie

    Ale ta manduca to mężowa, czyli tatusiowa, więc sprzedac nie mogę - i jemu bardzo pasuje, częściej zprzodu, czasem z tyłu nosi.
    Truscaffkowa Marzenka
    starszy i młodszy .... bardzo mi urośli







  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    APLX to skrot na Angel Pack LX

  10. #10
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MartaS Zobacz posta
    Widzę, że producent Angelpacka zaleca noszenie dzieci do 15 kg, a manduki do 20 kg.
    Moim zdaniem to już żadna różnica. Będzie Ci się chciało nosić 20kg? Ja właśnie nosze 15 w AP i ... no noszę, ale juz nie biegam
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  11. #11
    Chustonoszka Awatar jubu
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Praga Pd.
    Posty
    86

    Domyślnie

    Hm... A noszenie z przodu - wygodniej Wam w Angelpacku czy Manduce? Czy Angelpack umożliwia krzyżowanie pasów na plecach? Czytałam coś o tym, że samej ciężko zapiąć pas piersiowy w Angelpacku (przy noszeniu z przodu) - prawda? Zastanawiam się nad pierwszym ergonomicznym i nie wiem które wybrać - Angelpacki ładniejsze i milsze chyba, ale nie wiem jak z tym noszeniem z przodu (Zuza będzie miała 6 mies. jak zaczniemy nosić). Doradźcie

  12. #12
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie

    mam AngelPacka (ale eco) i ja nie mam żadnego problemu z noszeniem z przodu z pasami skrzyżowanymi na plecach kiedy mam małą z przodu, mąż (średnio duży - 1,90, 75 kg) ustawia sobie sprzączki najdalej możliwie. Głównie nosiliśmy latem, więc nie nosiliśmy na grubych kurtkach, co może robi jakąś różnicę.

    Nam generalnie super się nosi małą (zaczęliśmy jak miała pół roku i wtedy nosiliśmy najczęściej), nosidło miłe, wygodne i śliczne. No ale porównania z innymi nosidłami nie mam.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  13. #13
    Chustonoszka Awatar jubu
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Warszawa-Praga Pd.
    Posty
    86

    Domyślnie

    Dzięki ! To Mikołaj chyba przyniesie AngelPacka, bardziej mi się podobają, a na kurtce i tak nie będę nosić (raczej pod ).
    Zu - czerwiec 2009

  14. #14
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa Bemowo
    Posty
    653

    Domyślnie

    ale w tym APLX te dziec musi sam siedziec tak? bo tez szukam jakiegos nosidla

  15. #15
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    Ja kupiłam w końcu APLX, mojee dziewczyny nie siedzą i noszę je w APLX. Producent pisze, że od urodzenia można, ale ja tak sobie myślę, że w nosidle to tak od 5 mies. Wcześniej dzieci za małe są.
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

  16. #16
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,787

    Domyślnie jubu

    możesz spróbować umówić się z juliwek, która ma w nosidla.com.pl i AngelPacka i manducę żeby porównać
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar MartaS
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    3,846

    Domyślnie

    Jak masz ochotę przymierzyć APLX zapraszam do mnie na kawkę
    Ala i Hania 2009, Ewa 2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •