Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: chusta w sklepie z używanymi?

  1. #1
    Chusteryczka Awatar olazola
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,754

    Domyślnie chusta w sklepie z używanymi?

    Oto moje pytanie. Czy to możliwe, że w sklepie z odzieżą używaną można dostać chustę? Jeśli któraś z Was w ten właśnie sposób nabyła chustę, to proszę o info, to będzie znak sygnał, żeby tam zaglądać i polować.
    Alicja 12.10.08 : Martyna 01.03.11 : Oleg 28.06.14

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    ja co prawda nie ale.................................... mam jedną wiadomosć z forum że jednej forumowiczce sie udało oraz mojej siostrze tylko jeszcze wtedy nie wiedziałysmy do czego to jest ale ostatecznie przydała sie!!!


    moja znajoma ma lumpeksik i mówiła że jej sie raz trfiła ale do póki nie widziała na ulicy co to jest myślała że to dziwna zasłona

  3. #3
    Chusteryczka Awatar landa
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    okolice Tarnowa
    Posty
    2,459

    Domyślnie

    Hihihi też ostatnio tak sobie myślałam, że może uda się coś chustowego upolować w ciuchlandzie. A skoro komuś już się taka sztuka udała to kto wie...
    Nadzieję mieć zamierzam
    Kacper 26.12.2007, Kamila 22.09.2009

  4. #4
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    i jeszcze dodam że siostra kupiła to za 5 zł. a ktoś twierdził że to materiał na lezaki ( my też tak myślałyśmy aż zobaczyłyśmy tę chuste w internecie

  5. #5
    Chusteryczka Awatar olazola
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,754

    Domyślnie

    Materiał na leżaki dobre. No to będę zaglądać i przebierać w zasłonach, kocykach i materiałach między innymi na leżaki .
    Alicja 12.10.08 : Martyna 01.03.11 : Oleg 28.06.14

  6. #6
    Chustofanka Awatar alawuwu
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    379

    Domyślnie

    haha To jak wygrać w lotka, znaleźć chustę w lumpeksie. Nie ma to jak kupić coś wartego 200zl, za powiedzmy 10
    ...:::ala mama gosi prędko urodzonej 10 lipca 2007:::...

  7. #7
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    9,774

    Domyślnie

    ja mam tak odkad nosze w chuscie, ze najpierw w lumpeksach lece do zalon, poscieli itp. skoro udalo mi sie kupi kurtke Columbia sportowa, pieknaaa, za 11 zl, to dlaczego nie chuste?

    matka czworga
    i psa


  8. #8
    Chusteryczka Awatar mayetschka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Olsztyn
    Posty
    2,199

    Domyślnie

    ja ostatnio będąc 'na szmatach' przyłapałam sie właśnie na tym, że podeszłam do kosza z zasłonami, chustami, obrusami itp. i wypatrywałam chusty bądź materiału na nią hehe... uzależnienie czy co?

    Doradca noszenia- kurs średniozaawansowany Die Trageschule® Drezden

  9. #9
    Chustoholiczka Awatar Ruda
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    to tu to tam :)
    Posty
    3,181

    Domyślnie

    W lumpeksikach można znależć różne rarytasy, więc czemu nie chusty, ale trzeba mieć dryg do szperania, którego ja osobiście nie posiadam
    Hania - 01.01.2007 r.
    http://okiemrudej.wordpress.com/

  10. #10
    Chusteryczka Awatar olazola
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,754

    Domyślnie

    Ja tez nie mam drygu, za to moj maz pierwszy szperacz w okolicy. On specjalizuje sie w skandynawskich ciuchach sportowych, on tylko dotknie szmate i wie z czego jest uszyta . Wytlumaczylam mu o co chodzi (oczywiscie porownanie do materialu na lezak) i bedzie szperal przy okazji swoich polowan
    Alicja 12.10.08 : Martyna 01.03.11 : Oleg 28.06.14

  11. #11
    Chusteryczka Awatar doominikaa
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,449

    Domyślnie

    mnie się marzy znaleźć chusteczkę na lumach...
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, niepraktykujący ale z sentymentem.
    Matka Mateusza (wrzesień 2005) i Małgośki (styczeń 2008), była chustonoszka, ale trzymająca jeszcze szmaty w szafie.
    No chustopróchno po prostu.



  12. #12
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa-Wola
    Posty
    567

    Domyślnie

    O żesz, nie pomyślałam o tym.....

    jutro lecę do dwóch najbliższych lumpów, dobre rzeczy mają, to może i chusta się trafi ???

  13. #13
    Chustomanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    PiastĂłw k/Wawy
    Posty
    710

    Domyślnie

    jak tyko dowiedziałam sie o chustach od razu zaczęłam w lumpach przeglądać pod kątem noszenia,ale narazie bez rezultatów.

  14. #14
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Laupheim
    Posty
    264

    Domyślnie

    ja chodze na gieldy dzieciece, tez patrze pod katem chust, ale jeszcze nie znalazlam. za to nosidla BB owszem.

  15. #15
    Chusteryczka Awatar olazola
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,754

    Domyślnie

    Pierwsza wizyta w lupeksie i nie uwierzycie ale byla chusta, tylko ze samorobka . Tak na oko 5 m szerokosc tak ok 0,7, jedna krawedz wzmocniona dodatkowym materialem, a material to taki sliski z jednej strony (dobry na spodnice), cos podobnego to tafty, ale nie szytywne, kolor czarny z zoltym motywem. Dzisiaj kosztowala 9 zl, ale nie wzielam jej. jak za tydzien bedzie to ja wezme.
    Jak zobaczylam ten sznur materialu to sie przerazilam, pierwszy raz widzialam na zywo chuste
    Alicja 12.10.08 : Martyna 01.03.11 : Oleg 28.06.14

  16. #16
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    91

    Domyślnie

    Ja od razu wpadłam na szukanie w ciuchlandzie. Wtajemniczyłam panie, ale mówiły, że dotąd nie było. Potem przychodziłam tam w moim Lilku i nawet jedna pani mnie zaczepiła i pytała gdzie w końcu znalazłam.....dałam przy okazji wykład o chustowaniu - jak zwykle.
    Mama Szymona 10.10.00 i Frania 10.12.07

    "Bo jakie poczÂątki, takie bĂŞdzie wszystko"

  17. #17
    Chustofanka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    kiedys Warszawa :) teraz Melsungen...
    Posty
    386

    Domyślnie

    a ja mialam w reku i nie wiedzialam co to jest !!! boshhhh jak sobie przypomne to mnie az sciska .... i zastanawialysmy sie ze szwagierka co to jest - zaslonka ?? jakas kapa na lozko?? i jak zobaczylam te chusty na forum ... szok po prostu ... oczywiscie od razu telefon do szwagierki pamietasz ... to i to... to teraz szukaj ... grzeb... wypatruj... !!! no ale jak na zlosc teraz cisza !!!
    JULIA - 17.03.1999
    VIKTOR- 12.11.2003
    EMMA- 15.06.2007
    MOJA BIZUTERIA ZAPRASZAM

  18. #18
    Chustoguru Awatar grimma
    Dołączył
    Sep 2007
    Miejscowość
    joli bord - warszawa
    Posty
    6,105

    Domyślnie

    przez Was mi sie snilo ze wchodze i widze chuste. taka jakby moj sprzedana nairob tylko taka nieco zszarzala i sobie nawet myslalam ze to pewnie od kurzu i ze da sie ja doprowadzic do porzadku
    "za każdym razem, kiedy sprawiasz przykrość swojemu dziecku, powinieneś wrzucić do skarbonki dolara na jego przyszłą terapię"

  19. #19
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Kraśnik/Lublin
    Posty
    178

    Domyślnie

    I ja ostatnio szukam chust na ciuchach.
    Mama Tymka (15.07.07) i Bruna (22.11.11)

  20. #20
    Chusteryczka Awatar rebelka
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Nowe n/Wisłą
    Posty
    2,905

    Domyślnie

    Właścicielka lumpeksu do którego chodze najczęściej powiedziała, że parę razy w hurtowni trafiła na takie coś ale nie brała bo nie widziała dla takiego sługiego kawałka materiału żadnego zastosowania. To ją poprosiłam że jak teraz trafi ma brać bo ja się skuszę ale znając życie to jak się czegoś bardzo szuka to ciężko na to trafić:/
    "Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty." Frank Zappa

    Dorota, mama Mateusza - 06.05.2008

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •