Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 53 z 53

Wątek: paaaa

  1. #41
    Chusteryczka Awatar tysia
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Lublin/Wilkołaz
    Posty
    1,585

    Domyślnie

    A prawda jak zawsze leży po środku...
    Jakby jej zależało, była ciekawa innych treści na forum to by zastała.

    Ja na innym forum na poczatku pisania dostałam po tyłku za głupie poglądy (teraz jestem mądrzejsza, uświadomiona i dobrze mi z tym ) a teraz jestem tam modem
    Wychodzę z założenia, że tylko krowa nie zmienia poglądów...
    Adam 2009
    Alicja 2011

  2. #42
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    [QUOTE=Adriana;375799]Meto, mi chodzi o to, że z radosnej twórczości Marta-la ją "pogoniła".
    i sądze, że to przelało czarę goryczy.[QUOTE]

    nie rozumiem?? mnie sie wydaje ze marta-la nawet zdjec nie widziala ... wystarczy popatrzec na czas
    reniaaa edycja postu 18:36
    marta-la napisala posta o 19:10 pewnie zdziwiona ze fotek nie ma w miejscu gdzie sie ich spodziewala

    no chyba ze chodzi Ci Adriana o cos innego ???


    Cytat Zamieszczone przez tsumiko Zobacz posta
    Strasznie sie tu u nas niesympatycznie niepotrzebnie robi,co chwile ktos cos nie tak powie i awanturka,moze lepiej ten watek tez zamknac i zajac sie powaznymi sprawami?Jak tam wasze dzieci,spia?Moze jakas nowosc diek wypusci....kiedys tak tu chyba nie bylo albo ja slepam.
    tsumiko dziekuje Julia spi , zdrowieje ... a na chuste wiesz jaka poluje bo rozmawialysmy na privie
    Ostatnio edytowane przez Janis Joplin ; 04-10-2009 o 22:03

  3. #43
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    o popatrz Janis, na godziny to nie popatrzyłam. w takim razie nie wiem o co poszło?..
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  4. #44
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Prosze was. Od pilnowania na forum sa moderatorzy. Oczywiscie mozna pomagac im w tej pracy i od tego jest przycisk "raportuj ten post" z napisaniem komentarza co jest nie tak i wtedy moderator zrobi co uwaza, czy rzeczywiscie post jest niezgodny z regulaminem i usunie lub upomni autora lub nie. Upomnienia moga byc na pw jak i watku.

    Ostatni czas jakos bardzo buzliwy jest na forum.
    Ja prosze o to zeby wszystcy pisali tak jak by mieli prawdziwa osobe przed soba i nie pisali tego co by prosto w twarz nie powiedzieli tej osobie.
    Juz dosc duzo obrazliwych slow padlo na forum przez ten krotki czas ostatni.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  5. #45
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    ... roznie ludzie reaguja kiedy wchodza w jakis nowy swiat ...
    ... spodziewasz sie wielkiego bumu a to zwykle bumm ...
    ... i moze oto poszlo ...

    ...dobranoc pchelki na noc ... i prosze nie spac z chustami tylko grzecznie odlozyc je na stosiki ... dobra bredze bo zmeczona jestem ...
    edit: moj ostatni post odnosil sie do caloksztaltu watku nie do wypowiedzi Jazzoo ktora musiala pisac rownoczesnie ze mna
    Ostatnio edytowane przez Janis Joplin ; 04-10-2009 o 22:27

  6. #46
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Janis Joplin Zobacz posta

    nie rozumiem?? mnie sie wydaje ze marta-la nawet zdjec nie widziala ... wystarczy popatrzec na czas
    reniaaa edycja postu 18:36
    marta-la napisala posta o 19:10 pewnie zdziwiona ze fotek nie ma w miejscu gdzie sie ich spodziewala
    Dobra uwaga JJ.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  7. #47
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    Emocje po obu stronach chyba wzięły czasem gorę.Nie bronię Reni,ale też mi szkoda,jak ktoś z naszego forum odchodzi z rozżaleniem lub złością.Może dlatego,że dla mnie bycie z Wami dużo znaczy?
    A co do pracy modów,to nie wyobrażam sobie,żeby było inaczej.Kto,jak nie oni będą pilnować porządku?.Bez Mety zakopałybyśmy się w powtórkach po jednym dniu

  8. #48
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    Jak wiadomo - każdy medal ma dwa końce.
    A teraz powiem - jak to wygląda z mojej strony - czyli ze strony osoby, która NIE SZYJE i jest na forum nowa.
    Otóż spoglądam wczoraj w temat, gdzie zawsze sie witają nowe osoby i widzę "paaaa". No to myslę sobie - moze wyjeżdza ktoś do dzikiej głuszy, tudziez buddyjskiego zakonu, gdzie tubylcy myslą , że internet to jakis owad.
    Czytam i dowiaduje się , że forum jest "durne", i że "boimy sie konkurencji" i że jest to " żałosne".Hmmmm...
    1. Pozegnianie jest tam gdzie powitanie.
    2. Powitanie jakos mi umknęło ,albo nie było az tak spektakularne.
    3. W pozegnaniu nie ma nic o szyciu.
    4. Nie ma nic o tym, ze osoba, która sie z NAMI WSZYSTKIMI żegna czuje się obrazona, odrzucona itp.

    5. Ta JA czuje sie obrazona. Forum na którym przez ostatni miesiąc spędzam ogrom czasu, które mnie wciągnęło, zafascynowało, spowodowało lekki negliż finansowy, które pomaga mi przetrwać ostatni tydzień ciązy zostało nazwane "durnym"!!!

    TO MI POWINNYSCIE WSPÓŁCZUC! MI!

  9. #49
    Chustoholiczka Awatar Jasnie Pani :)
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Belfast
    Posty
    5,487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylvetta Zobacz posta
    TO MI POWINNYSCIE WSPÓŁCZUC! MI!
    masz racje sylvetta! lacze sie z toba w smutku

  10. #50
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie

    Jejku, dziewczyny, co Wy się tak wczuwacie??? Weszła sobie dziewczyna, napisała 30 postów i sobie poszła obrażona. Wielki mi "halo". Nie ona pierwsza się zarejestrowała, napisała coś tam i zniknęła. I nie ostatnia. Trudno, nie każdemu forum musi się spodobać, nie ma co rozdzierać szat i szukać przyczyn, dochodzić, o której godzinie który post był wysłany () i o co się obraziła. A swoją drogą pewnie teraz siedzi i czyta i się dziwi, jakie jej skromna osoba wywołała zamieszanie w szeragach starych wyjadaczek. Oraz - zamieszanie jest najlepszą formą reklamy, "niech mówią nawet źle, byle mówili". Jakbym ja zniknęła po napisaniu 30 postów - nikt by nawet się nie zorientował, nie mówiąc o dyskusji na ten temat. A taka Renia - proszę - 3 strony na jej temat. Zrobiła sobie dziewczyna wielkie "entre" swoim ... wyjściem Czyli - skuteczna kampania reklamowa na chusty.info
    Ostatnio edytowane przez Budzik ; 05-10-2009 o 13:12

  11. #51
    Zosia Samosia Awatar JJ
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Nibylandia
    Posty
    9,445

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sylvetta Zobacz posta
    ...które pomaga mi przetrwać ostatni tydzień ciązy ...TO MI POWINNYSCIE WSPÓŁCZUC! MI!
    ja to odebralam jako rodzaj zartu po za tym kobiecie w ciazy mozna wybaczyc szczegolnie ze ma termin na 7.10 a dzis jest 5.10 ...

    Cytat Zamieszczone przez Budzik Zobacz posta
    ...dochodzić, o której godzinie który post był wysłany ()
    rozumiem ze to do mnie czas mi sie poprostu rzucil w oczy i zwrocilam na to uwage innym bo uwazam ze nieslusznie napisano ze jakoby marta-la "wykurzyla" renie z forum to Tyle
    masz racje Budziku jedni przychodza inni odchodza i tak w kolko ... zycie

  12. #52
    Chustoguru Awatar sylvetta
    Dołączył
    Aug 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,114

    Domyślnie

    [QUOTE=Janis Joplin;376607]ja to odebralam jako rodzaj zartu po za tym kobiecie w ciazy mozna wybaczyc szczegolnie ze ma termin na 7.10 a dzis jest 5.10 ...


    TO JAK NAJBARDZIEJ JEST RODZAJ ŻARTU! Chciałam atmosfere rozładować, bo w takim stresie to nigdy nie urodzę!

  13. #53
    Chusteryczka Awatar kulka37
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,893

    Domyślnie

    sylvetta nie prowokuj!zaraz Ci dziewczyny podrzucą "1001 sposobów jak urodzić w tej chwili"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •