Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: PD Mini-maxi

  1. #1
    Chustofanka Awatar Weraho
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    329

    Domyślnie PD Mini-maxi

    Mało sie o nich pisze na forum. Jak ktoś zna to prosze o opinię.
    Nie przecieka kupa nogawkami? Rzeczywiscie nada sie dla 4kg dziecka(bo mnie nawet po zapięciu napek wydaje sie duża). No i wkładka wydaje mi się krótka- nie ma siły zeby starczyła na całą długość kieszeni
    Mama Marysi, Zosi i Michałka

  2. #2
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    9,763

    Domyślnie

    znam i baaardzo lubie. moje ulubione.
    nie wiem czy nadadza sie dla noworodka. ale choc juz nie pieluchuje tomka, nie zamierzam sie ich pozbyc

    system napek (napkow?) jst swietny, pozwala na dopasowanie do dziecia. jak uzywalam dwch wkladek do srodka, jak uzywalam jednej i jak nie uzwyalam wcale, moglam dostosowac zapiecie do dupinki tomkowej. i jeszcze jedna wazna sprawunia - Tom nie potrafil ich rozpiac z rzepami radzil sobie wysmienicie i latal z golymi czterema literami wtedy, gdy nie trzeba bylo.

    aha, nie zdarzylo sie zeby pzreciekly, jak byly dobzre zapiete. gdy za luzno, to i owszem, pzrelecialo cos niecos. ale to nie wina pieluch tylko niedokladnego zapiecia.
    schna bardzo szybko. mialam rozne pieluchy - PT schna najszybciej, nie szarzeja - piore kolory oddzielnie. sa super.

    matka czworga
    i psa


  3. #3
    Chustoguru
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    9,763

    Domyślnie

    i jeszcze jedno - przeszukaj forum dokladnie, duuuuzo sie o nich pisalo, okolo dwoch lat temu, moze poltora.
    sorki, nie mam czasu szukac

    matka czworga
    i psa


  4. #4
    Chustofanka Awatar Weraho
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    329

    Domyślnie

    Dzięki- faktycznie są opinie, ale porozrzucane po forum- na recenzjach nic o mini- maxi nie ma. Będę testowac te pd, bo poki co wypadają u mnie słabiej jeśli chodzi o funkcjonalność w porownaiu z BG. Moze to kwestia oswojenia się Ale faktycznie zadnej złej opinii o kieszonce PD nie znalazłam- no tyle ze napki czasem nawalają.
    Mama Marysi, Zosi i Michałka

  5. #5
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,769

    Domyślnie

    mam takowa kieszonkę, kupioną na bazarku. wkład, jak i pieluszka schnie expresowo, co jest niewątpliwym plusem. z chłonnością, to nie powiem, bo my kieszonki używamy raczej w dzień, z jednoczesnym wysadzaniem, wiec raczej młoda jeszcze nie zdażyła takowej przesikać. generalnie bardzo nam sie podoba, pomimo używania pul nie stracił koloru, nie jest też na pupie jakas super duża
    K. 2009M. 2012

  6. #6
    Chustonoszka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    101

    Domyślnie

    Bardzo lubię. Świetnie dopasowuje się do kształtów dziecka, szybko schnie (i pielucha i wkładka), nie przecieka, nie szmacieje. Ma minus: na ruchliwym dziecku ciężko zapiąć, ale napy nie poddają się dziecięcym łapkom. Moim zdaniem warto je wypróbować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •