Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: chusta polarowa calin bleu

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    270

    Domyślnie chusta polarowa calin bleu

    nie wiem czy ktoś już o niej pisał ale ja nie mogę nie napisać (mimo tego ze rzadko się udzielam na forum) dostałam w prezencie nowa polarową chustę calin bleu zakupiona jak się okazuje na chustomani ... trochę leżała na półce no bo jak to nosić dziecia w polarze skoro mam plecionki, miętki no i poucha. Wypróbowałam przez przypadek bo śpieszyłam się do kina bardzo i tak mi pod rękę wpadła, na parkingu w kinie strach mnie obleciał no bo przecież nie przetestowana a wydawała się jakaś dziwna, węższa i końce zwężone i zaokrąglone, zamotałam franka z przodu żeby wszystko mieć w razie czego pod kontrola. mój skarbek waży jedyne 12 kg i nawet sobie nie wyobrażacie jak byłam zdziwiona, że nie czuje ciężaru tak jak w plecionej. polar niesamowicie się poddaje a przy tym jest bajecznie mięciutki ... jestem tak zachwycona tym mega prostym rozwiązaniem w sumie zastanawiałam się nad właściwościami tej chusty, to w sumie dzianina wiec rozciąga się równomiernie we każdym kierunku tak jak tkanina pleciona skośnokrzyżowo. Ja jestem na TAK i polecam wszystkim do noszenie słodkich ciężarków !!!
    Franek 07.05.2007 , Ewa i Hania 15.11.2009


    LennyLamb - chusty tkane, elastyczne , nosidełka mei-tai i ....
    Dwa ssaki w akcji więc jeśli chcesz się ze mną skontaktować podaję maila asia [et] lennylamb.com

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,368

    Domyślnie

    o kurde ja pierwszy raz słyszę o polarowej

  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Podnosze, bo znalazlam w przystepnej cenie i kusi mnie szara z pomaranczowym panelem. I nie wiem co robic. Na irlandzkim forum znalazlam entuzjastyczna opinie, ale tylko jedna. Dziecko urodzi sie na poczatku lutego,wiec nie wiem czy jest sens kupowac. Mial ktos ja jeszcze? Poradzcie.
    A. 02.2010, T. 06.2012

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Agnen
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    4,411

    Domyślnie

    Ja troch w niej nosiłam i mi się podobało. Młoda była wtedy lżejsza, ale chusta nosi naprawdę fajnie i bez problemu zastąpi elastyka na początek (polar też jest trochę elastyczny. Tylko grzeje. W lutym jeszcze trochę w niej ponosisz tylko pamiętaj żeby siebie i dziecia cienko ubierać.

    W Poznaniu też nosimy!
    Doradca Akademii Noszenia
    Doradca noszenia ClauWi®

    nawróć się!


  5. #5
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Irlandia/Galway
    Posty
    2,796

    Domyślnie

    Hmmm, no wlasnie, tu w lutym jest ok 5 stopni, w marcu juz dochodzi do 10-15. Chyba jednak odpuszcze i kupie elastyka Moby Wrap na poczatek. A ta polarowa jest mocno rozciagliwa? Do ilu miesiecy by sie nadawala?
    A. 02.2010, T. 06.2012

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •