Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 3.03%
  • 2

    1 3.03%
  • 3

    1 3.03%
  • 4

    6 18.18%
  • 5

    24 72.73%
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 151

Wątek: Lana

  1. #101
    Chustoholiczka Awatar v
    Dołączył
    Jun 2008
    Miejscowość
    jakby Warszawa
    Posty
    3,301

    Domyślnie Re: Lana

    lori, zajrzyj tutaj
    viewtopic.php?f=3&t=12213

  2. #102
    Chusteryczka Awatar lori
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,150

    Domyślnie Re: Lana

    va dzięki
    czyli jest 4,4.
    no to teraz muszę sprzedać moja papryczkę i upolować lanę 4.4
    http://milimoistudio.pl/ - Mili Moi Studio - fotografia rodzinna, dziecięca, portret
    https://milimoiwbeskidzie.wordpress.com/ - nasze przygody w Beskidzie

    F 2008 L 2010 K 2013 I 2015

  3. #103
    Chustonówka Awatar Dag
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    36

    Domyślnie Re: Lana

    Hej. Przeczytałam całą dyskusję o chustach Lana, bo chciałabym taką właśnie chustę sobie kupić. Jednak kilka osób wspomniało, że nie poleca się tej chusty dla niemowląt. Dlaczego?
    Jestem jeszcze w ciąży, ale chciałbym sobie już poćwiczyć wiązania, dlatego myślę o kupnie chusty już teraz, kiedy mam jeszcze mały brzuch. Spodobała mi się właśnie chusta Lany, a kobitka w sklepie nie mówiła nic o jej "nieprzydatności" dla niemowląt... Więc, jak to jest? Z góry dzięki za pomoc.

  4. #104
    elbazetka
    Guest

    Domyślnie Re: Lana

    Byc moze dlatego nie polecaja dla niemowlat,bo Lana jest bardzo gruba chusta,z tego co slyszalam i czytalam,zwlaszcza nowa,niezlamana.

  5. #105
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie Re: Lana

    Cytat Zamieszczone przez elbazetka
    Byc moze dlatego nie polecaja dla niemowlat,bo Lana jest bardzo gruba chusta,z tego co slyszalam i czytalam,zwlaszcza nowa,niezlamana.

    Prawda Zwłaszcza Lana wzorzysta, choć złamane są już fajne, ale ja bym noworodka w niej nie nosiła. Mam Lanę Olive mięciutka już ale gruba jest i fajna dla mojego synka, ale kupiłam ją dopiero 3 miesiące temu Dla maluszka jakąś mięciutką kup
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  6. #106
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    183

    Domyślnie Re: Lana

    Ja mam uzywana, wiec nieco juz zlamana czerwona lane i uwazam, ze to bardzo fajna chusta dla mojej 2.5 miesiecznej corki. Nie wiem jak by bylo w elastyku, nie chcialam sie bawic w kupowanie go i sprzedawanie po 3 miesiacach. Niektore mamy obchodza sie ze swoim nowonarodzonym dzieckiem jak z jajkiem, boja sie noworodka wziac na rece, a co dopiero wlozyc do chusty. Byc moze wtedy lepszy jest elastyk. Na szczescie ja nie mialam tego problemu. Nie mam porownania z innymi chustami, ale moja prawie zlamana lana sprawuje sie dobrze. I tak wyglada jak kawal drelichu, ale jest mila i sprezysta, no i masz efekt przyklejenia (dzieci lubia sie odginac do tylu). Nie wiem jaka jest nowa lana, czy bardzo twarda, mnie miekkosc mojej uzywanej wystarcza, zwlaszcza, ze jest zima i nosimy sie na kurtke, wiec dziecko i tak nie poczuje ewentualnej miekkosci.
    Moze tez pomysl o jakiejs uzywanej?

  7. #107
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie Re: Lana

    Wiesz ja zaczynałam od starej Nati - grubej i sztywnej nie mając porównania z innymi i też mi się dobrze nosiło. Mając jednak porównanie obecnie kolejnego malucha w Lanę bym nie wpakowała bo gruba i tyle,( sztywność rzecz względna) i wolałabym coś bardziej przewiewnego i milszego na początek.
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  8. #108
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie Re: Lana

    Hmm a może jeśli koniecznie chcesz Lanę to kup niemiecką, są śliczne, świetnie noszą, a jednak cieńsze i milsze IMO.
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  9. #109
    Chusteryczka Awatar lori
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,150

    Domyślnie Re: Lana

    Od kilku dni mam Lanę Tatoo - zakochałam się w niej. Owszem jest twardsza niz np papryczką, która również posiadam, ale to w pewnym sensie jej zaleta. Super sie dociąga i co najważniejsze dla mnie - ma bardzo dobrą nośność. Choć moje dziectwo waży dopiero niespełna 6 kilo ale w porównaniu z papryczką wogóle tego ciężaru nie czuje. No i to co mnie złapało za serce - FANTASTYCZNY KOLOR z pięknym wzorkiem. jest tak mniamuśnie czekoladowa, taka tajemnicza, elegancka, taka swojska zarazem, ech brak mi słów...
    daje 5
    http://milimoistudio.pl/ - Mili Moi Studio - fotografia rodzinna, dziecięca, portret
    https://milimoiwbeskidzie.wordpress.com/ - nasze przygody w Beskidzie

    F 2008 L 2010 K 2013 I 2015

  10. #110
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    183

    Domyślnie Re: Lana

    Mam cienka samorobke, wezel w niej maly, ale nie wiem jakie to ma znaczenie?Ze trudniej zawiazac w wielki wezel? Wydaje mi sie ze w grubszej chuscie dziecko ma wygodniej pod kolanami. O przewiewnosc bede sie martwic latem, chciaz znajac angielska pogode pewnie upalow nie uswiadcze. Moze uda mi sie wygrac Nati z bambusem

  11. #111
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie Re: Lana

    Ja testowałam Lanę Olive (dzięki Nata!) i to zupełnie nie była chusta dla mnie. Jest gruba. Jest ciężka. Nie mogłam się skupić nad jej nośnością, bo generalnie przez cały czas czułam JĄ na sobie i bardzo mi to przeszkadzało. Ale ja nie znoszę wrażenie ciężkości i wiem, że wolę coś cieńszego, nawet jeśli bardziej odczuwam ciężar dziecka. Kolor bardzo fajny. Mam wrażenie, że jest za mało takich zielonych, złamanych chust. Mój mąż stwierdził, że czegoś takiego, w sensie kolorystycznym, nam brakuje.
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  12. #112
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie Re: Lana

    wyciagne watek pytankiem
    ktore lany maja wzor w ludziki? bo normalnie padlam z tym wzorem jest tak groteskowy ze az pikny
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  13. #113
    Chusteryczka Awatar mamaija
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2,070

    Domyślnie Re: Lana

    Witam w klubie ( och Ty strzelcu.... )Ja się w niej już daaaaaawno temu zakochałam ale u nas nie do zdobycia raczej........a pokazała mi ja Linda CUUUUUUUDNE LUDZIKI- oj takiego Mt z ludzikami hmmmmmmmm- ale byłby super- są rózne kolorki Odynko- widziałas?????

  14. #114
    Chustoguru Awatar odynka
    Dołączył
    Nov 2008
    Miejscowość
    odiland
    Posty
    7,861

    Domyślnie Re: Lana

    widzialam Melon i Lime Tree chyba tak to sie nazywalo czyli zolta i mietowa ach jak ja sie rozmarzylam i znow od momentu kiedy to sprzedalam kochanego Tiefa by wymienic go na elipsy i twierdzilam ze zadna chusta juz mnie nie rusza serce me zostalo poruszone
    Wataha: Nelly: 14/06/2007 Lilly i Zuzka: 15/09/2010

    http://zakamarek.eu - targowisko rzeczy różnych
    http://shewolf-foto.blogspot.com - moja pasja

    2014 będzie nasz!

  15. #115
    Chusteryczka
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,160

    Domyślnie

    mam Lanę od robertynki, więc jest to juz noszona Lana, ale dzięki temu złamana więc wszystkie zarzuty sztywności nas juz nie dotyczą

    no i jestem w niej zakochana, nosi genialnie, trzyma na miejscu zarówno 12 kg jak i nie wiem ile ważącego 3,5 latka!!! naprawdę rozkłada ciężar! jest szeroka i dzięki temu dla większych dzieci tez super do prostego plecaka.
    jest gęsto tkana a więc i grubsza, ale w pewnym momencie gdy dzieci przekraczają pewną wagę nie ma to już takiego znaczenia

    z wad: moja nie ma znaczonego środka ani brzegów ale to dla wprawionych motaczek nie jest problem ciężej się dociąga.

    wybór kolorystyczny: ja wolę te 2 kolorowe albo z wzorkami od tych zupełnie gładkich ale pomimo, że jest dośc ograniczony to i tak dla mnie rewelacyjny, trafili w moje kolory.

    ocena, gdyby można dałabym 6!
    Syn 2006
    Córa 2008
    Syn 09.2014

  16. #116
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    Dobrze prawisz Garlicgirl! Uwielbiam Lany! (I to z wzajemnością - ośmielę się napisać)
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  17. #117
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez garlicgirl Zobacz posta
    mam Lanę od robertynki, więc jest to juz noszona Lana, ale dzięki temu złamana więc wszystkie zarzuty sztywności nas juz nie dotyczą

    no i jestem w niej zakochana, nosi genialnie, trzyma na miejscu zarówno 12 kg jak i nie wiem ile ważącego 3,5 latka!!! naprawdę rozkłada ciężar! jest szeroka i dzięki temu dla większych dzieci tez super do prostego plecaka.
    jest gęsto tkana a więc i grubsza, ale w pewnym momencie gdy dzieci przekraczają pewną wagę nie ma to już takiego znaczenia

    z wad: moja nie ma znaczonego środka ani brzegów ale to dla wprawionych motaczek nie jest problem ciężej się dociąga.

    wybór kolorystyczny: ja wolę te 2 kolorowe albo z wzorkami od tych zupełnie gładkich ale pomimo, że jest dośc ograniczony to i tak dla mnie rewelacyjny, trafili w moje kolory.

    ocena, gdyby można dałabym 6!





    Dwukolorowe sa bardziej miekkie, moja olive jest naprawde miekka. W tych chustach podoba mi sie najbardziej,ze niewiadomo jak noszone nie mechaca sie, nie robi im sie włosek.
    Lana Taoo uwazam za niewypał lanowy. Oprócz wygladu.

    Piekne sa niemieckie Lany ze wzorem. Widziałyscie nowa-waniliowa?mniam...


    Miłorzab, ty miałas moja olive 5,2. W rzeczywistosci ta chusta ma pod 6 m. Moze dlatego ten dyskonfort.

  18. #118
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie

    Pare dni temu przyszla do mnie Lana. Dziekuje Vega za ekspresowa wysylke
    Sztywna nie bardziej niz Storchenwiege.
    Strasznie szeroka, przydaje sie przy starszym dziecku. Kolor Super. Moj. Mam Lane Atumn. Instrukcja wiadomo jaka ale rozumiem idee Lany.
    CHusta jest Mega nosna, jestem zachwycona i w szoku
    Dalam 5tke. Nie jest to moja ostatnia Lana

  19. #119
    Chustomanka
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    695

    Domyślnie

    Lana jest bossska. Jestem wielką fanką lany
    Ewa - mama Martyny (27.05.2008 r.), Jeremiego (26.06.2009 r.) i Konstantego (04.03.2012 r).

  20. #120
    Chustomanka Awatar bigbabs
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    West Midlands,UK
    Posty
    852

    Domyślnie

    Wyciągnę wątek.
    Czy jakoś dotkliwie odczuję różnicę między Laną 4.4m a 4.8m?

    Nie mam pojęcia który rozmiar kupić, chyba będę losować

    ps. no i gdzie kupić? mieszkam w uk i znalazłam tylko jeden sklep, a na stronie:
    http://www.babyslings.ch/Products/Sl...ome/Slings.htm

    nędza jakaś...

    Jeśli to OT, proszę o usunięcie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •