Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 3.03%
  • 2

    1 3.03%
  • 3

    1 3.03%
  • 4

    6 18.18%
  • 5

    24 72.73%
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 151

Wątek: Lana

  1. #41
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Pewnie głupio zapytam, ale co tam! Po co się moczy w zimnej wodzie?


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  2. #42
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Sioistra mi powiedziała,że instruktorka ,od której kupiła LAne jej powiedziała ,żeby wymoczyć chuste w zimnej wodzie przez noc, to sie nie skurczy w praniu.
    Wiec tak zrobiłam. Co mi tam.


    A ta LANA OLIVE jest cuuuuuuuuuuuuuuuuuuudna

  3. #43
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Dzięki Nata Czekam niecierpliwie na zdjecia


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  4. #44
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Wczoraj i przedwczoraj swiczyłam plecaczek, który demonstrowała Hanti na...mojej córze-25 kg. Jestem w szoku jak LAna odejmuje ciężar. czy może Lana+ten plecaczek, no po prosty myślałam,ze mam na plecach maluszka.

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nata76
    Wczoraj i przedwczoraj swiczyłam plecaczek, który demonstrowała Hanti na...mojej córze-25 kg. Jestem w szoku jak LAna odejmuje ciężar. czy może Lana+ten plecaczek, no po prosty myślałam,ze mam na plecach maluszka.
    fotki, nato76?

  6. #46
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    A my przez tydzien bedziemy testowac lane mietowa od Irlaa

  7. #47
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie Re: Lana

    A czy ktos ma Lane 4,4? Czy ona ma faktycznie tyle czy jakos inaczej? Bo mnie sie takie niespodzianki zdarzyły ( nie z Laną ) - chusta miała więcej niz podano firmowo. Dużo więcej.


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  8. #48
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    229

    Domyślnie Re: Lana

    Dzisiaj dostałam Lane czerwoną do testowania i powiem tak: niech dziewczyny, które nie lubią przekleństw nie czytają dalej.

    Nośność ma taka, ze nie ma ch..a we wsi.

    Kolor tak piękny, ze ja p...e

    Wcale nie jest szorstka, ona jest dosyć śliska.

    Nie jest flanelkowata, jest twarda, ale ja mam chustę niezłamaną jeszcze, właścicielka niewiele nosiła, bo ma ją od niedawna.

    Moja Nati Kalahari już w wątku bazarkowym się znalazła, ja teraz zastanawiam się tylko, którą Lanę wybrać.

    Wiem jedno - TO JEST MOJA CHUSTA!

    Mota się super, kilogramów odejmuje, nosiłam synka godzinę, jemu się spodobało mi też.

    Może i się zgodzę, że nie jest to chusta dla noworodków, bardziej dla wtajemniczonych, a że ja nie lubię mieć tego, co wszyscy to biorę Lanę.
    Wciąga chustowanie, oj wciąga

  9. #49
    Chusteryczka Awatar april
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Im lepszy koń, tym na niego wiecej nakladają.
    Posty
    2,184

    Domyślnie Re: Lana

    Skoki bo się po twoim opisie nie oprę no

  10. #50
    Chustomanka Awatar polah
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,289

    Domyślnie Re: Lana

    ja ostatnio gościłam w domu dwie Lany: olive i tatoo. Tatoo powaliła mnie urodą. chociaż jeszcze sztywna, prawie nowa. Nosiłam w niej nie tylko Wojtka, ale i Julę (18 kg) - chusta czołg, nosi bajecznie. Olive (chociaż nie moje kolory i długość) zrobiła na mnie duże wrażenie, bo jest miękka. Właścicielka mówiła, że chusta od początku taka była. Spodobała się mojemu mężowi, który raz zamotał się w nią Wojtka (nie trzeba bylo nic poprawiać, podzielam zdanie niezapominajki, to chusta świetna dla facetów). Miękkość nie umniejsza właściwości nośnych, mnie tylko denerwowały dłuuuuuuuuugie ogony, które zaplątywałam wokół pasa 3 razy a i tak ciągnął się za mną ogon do kolan...No ale to tylko i wyłącznie kwestia dobrania długości. w olivce świetna jest opcja podwójnego koloru, można ciekawe zawiązać
    Chusta jest naprawdę godna polecenia, a te nowe wzory
    EDIT: niniejszym chciałabym podziękować za pożyczki chustowe ANETTE27 i NACIE76, dzięki dziewczyny jeszcze raz!!!!
    Jula 18.12.2004, Wojtek 17.01.2008
    Herbata z Malinami


  11. #51
    Chustofanka
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    229

    Domyślnie Re: Lana

    Co do dlugosci, to ja teraz mam ta 4.80m, ale ogony za dlugie, dla siebie kupie 4,40m i to mi wystarczy.
    Wciąga chustowanie, oj wciąga

  12. #52
    Chustomanka Awatar tulipowna
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Poznan
    Posty
    1,496

    Domyślnie Re: Lana

    no to magda masz mnie na sumieniu!

    ja tez chce lane!!!!!

  13. #53
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie Re: Lana

    Cytat Zamieszczone przez Skoki
    Nośność ma taka, ze nie ma ch..a we wsi.

    Kolor tak piękny, ze ja p...e

    Wcale nie jest szorstka, ona jest dosyć śliska.
    Dobrze powiedziane

  14. #54
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie Re: Lana

    Kiedy Irlaa pozyczyla nam swoja lane mint to na poczatku nie bylam pewna czy nam sie spodoba, bo raz ze taka szeroka, a dwa ja jestem przyzwyczajona do noszenia w indio... Ponosilam tak sobie kilka razy i od razu sie przekonalam, ba kupilam te chuste i jej nie sprzedam Nazywam te lane niechcianym dzieckiem, bo jestem jej 4 badz 5 wlascicielka, ale dzieki temu chusta jest juz zlamana i bardzo fajna. Moja przyjaciolka zachwycila sie tym kolorkiem, choc moje indio jakos jej nie wzruszaly

    Nosze Orlando tylko na plecach, ale w Lanie bardzo latwo dociagaja sie krawedzie, dziecko siedzi jak przyklejone (podobnie jak w indio z lnem, ale indio jest bardziej miekkie na ramionach). No i nie musze sie teraz martwic, ze zaciagne jakas nitke, bo to jest chusta czolg do zadan specjalnych i nie tylko Jezeli zalezy mi, aby moj maluch usnal wtulony we mnie, to zawsze wybiore welenke, bo ta jest milusia, ale lane uzywam codziennie

  15. #55
    Chustonoszka Awatar chaali
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    65

    Domyślnie Re: Lana

    Cytat Zamieszczone przez lemonka
    A czy ktos ma Lane 4,4? Czy ona ma faktycznie tyle czy jakos inaczej? Bo mnie sie takie niespodzianki zdarzyły ( nie z Laną ) - chusta miała więcej niz podano firmowo. Dużo więcej.
    Lemonka, moja Lana 4,4 w rzeczywistości ma prawie 4,7
    mamy ją stosunkowo krótko ale już jestem pod ogromnym wrażeniem nośności tej chusty-to prawdziwy tytan!!
    Tymonek Jeremi-08.04.2008 aniołek Konstancji 3.11.2011[*] Ignaś Kosma-13.08.2013
    CUDA BOŻE

    moje rękodzieło:
    https://www.facebook.com/pages/Koral...2779454?ref=hl

  16. #56
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie Re: Lana

    Ech.........a zobaczcie sobie te kolorki LAN,beże, błekitybiałe ,ecru....Zwłaszcza HARMONIE I AUTUMNN....

    http://www.monde-de-bebe.com/cgi-bin/ap ... =&quoi=597

    NO po prostu .... Już upraszam Vege,żeby sprowadziła....

    KAżda LAna jest inna. Dwustronna, jednostronna, z nadrukiem, czy wiecie ,że są tez pasiaki-to dla fanek:SKY i AQUA (taka biało-granatowa-marynarska).
    Dla mnie one nie sa sztywne. Sa eleganckie, z połyskiem i sie nie gniota!!!!!!!!

  17. #57
    Guest

    Domyślnie Re: Lana

    lanofilek przybyło...

  18. #58
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie Re: Lana

    Cytat Zamieszczone przez nata76
    Ech.........a zobaczcie sobie te kolorki LAN,beże, błekitybiałe ,ecru....Zwłaszcza HARMONIE I AUTUMNN....
    Ech, harmonie... Jak swoją lanę kupowałam rok temu to chciałam Harmonie albo Lind (czy jakoś tak ), ale nie znalazłam jej w długości 5,20 w żadnym sklepie w Europie Harmonie w życiu bym sie nie pozbyła... Przepiekna jest.
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  19. #59
    Chustomanka Awatar dioneja
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    730

    Domyślnie Re: Lana

    Cytat Zamieszczone przez nata76
    Ech.........a zobaczcie sobie te kolorki LAN,beże, błekitybiałe ,ecru....Zwłaszcza HARMONIE I AUTUMNN...

    nooo, cudne obie... czemu u nas ich nie ma???
    ANIA
    chuściane dzieci:
    Jakubek 07.09.06 & Zuzka Matyśka 14.03.08

  20. #60
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie Re: Lana

    A to mały Lanostosik:sprudel(nigdy nie pamiętam),olive,edelweis,style..
    Ta granatowa juz złamana na całego i mieciutka jak indio. Olive i style-po prostu styl i kalsa,a edelweiss nówka,trza ja potarmosić.Akutat na Boże NArodzenie bedzie jak znalazł,bo tak jakos nam sie kojarzy....Stosik mojej siositry. Jeszcze tu kilku egzemplarzy brakuje.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •