Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: MT / podaegi

  1. #1
    Chusteryczka Awatar doominikaa
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    2,449

    Domyślnie MT / podaegi

    przeszukałam forum, nie znalazłam. czyli albo nikt nie zadał tego pytania, albo jest tak głupie, że ojej.
    pragnę! bardzo zakupić coś dla Mateusza - 2,5 roku, 15 kg.
    myślałam, ze chcę MT, trochę próbowaliśmy takiego made by Oppamama, fajnie było, ale jak czytam o waszych zachwytach wyrobami Nelles... hmm...
    I postanowiłam podejść do tego pragmatycznie, odrzucając emocje (hehe, ale bzdurka)
    Więc szukam czegoś, co ponosi mojego chłopaka wygodnie, bardzo wygodnie i na długich dystansach, bo się sporo po górach włóczymy.
    Dlaczego MT?
    Dlaczego podaegi?
    helpunku!
    Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi®, niepraktykujący ale z sentymentem.
    Matka Mateusza (wrzesień 2005) i Małgośki (styczeń 2008), była chustonoszka, ale trzymająca jeszcze szmaty w szafie.
    No chustopróchno po prostu.



  2. #2
    Chusteryczka Awatar polaquinha
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Łodź
    Posty
    2,478

    Domyślnie

    Dominika, czy MT czy pod to chyba dosc indywidualna sprawa.

    Pod dlatego że zamiast 4 pasów masz 2. I tylko jeden węzeł - jak w wiazance. Jak już się połapiesz o co chodzi to jest bardzo prosty w obsłudze.
    Jesli chodzi o MT, to przy dobrze uszytym (patrz: wypełnienie biodrowe) masz fajny komfort noszenia. Mówię Ci to wypełnienie biodrowe to jest podstawa w MT! Warto za to dopłacić u szyjących dziewczyn.
    Z drugiej strony Hanti zamówiła u Nelles takiego poda z wypełnianymi pasami na prawie całej długości więc ten komfort przeniósł się równiez pod pupe dziecka

    Mój podzik jest uszyty z takiego specjalnego materiału, który fajnie pracuje. Jeśli chcesz, to chetnie Ci go pożyczę, to sobie potestujesz i zobaczysz co wolisz.

    Masz jeszcze opcje krótkiej wiazanki na plecaczek i nosidło ergonomiczne lub papatum toddler (to jest pierwsza pozycja na mojej liscie zakupów-w góry chyba bedzie super trza podpytać Kajkasz)

    Pozdrawiam,
    Paula




    "Najwspanialszym prezentem, ktorym mozesz obdarowac druga osobe,
    jest podarunek w postaci twojego oczekiwania sukcesu tej osoby"

    Abraham "Prawo Przyciagania"

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar Linda
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Stare Babice
    Posty
    5,004

    Domyślnie

    Tak, czy pod czy MT to sprawa indywiduanej preferencji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •