Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 71

Wątek: Close Parent, pop- in, sio (stara wersja)

  1. #41
    Chustomanka Awatar Foxy Lady
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Warszawa Włochy :)
    Posty
    633

    Domyślnie

    I u nas gościła testowa CP. Otulacz + wkładki mikrofibrowe + wkładki bambusowe + wkład bambusowy na noc (nie użyliśmy go).

    Pieluszka bardzo mi się podoba.
    Jest miękka (wszystkie elementy), bardzo zgrabna (mimo że mała nie jest). Kolor ładny.
    Mi tam przypinanie nie przeszkadza - ja lubię bawić się pieluchami

    Bambus schnie długo to fakt, ale mikrofibra i otulacz błyskawicznie.
    Uważam, że super sprawą jest, że można kupić jeden otulacz i kilka zestawów wkładek
    Rzepy ekstra mocne. Nie przesikała mi jej córcia (choć ostatnio wiele pieluch przesikała) - ale nie mamy doświadczeń nocnych.

    Jednym słowem - już poluję na bazarku
    Helenka piękna 23 lipca 2009



  2. #42
    Chusteryczka
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,519

    Domyślnie

    Po teście mikrofibrowej CP już kupiłam 2 na bazarku
    Plusy:
    - chłonna,
    - zgrabna,
    - otulacz można dodatkowo wykorzystać z tetrą,
    - bardzo mocne rzepy.

    Minusy:
    - mokro przy pupie,
    - skulkowany otulacz.

    W nocy wytrzymała od 20 do 3 mniej więcej, ale moje dziecko jest wybitnie nocnym ssakiem i mega przesikiwaczem. Dziękuję za możliwość testowania.

  3. #43
    Chustomanka Awatar saaudade
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    far far away
    Posty
    734

    Domyślnie

    ja w zasadzie podepnę się pod to co napisała pentla, poza nocą, bo u nas przetrwała do rana. pieluszka super się sprawdziła. gdybym teraz jeszcze potrzebowała to bym ją kupiła, ale już mam komplet
    Hania- 2009, Marynia-2011, Zuzia-2014
    Moje miejsce na ziemi .... http://mojewichrowewzgorze.blogspot.com/

  4. #44
    Chustomanka Awatar moniaaa
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Islandia
    Posty
    867

    Domyślnie

    jestem bardzo zadowolona z otulacza i wkładek..
    my raczej się wysadzamy, ale bywają wpadki, mimo to otulacz nas nie zawiódł, nic nie przeciekło
    jest mięciutki i zgrabny

    nawet podczas wycieczki spisał się doskonale

    Polecam tą pieluszkę

  5. #45
    Chusteryczka
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    1,586

    Domyślnie

    jestem posiadaczka wersji mikrofibrowej i bambusowej od urodzenia malej a teraz ma 4,5 msc
    kolory śliczne
    z tym że pasuje na noworodka 3,2 kg mozna zapomniec zaczela pasowac dopiero jak miala 4 kg moze troche wiecej i to z mala wkladka z tetra tez byla za duza
    otulacz skulkowal sie juz przy pierwszym praniu
    nigdy nie przeciekl
    fajnie ze ma falbany chroni podwojnie przed niespodziankami
    ale jego dwuwarstwowosc sprawia ze jest gruby ma strasznie silne gumki i mamy zawsze odciski na nogach i plecach
    wersja mikrofibrowa schnie ok 3h ale.....ale Gabi miala najczesciej w niej zaczerwieniona pupke bambus wrecz przeciwnie ale za to w obu dziecko ma MOKRO bo nie ma polarka
    rzepy cudowne nic a nic nie widac po nich zużycia
    a to przypinanie tych wkladek...no coz trzeba byc cierpliwym w sumie o 3 wiecej niz w IB
    wkladu bambusowego dodatkowego na noc czasami uzywam samego do otulacza z biegiem czasu robi sie po praniach bardzo puchaty i duzy ale za to jest nie do przesikania!!!
    pielucha dosyc powieksza pupe bambusowa mniej niz mikrofibrowa

  6. #46
    Chustomanka Awatar fizbach
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Zielona Góra
    Posty
    559

    Domyślnie

    Testowałam pistacjową AIO.
    Pieluszka sprawdziła się znakomicie. Zakłada się bardzo szybko i łatwo, co ma znaczenie, jeśli dziecko bardzo się wierci. Nigdy nam nie przeciekła i schnie bardzo szybko.
    Dałabym jej 5.

  7. #47
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    okolice Wrocławia
    Posty
    3,326

    Domyślnie

    Miałam testową pistację AIO, niestety nie zachwyciła mnie, musiałam się namęczyć gdzie i jak wkładki powpinać, nijak nie wiedziałam jak je poskładać, gdzie góra, gdzie dół
    pewnie można się do tego przyzwyczaić.
    Dużym plusem jest to, że szybko schnie i bardzo zgrabnie wygląda na pupie. Rzepy bardzo mocne, pieluszka bardzo dobrze odszyta.
    Wkładki z mikrofibry jakieś takie dziwne, misiowate, puchate
    Ogólnie całkiem fajna pieluszka, ale mnie do siebie nie przekonała
    Bardzo dziękuję za możliwość wypróbowania.
    Mati 03.2005 Martynka 09.2008 Szymonek 12.2012


  8. #48
    Chustomanka Awatar anitanelka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    Konin
    Posty
    785

    Domyślnie

    Fajnie chlonie, zgrabna na pupci, super sie dopasowuje, przynajmniej na dużym dziecku tak jak u nas... schnie bardzo szybko. Ja osobiście nie przepadam za rzepami, ale trzymają super... Jedyny minus to rzepy ochronne do prania. Nie podoba mi się to, że PUL się kulkuje i brzydko wygląda, ale jest mila i miękka. Ale ogólnie super pieluszka




  9. #49
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    175

    Domyślnie

    Była u nas testowa pistacjowa pieluszka z wkładkami mikrofibrowymi (dream dri). Spodobała się tak bardzo, że mamy już własną, mimo że właściwie nie lubię rzepów Jednak te trzymają na mur-beton. Szybkość schnięcia jest niesamowita, chłonność bardzo dobra, całkiem zgrabnie wygląda na kuperku. Bardzo podobają mi się dodatkowe gumki przy nóżkach! Zastanawiam się tylko, jak ta pieluszka ma wystarczyć do ponad 16 kg, skoro na moim 10-kilowym, wcale nie okrąglutkim roczniaku rzepy zbliżają się powoli do końca skali? Ogólnie bardzo polecam

  10. #50
    Chusteryczka Awatar Behemot
    Dołączył
    Jun 2009
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    2,763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez greeneddie Zobacz posta
    Miałam testową pistację AIO, niestety nie zachwyciła mnie, musiałam się namęczyć gdzie i jak wkładki powpinać, nijak nie wiedziałam jak je poskładać, gdzie góra, gdzie dół
    pewnie można się do tego przyzwyczaić.
    Dużym plusem jest to, że szybko schnie i bardzo zgrabnie wygląda na pupie. Rzepy bardzo mocne, pieluszka bardzo dobrze odszyta.
    Wkładki z mikrofibry jakieś takie dziwne, misiowate, puchate
    Ogólnie całkiem fajna pieluszka, ale mnie do siebie nie przekonała
    Bardzo dziękuję za możliwość wypróbowania.

    tak samo uważam.
    Nikodem-12.01.2009-Skarb mój największy
    Karmiłam piersią 3 lata 3 tygodnie i 2 dni

  11. #51
    Guest
    Guest

    Domyślnie

    misiowe wkładki mi nie przeszkadzają
    nie przeszkadzają mi napki
    wogłe jestem zła że wcześniej ich nie kupiłam
    bo rozmiarówka nie bałdzo
    mała waży jakies 12,5 kg a ja zapinam rzepy na końcach a szkoda bo bambusowe są mega chłonne a sam otulacz może śmiało używac np z ręcznikami

    no i otulacz po zewnętrznej strony szybko się niszczy
    w kazdym razie po jednej zakupionej po tygodniu nabyłam kolejne

  12. #52
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    60

    Domyślnie

    Przetestowaliśmy pistacjową CP. Pieluszka bardzo fajna. Ładnie leży. Wypróbowaliśmy na noc z 2 wkładkami i nic nie przeciekło (a ząbkujemy własnie). W dzień głównie używaliśmy z tetrą i też fajnie. Mała pupa, nic się nie przesuwa. Zwłaszcza krój przy nóżkach super (nie umiem tego opisać, taka jakby podwójna falbanka czy coś...).Tylko, że rzepów nie lubimy i niestety ta pieluszka też nas nie przekonała Materiał trochę skulkowany. Schnie szybciorem.Dałabym jej 4+.

  13. #53
    Chusteryczka Awatar Aniamama
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    bydgoszcz\fordon
    Posty
    1,578

    Domyślnie

    Testowałam pistacjową CP i obie z Zosią jesteśmy zadowolone, świetna na noc . I po zmoczeniu wkładów używaliśmy jako sam otulacz.Co do rzepów to niestety wolę napy,szybko schnie.Szkoda ze tak krótko była.A no tak rozmiarówka super Zosia ma małą pupę ale nóżki mają niezłe fałdki i żadnych otarć nie było pasowała idealnie.

  14. #54
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2010
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    96

    Domyślnie

    Chwilowo mam 6 otulaczy i 11 wkładek (kilka bambusowych i kilka z mikrofibry).
    Otulacz bardzo mi się podoba - zwłaszcza falbanki i rzepy.
    Wkładki wybieram jak mi pasuje, czasami duża bambusowa i mała mikrofibra, czasem odwrotnie, a czem do kompletu. Jak mały posiusia tylko małą wkładkę, to wymieniam tylko ją.
    A jak mi się wszystkie pobrudzą to i tetra pasuje.
    Wpinanie wkładek nie stanowi dla mnie problemu ale na razie mały nie ucieka z przewijaka (co najwyżej się obróci na brzuch)
    Przecieki zdarzyły się 3, bo się zagapiłam i nie powiększyłam otulacza na czas, a mały do tego zaczął na brzuchu leżeć i pomoczył trochę przód body.
    Jeszcze będę testować w nocy dodatkowe wkłady bambusowe, ale póki szkrab przesypia nocki to trochę się boję, że go mokra pieluszka obudzi.

  15. #55
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Nam też pieluszka pasowała , chociaż rzeczywiście pierwszy raz trudno było się połapać jak to się i z czym je. Wydaje mi się też że niestety pieluszka nie wystarczyła by do końca pieluchowania bo my mieliśmy zapięte na ostatni rząd nap a synuś dopiero 8 miesięcy ma na karku i do "wielkich" nie należy. No i niestety bambus nam w nocy nie wytrzymał - chłopaki sikają tylko do przodu. Poza tym pieluszka ładna, super wykończona, można używać z tetrą, jakość także bez zarzutu.

  16. #56
    Chusteryczka Awatar cynthia
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    1,676

    Domyślnie

    testowałam pistacjową mikrofibrową AIO

    Bardzo mi się spodobała pieluszka, zgrabna i jak dla mnie wygodna w obsłudze.
    *fajnie uszyta - nic nie przecieka - o chłonności większej się nie wypowiadam, bo na noc nie miałyśmy jej założonej, ale drzemki dzienne i akcję kupa przeżyła bardzo dobrze, bo boczki ma świetnie uszyte.
    *bardzo szybko schnąca - i w upał i w deszczowy dzień
    *przyjemna w dotyku
    * mocne rzepy - co jest wielką zaletą, bo Maryśka uwielbia majstrować przy zapięciach i wiele pieluch się poddaje, ale ta była "twarda"
    *podoba mi się kolorek

    jedynym minusem, który zauważyłam, że po siknięciu dość długo jest mokro przy tyłku - a druga strona wkładki jest sucha, ale mimo to, wrażliwa pupa małej nie ucierpiała ani trochę
    Ostatnio edytowane przez cynthia ; 04-08-2010 o 00:18
    Poznań w chuście zaprasza!!!

  17. #57
    Chustoguru Awatar gosia2809
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    tu i tam
    Posty
    8,091

    Domyślnie

    i ja już po testach choć dość dawno, ale ciągle brak czasu na wszystko...
    a więc pierwsze wrażenie pieluszka śliczna, trochę zamotałam się z wkładami co do czego, osobiście wolałabym żeby były przyczepiane z dwóch stron pieluszki bo tak przy wierzgająco-latającym szkrabie musiałam ciągle patrzeć czy wkład się nie podwinął
    - pierwszy raz po założeniu pieluszka mnie zraziła bo od razu mały ją przesikał... więc pomyślałam że słabo chłonie, ale każde następne założenie było oki i mały robił furorę wśród cioć i babć na podwórku... bo było bardzo gorąco w te dni
    - pieluszka schła mi bardzo szybko, ale temp za oknem równała się ponad 30stopni więc to raczej zrozumiałe
    ogólnie baaardzi ją polubiłam... śliczna, szybko schnie, łatwo się zakłada (tylko te motające się wkłady) i najchętniej bym ją włączyła w swój zestaw pieluszek na stałe

  18. #58
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    103

    Domyślnie

    Ja po prawie 6 miesiacach uzywania moge napisac, że:
    - falbanki przy nozkach to super rozwiazanie. Nigdy nic nam nie ucieklo.
    - czasem ociskaja nam sie gumeczki przy nozkach, czasem nie. Nie wiem dlaczego
    - zgrabne. Fajnie daja sie zwezic w kroku
    - zmechacily mi sie tylko otulaczez dream dri. Bambusowe sa jak nowe
    - rzepy wciaz mocno trzymaja
    - z tetra i zwykla flanelowa pieluszka fajnie sie komponuja
    - wklady mikrofibrowe schna najszybciej ze wszystkiego co mam.

    Generalnie, jak jest sytuacja, ze zalezy mi zeby nie bylo wpadki to wybor zawsze pada na CP, najczesciej z wkladami bambusowymi. Zadowolona z nich jestem ogolnie rzecz biorac

  19. #59
    Chusteryczka Awatar milorzab
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    PodWarszawa
    Posty
    2,567

    Domyślnie

    Kupiłam na bazarku.
    Dziś założyłam Weronisi i jestem zachwycona. Jest miękka! Otulacz jest mięciutki, bambus jest mięciutki. Te wkładki są takie fajne. Wygląda na chłonną. Nie przeciekła. No zobaczymy dalej, ale na razie wydaje mi się, że będę musiała ich dokupić.
    Asia, mama Ignacego, Tosi, Dominika, Weroniki i Maksa


  20. #60
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,185

    Domyślnie

    podbijam temat
    nadal jesteście zadowolone? jak wygląda pielucha po dłuższym używaniu?
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •