Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: nasza inauguracja sezonu:)

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    24

    Domyślnie nasza inauguracja sezonu:)

    Dziś zaliczylismy nasz pierwszy spacerek na zewnątrz w chuście. Bruno baardzo polubił noszenie (odpukać!), w domku malutki płacze jak go z chusty wyjmuję, na dworze porozglądał sie i po chwili zasnął . Ubrałam go w polarowy dresik, czapeczkę i było naprawdę super. No i co najważniejsze - wreszcie mogłam wziąć na spacer jednocześnie moją sunię, co z wózkiem jest awykonalne . Jestem naprawdę baaardzo zadowolona, jak tak dalej pójdzie to więcej będziemy latać po dworze niz siedzieć w domu . Załapałam totalnego fioła chustowego .
    ***BRUNO 25.11.2007***

  2. #2
    Chustofanka Awatar Kaja
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    329

    Domyślnie

    Stokrotka, ciesze się bardzo!
    Doskonale Cię rozumiem - wiem co czułaś, bo sama czulam to samo po naszym pierwszym spacerku chustowym z psem! Super sprawa!
    Staś ur. 02.02.2008

    Basia i Franio ur. 13.09.2010

    kajapisze.pl - baśnie dla dzieci

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    688

    Domyślnie

    Witaj Wrocławianko Czy my się nie znamy z forum listopadowego (mama1981 to ja) My też się lansujemy na spacerkach
    Hania, 05.11.2007 r. i Ula, 08.07.2011 r.

  4. #4
    Chustopróchno Awatar Budzik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    13,478

    Domyślnie

    Ja od wczoraj noszę młodego bez kurtki (mojej), dzięki czemu i jego i chustę widać w całej okazałości. I robimy wielkie wrażenie Wiosna jest suuper

  5. #5
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    My zaliczylismy pierwszy spacerek w chuscie w piatek. Maly zasnął jeszcze w przedpokoju Poszłam na pocztę i pani w okienku udawała, że niczego nie widzi No i jakos nie odnotowałam specjalnego zwracania na nas uwagi, ale tez specjalnie jakos nie patrzyłam na ludzi. Aha, mały obudził sie przy okienku, ale byl cichutko, jak wyszlismy z poczty to poczuł wiaterek na buźce i zaczął sie smiać Fajnie było!


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  6. #6
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    ÂŁĂłdÂź
    Posty
    89

    Domyślnie

    Budzik - zgadzam się wiosna jest super!!!!
    My też się lansujemy z chustą - do południa mamy spacerek w wózku(z drzemką), a po obiadku - w chuście.

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar Ruda
    Dołączył
    Jul 2007
    Miejscowość
    to tu to tam :)
    Posty
    3,181

    Domyślnie

    Teraz życzę tylko pogody, żeby Bruno mógł częściej wiosnę podziwiać z chusty
    Ja cały czas czekam aż Hania przestanie na spacerkach tylko tuptać na własnych nogach, ale chyba nie prędko jej się to znudzi .... Mogłaby dla swojej mamy zrobić wyjątek i raz na jakiś czas dać się ponosić, prawda?
    Hania - 01.01.2007 r.
    http://okiemrudej.wordpress.com/

  8. #8
    Chustomanka Awatar scharon
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Żory
    Posty
    1,020

    Domyślnie

    JA tez wole Filipa do chusty wpakowac.....chodzic to on chce tylko zeby jeszcze mamusi raczke podal.
    Filip to zosia-samosia wszedzie sam .
    A noszenie w chuscie w taka pogode to sama przyjemnosc

  9. #9
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    WrocÂław
    Posty
    24

    Domyślnie

    My już po kolejnym spacerku - tym razem byliśmy godzinkę w parku. Koleżanka wóziem, a my zachustowani . Brunek najpierw spał a pod koniec spacerku się obudził i w ciszy obserwował. No a mój psiur znowu mógł się wybiegać. Maleńka koleżanki pod koniec już płakusiała, w szoku byłam, że Bruno nic tylko cisza . No nic, koleżanka ma chustę, tylko dotąd nosiła po domu, teraz widząc nas i to jaki Brunek spokojny stwierdziła, że też spróbuje spacerku na zewnątrz . Szkoda tylko, że od jutro pogoda się psuje .
    Agata_t - będąc w ciązy poczytywałam forum, ale nie listopadówek a styczniówek, bowiem termin miałam na początek stycznia, tylko niestety (a teraz już stety ) misiak urodził się 6 tyg przed terminem..
    ***BRUNO 25.11.2007***

  10. #10
    Chustomanka Awatar lidka
    Dołączył
    Mar 2008
    Miejscowość
    Siemianowice Śl.
    Posty
    565

    Domyślnie

    My inaugurację sezonu zaliczyliśmy w niedzielę Zrobiliśmy sobie całodniową wycieczkę szlakiem Orlich Gniazd na Jurze.
    Lidka mama Kuby (02.08.2000) i Bartka (28.11.2006).

    Sklep z chustami Storchenwiege
    http://www.koala.info.pl
    Doradca Akademii Noszenia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •