Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 376

Wątek: Najładniejsze kurtki do noszenia

  1. #181
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    http://
    Ok, nie całkiem jak trzeba ale udało się wkleić miniaturkę
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  2. #182
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    zgrabna ta Twoja kurtencja! Maksiowi wygodnie tak nisko?
    H. 2013, M. 2015, P. 2016, J. 2019

  3. #183
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Maksiu tu jest w manduce i kima. Całkiem mu było dobrze:-D

    Wysłane z mojego GOCLEVER TAB R106 przy użyciu Tapatalka
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  4. #184
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    no slicznie Ci w tej kurtce,zgrabnie bardzo ja to mam dużo więęększy rozmiar muszę się zebrać i fotki wrzucić
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  5. #185
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    Giovanka dziekuje za zdjecie
    Mama Jakuba (10/04/2013)

  6. #186
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Nima - dawaj fotki - bo tez o niej myślę I napiszcie jeszcze jak wygląda ten kapturek dla dziecka
    Ostatnio edytowane przez aginia ; 16-12-2013 o 09:47
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  7. #187
    Chusteryczka Awatar Mat
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,284

    Domyślnie

    I ja również chciałabym kupić kurtkę na zimę. U Vegi widziałam promocję kurtki felix-pera. Macie o niej swoje zdanie?
    Nawet w promocji jest strasznie droga...
    Noszę spory rozmiar 44, dlatego zakup nie jest prosty. Zamówienia z Ukrainy niestety nie ogarnę.
    U Vegi jest jeszcze kurtka MaM.
    Doradzicie? Młody ma rok.

  8. #188
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Mat - ja bym sie zastanowiła, czy rzeczywiście jest Ci potrzebna kurtka, serio Maluch wiadomo musi być opatulony, ale starszak może śmiało być w kombinezonie na Twoją kurtkę, poza tym zaczyna chodzić i nie ubierzesz go pod kurtkę tak, żeby w razie czego mógł też pobiegać ja zimą F jak miał rok a potem dwa nosiłam na kurtkę, plus czasami dodatkwo ponczo Chyba, że Twój np śpi w chuście na spacerze albo nosicie sie jeszcze bardzo duzo i spacery nie są na nogach.....
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  9. #189
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Nima - dawaj fotki - bo tez o niej myślę I napiszcie jeszcze jak wygląda ten kapturek dla dziecka
    w razie czego do dzisiaj jest promocja -15%, kapturek płatny dodatkowo. Ja się w końcu zdecydowałam, mam nadzieję, że kurtka plus polar da radę w zimie.

  10. #190
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Ja też się w sumie zdecydowałam, promocja mi pomogła Ale ciekawa jestem tego kapturka jak on wyglada - brać go czy nie?
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  11. #191
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    kapturek można przypinać do obydwóch paneli, ma regulację (mozna ściągnąć wokół buzi) i dłuuugie troczki, którymi możesz sama, mając dziecko na plecach, wkładać i zdejmować kapturek dziecku. Nam się kapturek bardzo przydaje, bo prócz oslaniania przed wiatrem służy jeszcze do przytrzymywania głowki.
    kapturek mnie kosztował 40zł, warto go wziąć
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  12. #192
    Chusteryczka Awatar Mat
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,284

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aginia Zobacz posta
    Mat - ja bym sie zastanowiła, czy rzeczywiście jest Ci potrzebna kurtka, serio Maluch wiadomo musi być opatulony, ale starszak może śmiało być w kombinezonie na Twoją kurtkę, poza tym zaczyna chodzić i nie ubierzesz go pod kurtkę tak, żeby w razie czego mógł też pobiegać ja zimą F jak miał rok a potem dwa nosiłam na kurtkę, plus czasami dodatkwo ponczo Chyba, że Twój np śpi w chuście na spacerze albo nosicie sie jeszcze bardzo duzo i spacery nie są na nogach.....
    Dziękuję aginia przemyślę Twoje rady. U nas często jest też tak, że np. odbieram starszego z przedszkola i młodego muszę rozebrać z kombinezonu, bo to trwa i trwa...Muszę go więc wyjąć z chusty, rozebrać, by po 15 minutach ubierać małego, pomagać dużemu, potem na nowo motać...masakra jakaś. Z kurtką byłoby łatwiej, bo zdejmuję kurtkę, mały siedzi w chuście i gotowe. Przez te kombinacje, to nasz mały Józio nos w przedszkolu rozwalił, aż na SOR musiałam jechać...przepraszam za OT!
    Kurtka by nam się jednak przydała.

  13. #193
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Wreszcie dzisiaj się udało w miarę fajną fotkę strzelić,coś widać przynajmniej Ta stójka z tyłu to jest kapturek tylko,że ja go sobie tak "roluje" i wiąże z przodu. Się fajna dodatkowa część osłaniająca tył robi Dlatego właśnie poprosiłam jak mi szyli tą kurteczkę o meegaaa długie troczki,alias sznurówki ,żeby móc chwycić bez zbędnej gimnastyki. Nie wiem czy takie robią już w stałej ofercie,więc warto w razie czego poprosić. Jestem naprawdę bardzo zadowolona i przypominam,że ja mam dość duży rozmiar Są ściągacze po bokach,na karku i pod dupką. Jeszcze nie okiełznałam tego ściągacza na karku,dlatego jak zakładam małej tą dziurę jak jest na plecach, to już mam go ściągnietego na tyle,żeby bez przeszkód przeszło jej przez głowę,a jak za słabo to roluje kaptur,wiąże z przodu i włala ( na zdjęciu widać) A to co Nina ma na głowie to też od nich polarowy kapturek. też super!







    Nina śpiewa





    boczek i sznurówka

    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  14. #194
    Chustomanka Awatar zewelinal
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Lubuskie
    Posty
    710

    Domyślnie

    Nima pieknie, bardzo zgrabna kurteczka
    09.02.2011
    03.04.2013

  15. #195
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Super! jak Wam ładnie! też mamy te długie sznurówki i sobie chwalimy
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  16. #196
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Dzięki Dziewczyny się nawet w niej nie czuje jak mały słonik jest naprawdę fajnie uszyta.
    A myślę,że możemy śmiało z Giovanką powiedzieć,że trochę zaryzykowałyśmy z tymi kurtkami Bo sklep nowy, prawie nikt ich nie miał wcześniej (chyba) ale kompletnie nie żałuję
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  17. #197
    Chustomanka Awatar rialdha
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    743

    Domyślnie

    giovanka, Nima: super wyglądacie w tych kurtkach! wielkie dzięki za fotki, ja też się w końcu skusiłam i wczoraj zamówiłam

  18. #198
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    Dziewczyny, to i ja napisze, ze dzieki Waszym a) odkryciu i b) opisaniu kurtek i do mnie przyjedzie jedna. Czerwona!

    Co jest zaleta to to, ze Marta, wlascicielka wyszla z wlasnej potrzeby noszenia dziecia, fajnie to slychac jak sie z nia rozmawia. Choc nie mam jeszcze kurtki to za obsluge klienta wystawiam Pani piec z plusem.

    Wiedzac, ze doszyla Wam kapturki i ja poprosilam a ze mialam problem z kupnem bo nie bylo kaptura na stronie to dodala go do sklepu; potem byl problem bo 'nie bylo go na stanie' i to tez poprawila blyskawicznie a jak mialam techniczne pytania to mowila jak ona nosi dziecko i sobie radzi (polar, nie polar itp).

    Mysle, ze dzieki nam (Wam Nima i Giovanka) zaczal sie pani Marcie marketing wirusowy Az myslalam zeby ja o znajomosc forum zapytac, ale to dopiero jak kurtke przymierze

    Nima, swietne zdjecia. Dzieki!
    Mama Jakuba (10/04/2013)

  19. #199
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    haha ja tez zamówiłam Powinnyście dziewczyny jakis rabat dostać na przyszłość Moja bedzie czarna
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  20. #200
    Chusteryczka Awatar Mat
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,284

    Domyślnie

    Przegapiłam promocję-była do wczoraj...buuu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •