Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 578910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 376

Wątek: Najładniejsze kurtki do noszenia

  1. #281
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    jaka ładna jest podszewka w kapturze! Uwielbiam takie smaczki

    i zaraz zaraz - jak to w kapturze? skąd masz kaptur? Ja mam bez kaptura


  2. #282
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Ale ładna!
    Maj 2014 i Marzec 2016

  3. #283
    Chusteryczka Awatar huskymama
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    1,649

    Domyślnie

    nie no zaraz się posikam.....jak mi się ta Twiga podoba.....a co się robi z kapturem przy noszeniu na plecach?
    Ja mam softshell LL materiał jest super, starannie wykonany ale ja z tych bardzo wymagających i to rozwiązanie z rozpinanym kapturem przy noszeniu na plecach jest dla mnie tragiczne no a drugie będę głównie na plecach nosić (taki mam plan).....no ale pomartwię się tym jesienią 2015 bo końcówkę zimy po urodzeniu jeszcze prześmigam w LL z panelem z przodu (z dzieckiem z przodu prezentuje się bardzo, bardzo dobrze).

  4. #284
    Chustomanka Awatar Patrycja89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    544

    Domyślnie

    Co do kapturka, to ja mam tą nową wersję co kaptur już ma. Kapturki oba są odpinane, i dla mamy i dla dziecka. Przy kapturku dziecka są 2 sznurówki przyszyte, tak że jak wieje to związane sznurówki się zakłada sobie za głowę, pod kaptur i się trzyma kapturek dziecka, albo jak maluch pójdzie spać to można w podobny sposób podtrzymać główkę żeby nie latała (u nas to widać na tym zdjęciu co mała śpi). Kurtka jest po prostu MEGA.
    Mama Jakuba - styczeń 2011 , Alicji - luty 2014
    i grudniowej 2016 Oliwki

  5. #285

    Domyślnie

    O rany, ale ta twiga ładna. A ja się nastawiłam na liliputi. Annia mogłabyś dla mnie zmierzyć swoją liliputi? Szerokość w ramionach, pod pachami, długość rękawa od kołnierza i samego rękawa. Dzięki!
    A w ogole to która jest cieplejsza Liliputi czy Twiga?
    Myszon 2012, Myszka 2014, Myszunia 2016, Myszeczka 2020

  6. #286
    Chustomanka Awatar Patrycja89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    544

    Domyślnie

    Z tego co rozmawiałam z Panią z Twigi to do 0st można samą nosić, poniżej z polarem pod spodem. Przy 12st z krótkim rękawem było mi cieplutko, mała była w bodziaku z długim i rajstopkach. Ale ja jestem zmarźluch ogólnie.
    Mama Jakuba - styczeń 2011 , Alicji - luty 2014
    i grudniowej 2016 Oliwki

  7. #287

    Domyślnie

    A ten polar się dopina do kurtki? Czy trzeba najpierw założyć polar na dziecia na plecach, a potem jeszcze się gimnastykować z kurtką?
    Myszon 2012, Myszka 2014, Myszunia 2016, Myszeczka 2020

  8. #288
    Chustomanka Awatar Patrycja89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    544

    Domyślnie

    Polaru nie ma w komplecie. Trzeba sobie jakiś zwykły polar i dziecku coś cieplejszego, typu polarek+skarpety wełniane do chusty.
    Mama Jakuba - styczeń 2011 , Alicji - luty 2014
    i grudniowej 2016 Oliwki

  9. #289
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    384

    Domyślnie

    Ta twiga szalenie mi sie podoba. Rozważam opcję wypożyczenia na próbę. Miałabym problem z kolorem wszystkie ładne.

  10. #290
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,780

    Domyślnie

    Jak mi w Twidze właśnie kaptura brakuje...poza tym super,ale szkoda,ze sie jeszcze nie załapałam.Myślę sobie, czy nie można by dorobić? Do kołnierza doszyć guziki a kaptur z dziurkami?Może jakby więcej nas było zainteresowanych to pani by coś takiego stworzyła?Albo może jakaś handmadowa forumka?
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  11. #291
    Chustomanka Awatar Patrycja89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    544

    Domyślnie

    Pani jest bardzo fajna, więc może by Ci doszyła taki dopinany na suwak, jak jest w tych nowych, tylko byś musiała jej wysłać swoją kurtkę. Jak dobrze pogadasz, to może się zgodzi.
    Mama Jakuba - styczeń 2011 , Alicji - luty 2014
    i grudniowej 2016 Oliwki

  12. #292
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,780

    Domyślnie

    Nie no,z kurtką to ja się nie rozstanę, jest w użyciu codziennie Dlatego myślałam właśnie o mocowaniu na guziki. Coeaz bardziej skłaniam się ku temu,żeby może jakaś zdolna forumka coś takiego stworzyła, pewnie będzie taniej
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  13. #293
    Chustomanka Awatar Idrilla
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    980

    Domyślnie

    Jak mi się marzy ta TWIGA no cudna jest! Tylko funduszy brak a pogoda już paskudna... A w szafie tylko polar dla dwojga

  14. #294
    Chustoholiczka Awatar Pomarańcza
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,324

    Domyślnie

    Kurczę, nigdy mnie kurtki dla dwojga nie kręciły,ale ta Twiga jest super . I coraz mocniej rozważam sprzedaż 1-2 chust i zainwestowani w kurtkę... Turkusowa jest śliczna !
    Moje chłopaki :
    Mały - 25.04.14, Duży - 12.10.12
    Zapraszam do mnie: http://www.chusty.info/forum/showthr...BCno%C5%9Bci-)

  15. #295
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Haha a ja myślałam Pomarańcza że to nie chodzi o kręcenie, tylko że taka kurtka się przydaje zwyczajnie . My na razie się ciepło nie ubieramy więc nie jest nam potrzebna .
    Maj 2014 i Marzec 2016

  16. #296
    Chustoholiczka Awatar Pomarańcza
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,324

    Domyślnie

    No jest potrzebna, ale nie niezbędna. Przechodziłam ze starszym zimę bez kurtki do noszenia i dałam radę.
    Moje chłopaki :
    Mały - 25.04.14, Duży - 12.10.12
    Zapraszam do mnie: http://www.chusty.info/forum/showthr...BCno%C5%9Bci-)

  17. #297
    Chusteryczka Awatar huskymama
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    1,649

    Domyślnie

    dla mnie kurtka konieczna......Hanka miała ok 9-10 miesięcy i śmigałyśmy przy -10 1,5 godziny z psami po parku .... jak ktoś nie musi przy mrozach na długo wychodzić to nie konieczna ale w takiej sytuacji jak moja softshell + polar zprawdziły się doskonale......jak wiał lodowaty wiatr to śpiącej młodej tylko oczy i nos wystawały

  18. #298
    Chustomanka Awatar Idrilla
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    980

    Domyślnie

    No właśnie dzisiaj jak popatrzyłam za okno to boje się, że przewieje nas w polarze :/

  19. #299
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Ja wlasnie nie wiem jak bas ubrac na 5 st... czy juz czas na pajacyk polarowy? Hmmm
    Maj 2014 i Marzec 2016

  20. #300
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    Ja właśnie czekam na swoją kurtkę, powinna być lada dzień. 5 stopni brzmi trochę przerażająco jak dla mnie i bez kurtki się nie ruszę już, puki co polar starczał, ale teraz nie wyobrażam sobie tego miliona warstw na młodej, później chusty, a na to polaru... chyba czułabym się jak Buli

    Dziewczyny, a jakby się miały pojawić Polskiej produkcji kurtki, płaszcze, poncza, polary i bluzy w kobiecych krojach to jakie byście najbardziej chciały?
    Jest coś czego Wam brakuje w tych kurtkach? W jakiej musiałyby być cenie abyście chętnie kupiły?

    Mój pierwszy polar jest tak anty kobiecy, że będę szyć coś w czym nie wstyd wyjść na ulicę, ale za to ten polar zostanie dla męża, bo on w nim wygląda męsko

    Czekam na Wasze opinie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •