Cytat Zamieszczone przez Aggie Zobacz posta
Dziewczyny, to i ja napisze, ze dzieki Waszym a) odkryciu i b) opisaniu kurtek i do mnie przyjedzie jedna. Czerwona!

Co jest zaleta to to, ze Marta, wlascicielka wyszla z wlasnej potrzeby noszenia dziecia, fajnie to slychac jak sie z nia rozmawia. Choc nie mam jeszcze kurtki to za obsluge klienta wystawiam Pani piec z plusem.

Wiedzac, ze doszyla Wam kapturki i ja poprosilam a ze mialam problem z kupnem bo nie bylo kaptura na stronie to dodala go do sklepu; potem byl problem bo 'nie bylo go na stanie' i to tez poprawila blyskawicznie a jak mialam techniczne pytania to mowila jak ona nosi dziecko i sobie radzi (polar, nie polar itp).

Mysle, ze dzieki nam (Wam Nima i Giovanka) zaczal sie pani Marcie marketing wirusowy Az myslalam zeby ja o znajomosc forum zapytac, ale to dopiero jak kurtke przymierze

Nima, swietne zdjecia. Dzieki!

hehehe a pomysleć,że z nikłą nadzieją zagadałam do kobitki w niedziele(!) bo nie bardzo wierzyłam,że komuś może się chcieć odpisać w ten dzień ,ale wtedy był ostatni dzień promocji. A u proszę Tak jak pisałam wyżej, Pani Marta przemiła osoba,dlatego trzeba wspierać lokalną branżę A gdzieś tu na forum wyczytałam,że ona jeszcze nie-forumka Mam nadzieję,że będziecie tak samo jak ja zadowolone z zakupu no i oczywiście zdjęcia,zdjęcia,zdjęcia