Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 376

Wątek: Najładniejsze kurtki do noszenia

  1. #161

    Domyślnie

    Nie będzie kurtki liliputi, mają wyczerpany nakład i dopiero pod koniec grudnia będzie można składać zamówienie na kolejne. Zimno już jest, kurtki nie mam, żadna inna mi się nie podoba
    Szkoła Noszenia ClauWi®
    Doradca Noszenia ClauWi® (kurs podstawowy)
    Warszawa/Bełchatów

  2. #162
    Chusteryczka Awatar paulina
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    90419
    Posty
    2,980

    Domyślnie

    Kto ogarnia stronę yamamy? Muszę się.rozejrzeć za czymś do noszenia na plecach, nie ogarne jednak zamówienia
    Kokoszka, 12.2010
    Kokos, 11.2013
    Fi, 3.2016

  3. #163
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paulina Zobacz posta
    Kto ogarnia stronę yamamy? Muszę się.rozejrzeć za czymś do noszenia na plecach, nie ogarne jednak zamówienia
    _agata89 zamawiała ostatnio,może ona będzie miałą chwilkę,żeby pomóc,bo z tego co pamiętam to jej też pomagałą znajoma z Ukrainy.

    Cytat Zamieszczone przez giovanka Zobacz posta
    Już się dogadałam i też mam zamiar kupić tę kurtkę. Rzeczywiści Twigowa babeczka bardzo miła. Mam kłopot z rozmiarem, bo po raz pierwszy w historii (no dobra w każdym razie pierwszy od baardzo dawna) wg tabeli pasuje mi rozmiar S. Nima daj znać gdy kurtka przyjdzie! Jestem bardzo ciekawa jak się prezentuje!
    No to super! Mnie Pani wczoraj wieczorem napisała maila,że kurtka na czwartek będzie gotowa A ,że poprosiłam o wysyłkę kurierem to jest duża szansa,że w piątek będzie
    Już przebieram nóżkami hehe. Wkleje fotki napewno I doszyją mi kapturek dla dzieckaco do rozmiaru to mnie szyją na wymiar,także tym bardziej jestem ciekawa
    Może napsz do tej Pani,podaj swoje wymiary i zapytaj czy ta S będzie dobra , bo nie chcesz pozniej odsyłać
    Ostatnio edytowane przez Nima ; 26-11-2013 o 19:05 Powód: przekręciłam nick
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  4. #164
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    Agata_89 zamawiała ostatnio,może ona będzie miałą chwilkę,żeby pomóc,bo z tego co pamiętam to jej też pomagałą znajoma z Ukrainy.



    No to super! Mnie Pani wczoraj wieczorem napisała maila,że kurtka na czwartek będzie gotowa A ,że poprosiłam o wysyłkę kurierem to jest duża szansa,że w piątek będzie
    Już przebieram nóżkami hehe. Wkleje fotki napewno I doszyją mi kapturek dla dzieckaco do rozmiaru to mnie szyją na wymiar,także tym bardziej jestem ciekawa
    Może napsz do tej Pani,podaj swoje wymiary i zapytaj czy ta S będzie dobra , bo nie chcesz pozniej odsyłać
    Wow, to ekspresowo! Już wiem, że wezmę M-kę, zeby jeszcze pod spód ze spokojem zmiescic sweter/polar :-D Teraz mam zagwozdke z kolorem! Nima jaki Ty wybrałaś? z niecierpliwoscią czekam na Twoją kurtkę

    Wysłane z mojego GOCLEVER TAB R106 przy użyciu Tapatalka
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  5. #165
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez giovanka Zobacz posta
    Wow, to ekspresowo! Już wiem, że wezmę M-kę, zeby jeszcze pod spód ze spokojem zmiescic sweter/polar :-D Teraz mam zagwozdke z kolorem! Nima jaki Ty wybrałaś? z niecierpliwoscią czekam na Twoją kurtkę

    Wysłane z mojego GOCLEVER TAB R106 przy użyciu Tapatalka
    No ja wzięłam czarną , bo dalej wierzę,że czarny wyszczupla i też poprosiłam ciut większą,żeby móc się grubiej ubrać pod spód Jak mi Pani powiedziała,że szycie zajmie jakieś 2 dni to już się nawet nie zastanawiałam nad zakupem ale wzięłam tez dla Niny taką polarkową komino-czape w kolorze czerwonym ( są na zdjeciach polarów,fajnie wygląda jak jest w tym samym kolorze,no ale nie chciałam jej czarnej brać, bo akurat jej do niczego by nie pasowało to obie przebieramy nózkami hehe. Bardzo sie napaliłam,chyba nawet za bardzo... mam nadzieję,że będzie wszystko git
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  6. #166
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paulina Zobacz posta
    Kto ogarnia stronę yamamy? Muszę się.rozejrzeć za czymś do noszenia na plecach, nie ogarne jednak zamówienia
    Ja zamawialam ale po prostu wybralam która chce, jaki, kolor, wszystkie wymiary swoje spisalam i uwagi ze ma być tez do noszenia z tylu itp i przekazalam to mamie która znam z wymiany chusta i na Ukrainie. Ona napisala do yamamy, wypelnila formularz i napisla mi ile kasy mam jej przelac na paypala a ona zaplacila ze swojego konta by uniknąć przelewów zagranicznych itp. W samej końcówce dopiero się z nimi kontaktowalam (angielski) i bez problemu mi ODP i to szybko

  7. #167
    demona
    Guest

    Domyślnie

    Kupiłam LL softshella i polar. Bardzo jestem zadowolona, jeden minus przy kurtce - kaptur przekombinowany, zamiast normalnego wiązanego, ale to się wytnie

    edit: duży plus na ciążę - kurtkę można poszerzyć jednocześnie z przodu i tyłu (tym panelem płaskim) i dobrze to wyglada.

  8. #168
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Kupiłam LL softshella i polar. Bardzo jestem zadowolona, jeden minus przy kurtce - kaptur przekombinowany, zamiast normalnego wiązanego, ale to się wytnie

    edit: duży plus na ciążę - kurtkę można poszerzyć jednocześnie z przodu i tyłu (tym panelem płaskim) i dobrze to wyglada.
    no mnie się softshell LL barzo podoba. Jest taki zgrabniutki. W zasazie ta kurtka co zamówiłam to dość podobna tylko nie ma tego kaptura dla mamy. Zobaczymy też jaki materiał A jak założysz polar pod spód to w zimie daje radę?

    OT: pamięta jak gdzieś wyczytałam,że w ciąży jesteś,a teraz patrzę na suwaczek i to już ponad połowa.Masakra jak ten czas zap...biegnie szybko Zdrówka życzę!
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  9. #169
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    No ja wzięłam czarną , bo dalej wierzę,że czarny wyszczupla i też poprosiłam ciut większą,żeby móc się grubiej ubrać pod spód Jak mi Pani powiedziała,że szycie zajmie jakieś 2 dni to już się nawet nie zastanawiałam nad zakupem ale wzięłam tez dla Niny taką polarkową komino-czape w kolorze czerwonym ( są na zdjeciach polarów,fajnie wygląda jak jest w tym samym kolorze,no ale nie chciałam jej czarnej brać, bo akurat jej do niczego by nie pasowało to obie przebieramy nózkami hehe. Bardzo sie napaliłam,chyba nawet za bardzo... mam nadzieję,że będzie wszystko git
    No chyba u mnie w końcu też padnie na czarny. Będzie uniwersalny w miarę Szkoda, że takiego kapturka jaki opisujesz nie mogę samego kupić przy okazji!

    Cytat Zamieszczone przez demona Zobacz posta
    Kupiłam LL softshella i polar. Bardzo jestem zadowolona, jeden minus przy kurtce - kaptur przekombinowany, zamiast normalnego wiązanego, ale to się wytnie

    edit: duży plus na ciążę - kurtkę można poszerzyć jednocześnie z przodu i tyłu (tym panelem płaskim) i dobrze to wyglada.
    O! A ja się podpinam do pytania czy jak się z Maluchem wbijemy w polar pod softshell to będzie wystarczająco ciepło?
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  10. #170
    demona
    Guest

    Domyślnie

    taki mam plan - polar i softshell, bo sam softshell na pewno nie da rady. Powiem Wam jak sie zimno zrobi

  11. #171
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Łaziłam dzisiaj w swetrze i na to polarze i dało radę przy 5 stopniach. Do tego przyjdzie softshell i jak nie będzie -20C tej zimy, to będzie ok

    Będę miała w końcu czarną M-kę Twigi z kapturkiem dla Bobaska, jak Ty Nima
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  12. #172
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    to super Giovanko, czekam w takim razie z niesierpliwoscia na Twoją również :>

    Ja wpadłam,żeby przekazać info,że kurtałkę wyślą dopiero we wtorek , bo krawcowa miała z czymś problem i się przedłużyło Ale najważniejsze,żeby było ok

    Ja ostatnio noszę polar swój (stary jak świat) i osłonkę na Ninkę i mam wrażenie,że się gotuje,także nei powinno być zle
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  13. #173
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    Ja wpadłam,żeby przekazać info,że kurtałkę wyślą dopiero we wtorek , bo krawcowa miała z czymś problem i się przedłużyło Ale najważniejsze,żeby było ok
    U mnie sytuacja dokładnie taka sama, więc czekamy przebierając nogami!
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  14. #174
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Łiiii! Jest już moja kurtka! Jest super! Byłam w niej już na spacerze, ale z racji, że dzieć zasnął w wózku byłam w wersji bezdzieciowej. Pod spodem miałam sweter i było mi ciepło i wygodnie. Po przyjściu ubrałam się w nią dziecięciem z przodu i muszę przyznać, że kurtka jest świetna! Jeszcze na plecach musimy przetestować i w terenie
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  15. #175
    Chustonówka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez giovanka Zobacz posta
    Łiiii! Jest już moja kurtka! Jest super! Byłam w niej już na spacerze, ale z racji, że dzieć zasnął w wózku byłam w wersji bezdzieciowej. Pod spodem miałam sweter i było mi ciepło i wygodnie. Po przyjściu ubrałam się w nią dziecięciem z przodu i muszę przyznać, że kurtka jest świetna! Jeszcze na plecach musimy przetestować i w terenie
    Dziękuję za zamieszczenie opinii, bo nie ukrywam czekałam na nią Kusi mnie ta kurtka i chyba póki co ładniejszej i osiągalnej dla mnie nie znalazłam.

  16. #176
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Ja melduję,że moja Twiga też dotarła i jestem mega,mega,mega zadowolona!!!zgrabna,super sie zakłada i w ogóle Więcej napisze jak sie zbiorę w wątku z recenzjami, bo teraz padam na pyszczek, no i zrobię fotki
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  17. #177
    Chustomanka Awatar rialdha
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    743

    Domyślnie

    Nima: kurtka się sprawdza? pochwal się fotkami

  18. #178
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    z kurtki jestem naprawdę bardzo zadowolona! a zdjęcia cykam codziennie,ale jakoś tak mało widać i się nie mogę zebrać ale jak zrzucę z aparatu to obiecuję,że wkleję jakieś
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  19. #179
    Chustodinozaur Awatar panthera
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    okolice warszawy, później Gdańsk, Wrocław i znów pod Warszawą. aktualnie Gdynia :)
    Posty
    16,512

    Domyślnie

    widziałam liliputi na żywo i zakochałam się. kurczę no...może ktoś będzie sprzedawał używkę na przyszłą zimę...
    Damian 07.01.2005
    Maciek 07.09.2009
    Tomek 17.04.2014

    J15.01.2013 [']

    1% Maciek
    https://jim.ultra3.done.pl/nasze-dzieci/profil?id=778572


    uwaga: znikam na weekendy: odwyk i czas dla rodziny






  20. #180
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Kurczę chciałam wkleić zdjęcie, ale mi błędy wyskakują nieustannie
    ani z kompa ani z linku nie są łaskawe wkleić się tutaj. Zmniejszyłam, też nic nie pomogło.

    W każdym razie kurtka się doskonale sprawuje! Na brzuchu super, na plecach super, mamy kapturek, który bardzo się przydaje, kurtkę łatwo się wkłada i zdejmuje. Dziecię szczęśliwe, ja też. Na zimę ze swetrem lub polarem pod spodem jest ciepło Jest też wygodnie - M. i ja mamy dużo miejsca, ale kurtka wygląda bardzo IMO zgrabnie. Także w wersji bez wpiętych paneli naprawdę super - jest dopasowana, nie jak wór
    Materiał jest elastyczny, więc nie potrzeba monstrualnego zapasu materiału, żeby np podnieść rękę bez podduszenia dziecka, czy coś w tym stylu
    Jaczka sięga za pupę, co mi bardzo odpowiada, ma do tego regulację, więc można sobie jeszcze ścieśnić gdy wieje mocny wiatr.
    Ogółem jestem wzruszona, że udało mi się nabyć tę kurtałkę
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •