Strona 8 z 19 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151618 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 376

Wątek: Najładniejsze kurtki do noszenia

  1. #141
    Chustofanka Awatar vretKa
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    410

    Domyślnie

    Dziewczyny, wklejcie proszę zdjęcia kurtek, które kupiłyście (Yamama i Liliputi), bo się napaliłam i zanim wydam szalone pieniądze, chcę się upewnić, czy warto

  2. #142
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vretKa Zobacz posta
    Dziewczyny, wklejcie proszę zdjęcia kurtek, które kupiłyście (Yamama i Liliputi), bo się napaliłam i zanim wydam szalone pieniądze, chcę się upewnić, czy warto
    moja jest w Pruszczu Gd.
    trzymam kciuki by jutro była, ale myślę ,że pon to ostateczny termin
    i oczywiście wtedy podzielę się wrażeniami i zdjęciami

  3. #143
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _agata89 Zobacz posta
    moja jest w Pruszczu Gd.
    trzymam kciuki by jutro była, ale myślę ,że pon to ostateczny termin
    i oczywiście wtedy podzielę się wrażeniami i zdjęciami
    sikam po gaciach, tak jak bym czekała na własną

  4. #144
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Mam ! Od godziny
    I się ugotowalam podczas przymierzania ;D
    Muszę rozpracować jeszcze kilka rzeczy m in jak zamontować "komin" dla mamy i kapturek dla malucha ...
    Tak na szybko : super ciepla, rzeczywiście szyta na miarę, fajnie regulowana dlugosc rękawów przez podwiniecie, kaptur mamy faktycznie się nie odpina ;(
    Z maluszkiem na 100% bylaby extra zgrabna, ale Tosia ja poszerza przez swoje gabaryty ;D
    Za kilka dni jak ja ogarne napisze więcej
    Kilka fotek jak się gotuje



    Na ostatnim Tośka kopie co doskonale widać

    P.S Celnikom nawet na myśl nie przyszło by kontrolować co to takiego i ile jest warte (umówiłam się z yamama, że wysyłają to jako gift), bo była w siatce foliowej i worku jak na ziemniaki
    Ostatnio edytowane przez _agata89 ; 22-11-2013 o 20:43

  5. #145
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    AAAAAAAAAAA zakochałam się jaki to jest model Agatko?
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  6. #146
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    AAAAAAAAAAA zakochałam się jaki to jest model Agatko?
    dokładnie ten
    http://yamama.com.ua/product-1524044...fyujn-trikolor

  7. #147
    Chustomanka Awatar Frahenka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    3miasto
    Posty
    571

    Domyślnie

    Śliczna!!!!!!!!!!
    F. 04.2013
    H. 01.2015

  8. #148
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    agata - boska, taką moglabym normalnie nosić.
    Super!!

  9. #149
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jonasza Zobacz posta
    Witam, potrzebuję pomocy związanej z zakupem kurtki. Jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem. Termin porodu to koniec stycznia. Oczywiście chcę nosić w chuście. Mam pytanie, czy takie maleństwo (1-2 miesięczne) zmieści mi się pod zwykłą obszerną kurką ciążową, czy powinnam kupić kurtkę dla dwojga? Czy taka kurtka dla dwojga z dodatkowym panelem nie będzie zbyt obszerna dla maks. 2-miesięcznego dziecka? Czy któraś z was ma może kurtkę dla dwojga w rozmiarze M i mogłaby podać wymiary, ale już po wpięciu tej wkładki dla dziecka?
    Myślę, że taki maluszek Ci się ze spokojem z przodu pod kurtką zmieści Kurtkę dla dwojga na Twoim miejscu zostawiłabym sobie na przyszły sezon do rozważenia.

    _agata89
    cudowna ta kurtka!
    Własnie o takiej marzę. Niestety cena zmusiłaby mnie do noszenia w niej dziecka przynajmniej do osiemnastki

    A widziałyście to??: http://twigasklep.pl/pl/c/Kurtki/61
    Czy ktoś już widział je w realu? Ktoś coś wie?
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  10. #150
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez giovanka Zobacz posta

    A widziałyście to??: http://twigasklep.pl/pl/c/Kurtki/61
    Czy ktoś już widział je w realu? Ktoś coś wie?

    o kurde, ciekawe te kurteczki, ładnie wyglądają na tych zdjęciach.zgrabne.Ale albo ja jestem ślepa,albo nie ma podanych wymiarów w ogóle...
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  11. #151
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    o kurde, ciekawe te kurteczki, ładnie wyglądają na tych zdjęciach.zgrabne.Ale albo ja jestem ślepa,albo nie ma podanych wymiarów w ogóle...
    Na samym dole są tabele rozmiarów
    No ciekawam bardzo tych kurtek, rozmyślam nad nimi poważnie... Wyglądają całkiem całkiem. Na pierwszy rzut oka od LL różnią się na pewno brakiem kapturów.
    Czy któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć na temat istotności występowania kaptura w kurtce do noszenia?

    Panel wygląda na taki, który pomieści nawet spore dziecko
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  12. #152
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    No właśnie znalazłam jakieś 10 min temu tą tabelkę dopiero Ja też bardzo poważnie się zastanawiam,ale może wy doradzicie , bo ja zawsze się mierzyłam na płasko ( wiem,że jak coś ma 100 cm to wtedy dzielę to na pół) i kurde ten obwód pod pachami mnie zastanawia. czy to są w ogóle pomiary na płasko? czy ja mam się mierzyć bo obwód mój pod pachami wychodzi 106 cm idealnie,ale w biuscie mam 116 i boje sieże ta L może być mała a jak mierzę swoje na płasko o pod pachami dobrze jest od 55/57-60 cm. i kurde co mam wybrać

    Co do kaptura,to tak jak uwielbiam kaptury to jak mam dziewczyne na plecach to mnie denerwują, bo nic nie widzę,inaczej jak jest odpinany,albo w ogóle dla mnie najfajniejsze są takie długie kominy,bo jak potrzebuję to naciągam na głowę i mam prowizorkę kaptura a jak chcę ją zobaczyć o w dół i gotowe


    edit: dla dziecka faktycznie bardzej się przydaje,ale można pod spó założyć osłonkę,albo kamizelkę z kapturkiem właśnie.
    Ostatnio edytowane przez Nima ; 24-11-2013 o 21:35
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  13. #153
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez giovanka Zobacz posta
    Czy któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć na temat istotności występowania kaptura w kurtce do noszenia?
    W zeszłym roku nosiłam w kurtce, która miała kaptur dla noszącego, ale nie dla dziecka. Ja akurat kaptura nie potrzebuję dla siebie, ale dla dziecka mi go bardzo brakowało do osłony przed zimnym wiatrem lub śniegiem. Oczywiście można się obejść bez tego i ubrać dziecku pod spód coś z kapturem, a jak mocno pada śnieg to parasol. Ale kaptur przy kurtce to chyba wygodniejsza opcja.
    2009 2012

  14. #154
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Dzięki! Czyli jednak kaptur nie jest koniecznie do szczęścia potrzebny przy noszeniu dziecia
    W opcji noszenia bez dziecka pewnie by się jednak przydał.

    No ja też mam problem z tymi wymiarami. Pod pachami mi jakoś dziwnie mało wychodzi, więc pewnie trzeba uwzględnić biust. Ja się na szyciu nie znam
    Moja kurtka ma pod pachami szerokośc 55 cm. Bądź tu człowieku mądry.

    Promocja jest do dzisiaj do północy. I tak nie mam szansy się załapać...
    edit: Gundi pewnie opcja idealna to odpinane kaptury
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  15. #155
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez giovanka Zobacz posta

    No ja też mam problem z tymi wymiarami. Pod pachami mi jakoś dziwnie mało wychodzi, więc pewnie trzeba uwzględnić biust. Ja się na szyciu nie znam
    Moja kurtka ma pod pachami szerokośc 55 cm. Bądź tu człowieku mądry.

    zaryzykowałam i napisałam do kobitki o te wymiary (wiem,że jest niedziela,ale może babeczka maila sprawdzi,zważywszy,że fajnie byłoby się załapać na promocję w razie czego i mi odpisała, kurtka L mierzona na płasko ma 53 cm. Czyli faktycznie z tej tabelki trzeba brać połowę tej liczby.
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  16. #156
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    O, dobrze wiedzieć i co Nima, bierzesz? Ja pomierzę jeszcze raz te swoje wymiary. Jejku może promocja moglaby potrwać jeszcze tydzień!

    Wysłane z mojego GOCLEVER TAB R106 przy użyciu Tapatalka
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  17. #157
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Powiem Wam,że się zagadałam z tą babeczką .PRZEMIŁA osoba! i powiem więcej Biorę kurtkę I powiem jeszcze więcej. Szyją na wymiar ,zdają sobie sprawę,że czasami same rękawy to kłopot Czas oczekiwania ciut dłuższy.kolejna promocja już niedługo, bo mikołajowo-świąteczna (bo zapytałam czy przewidują coś niebawem,albo może przedłużą obecną )Poprosiłam o kapturek dla dziewczyny doszyty z tyłu z długimi troczkami,żeby mi było łatwiej złapać jak dziewczyna na plecach. Pani sie jutro zapyta krawcowej o wszytsko i się odezwie
    Ostatnio edytowane przez Nima ; 25-11-2013 o 00:24 Powód: zjadam litery
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  18. #158
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nima Zobacz posta
    Powiem Wam,że się zagadałam z tą babeczką .PRZEMIŁA osoba! i powiem więcej Biorę kurtkę I powiem jeszcze więcej. Szyją na wymiar ,zdają sobie sprawę,że czasami same rękawy to kłopot Czas oczekiwania ciut dłuższy.kolejna promocja już niedługo, bo mikołajowo-świąteczna (bo zapytałam czy przewidują coś niebawem,albo może przedłużą obecną )Poprosiłam o kapturek dla dziewczyny doszyty z tyłu z długimi troczkami,żeby mi było łatwiej złapać jak dziewczyna na plecach. Pani sie jutro zapyta krawcowej o wszytsko i się odezwie
    O matko, to świetnie! Właśnie wysłałam maila z prośbą o przedłużenie promocji I bomba, że istnieje możliwość modyfikacji przy zamawianiu
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  19. #159
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez giovanka Zobacz posta
    O matko, to świetnie! Właśnie wysłałam maila z prośbą o przedłużenie promocji I bomba, że istnieje możliwość modyfikacji przy zamawianiu
    Tej to już raczej nie przedłużą,bo niebawem będzie nowa,ale też się bardzo cieszę,że szyją na wymiar daleko mi do posągu Adonisa a kupowanie ciuchów przez net to wyższa szkoła jazdy
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  20. #160
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Już się dogadałam i też mam zamiar kupić tę kurtkę. Rzeczywiści Twigowa babeczka bardzo miła. Mam kłopot z rozmiarem, bo po raz pierwszy w historii (no dobra w każdym razie pierwszy od baardzo dawna) wg tabeli pasuje mi rozmiar S. Nima daj znać gdy kurtka przyjdzie! Jestem bardzo ciekawa jak się prezentuje!
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •