Strona 7 z 19 PierwszyPierwszy 12345678910111213141517 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 376

Wątek: Najładniejsze kurtki do noszenia

  1. #121
    Chustofanka Awatar aravls
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Gdańsk Chełm
    Posty
    339

    Domyślnie

    Truscaffco, ja z poprzedniej tej wyprzedanej dostawy, zamówiłam 36 i teraz czekam na większy. Odpowiedzieli mi, ze będzie wysłany w ciągu 2-3 tygodni, także sądzę, że wtedy dotrą do nich kolejne kurtki.

  2. #122
    Chusteryczka Awatar truscaffka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pyrlandia
    Posty
    2,240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aravls Zobacz posta
    Truscaffco, ja z poprzedniej tej wyprzedanej dostawy, zamówiłam 36 i teraz czekam na większy. Odpowiedzieli mi, ze będzie wysłany w ciągu 2-3 tygodni, także sądzę, że wtedy dotrą do nich kolejne kurtki.
    a powiedz mi - do jakiej temperatury jest ta kurtka? czy to jest tak samo jak z softshellem LL, ze ona do +5 stopni jest? Czy jednakna mrozy też się nadaje?
    Doradca noszenia [/FONT]ClauWi® po kursie zaawansowanym
    Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa GAJA - http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/
    Szkoła noszenia TULIPANNA - http://www.tulipanna.pl/
    Stowarzyszenie "Poznań w chuście"


    Mama Zosi (04.2007), Zuzi (02.2009) i Justynki (04.2013)

  3. #123
    Chusteryczka Awatar truscaffka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pyrlandia
    Posty
    2,240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez truscaffka Zobacz posta
    a powiedz mi - do jakiej temperatury jest ta kurtka? czy to jest tak samo jak z softshellem LL, ze ona do +5 stopni jest? Czy jednakna mrozy też się nadaje?
    napisałam do nich i czekam ...

    kurcze, miałam sobie kupic softshella LL ale wlazłam na ten wątek i mam namieszane ... a czas leci i robi sie coraz zimniej...skończy się tym, ze kupie sobie tego softshella LL a do tego osobno polar, co bym nie marzła Główna zaletą LL (poza tym, ze kurtka jest ładna) jest to, że oni sa tu w Poslce na miejscu i taką kurtkę mam w kilka dni jednak zamiast czekania tygodniami ...
    Doradca noszenia [/FONT]ClauWi® po kursie zaawansowanym
    Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa GAJA - http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/
    Szkoła noszenia TULIPANNA - http://www.tulipanna.pl/
    Stowarzyszenie "Poznań w chuście"


    Mama Zosi (04.2007), Zuzi (02.2009) i Justynki (04.2013)

  4. #124
    Chustofanka Awatar aravls
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Gdańsk Chełm
    Posty
    339

    Domyślnie

    Matko kochana, nie mam pojęcia! Wydaje mi się, że ten zakres temperatury jest mocno orientacyjny, a to, czy w danej kurtce będzie ciepło, czy zimno, to już mocno indywidualna sprawa. Ja miałam ją okazję tylko pomacać i rokuje na zimę.

  5. #125
    Chusteryczka Awatar franciszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    53° 07' N 23° 10' E
    Posty
    2,554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez truscaffka Zobacz posta
    napisałam do nich i czekam ...

    kurcze, miałam sobie kupic softshella LL ale wlazłam na ten wątek i mam namieszane ... a czas leci i robi sie coraz zimniej...skończy się tym, ze kupie sobie tego softshella LL a do tego osobno polar, co bym nie marzła Główna zaletą LL (poza tym, ze kurtka jest ładna) jest to, że oni sa tu w Poslce na miejscu i taką kurtkę mam w kilka dni jednak zamiast czekania tygodniami ...
    Mam w domu softshella peekaru od zoany - za duży na mnie i softshella LL
    LL wzięłam celowo większe, coby wkładac pod to polar (mam bezrękawnik LL w tym samym kolorze) - fajnie do siebie pasuje... Ta kurtka sofshell peekaru jest zdecydowanie bardziej zimowa - polar jest kudłaty, barankowaty i ciepły
    LL ma meszek od spodu i wypada tu raczej jesiennie i wiosennie
    Ale i tak duzo zależy od indywidualnego odczuwania zimna
    Ja tam zmarźlak jestem a poprzedniej zimy w koali latałam na krótki rękaw pod spodem.... Teraz liczę, że długi rękaw, dzieć i bezrękawnik pod kurtka będa oki

    M. X.08 [*] M. X.12

  6. #126
    Chusteryczka Awatar truscaffka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pyrlandia
    Posty
    2,240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez franciszka Zobacz posta
    Mam w domu softshella peekaru od zoany - za duży na mnie i softshella LL
    LL wzięłam celowo większe, coby wkładac pod to polar (mam bezrękawnik LL w tym samym kolorze) - fajnie do siebie pasuje... Ta kurtka sofshell peekaru jest zdecydowanie bardziej zimowa - polar jest kudłaty, barankowaty i ciepły
    LL ma meszek od spodu i wypada tu raczej jesiennie i wiosennie
    Ale i tak duzo zależy od indywidualnego odczuwania zimna
    Ja tam zmarźlak jestem a poprzedniej zimy w koali latałam na krótki rękaw pod spodem.... Teraz liczę, że długi rękaw, dzieć i bezrękawnik pod kurtka będa oki
    no własnie o tych bezrękawnikach LL tez myślałam ... Dzieki wielkie za info, tak chyba zrobię - kupię lokalny produkt - kurtka + polar jednak, będę sie z córa grzała - z reszta, ja tez zmarzluch jestem i jak jest naparwdę zimno to nie wychodze na dwór, bo mi się źle oddcyha w mrozie ...
    Doradca noszenia [/FONT]ClauWi® po kursie zaawansowanym
    Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa GAJA - http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/
    Szkoła noszenia TULIPANNA - http://www.tulipanna.pl/
    Stowarzyszenie "Poznań w chuście"


    Mama Zosi (04.2007), Zuzi (02.2009) i Justynki (04.2013)

  7. #127
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    ja nadal czekam
    chyba zima mnie zastanie
    już jest niby gotowa ,ale dziś robili kontrole czy sa jakies wady i jakis zamek im sie zacinał ..
    wiec go wymieniają .. ehh musi być wart tej cierpliwości !!

  8. #128
    Chusteryczka Awatar truscaffka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pyrlandia
    Posty
    2,240

    Domyślnie

    a ja kupiłam w końcu polar LL i kurtkę softshell. Pryzyszły wvzoraj, polar super, ale kurtkę wysłali za duzą przez pomyłkę i jutro kurier przyjedzie i wymieni ...

    Zalezało mi na czasie, za późno sie zabrałam za te zakupy - w innym przypadku zamówiłabym tę Yamamę ...
    Doradca noszenia [/FONT]ClauWi® po kursie zaawansowanym
    Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa GAJA - http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/
    Szkoła noszenia TULIPANNA - http://www.tulipanna.pl/
    Stowarzyszenie "Poznań w chuście"


    Mama Zosi (04.2007), Zuzi (02.2009) i Justynki (04.2013)

  9. #129
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    Truscaffka, a jak rozmiarem ten polar wyszedl? Na stronie LL rekawy wyglądają na bardzo szerokie i jak opłaty zazwyczaj m biorę dla wygody to te ich na duże wyglądają. Jaka Twoja opinia? Jak softshell właściwy przyjdzie tom tez ciekawa.

  10. #130
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    A z polarowej beczki to zaczepiają ostatnio kobietę na ulicy bo super polar miała a pod nim dziecko..! Www.zoli.fr Francuzka jak sie okazało, chętnie sie podzieliła info. Naprawdę fajnie wyglądała w tym polarze, szary model miała. Gdyby tylko cena była trochę mniejsza.. ja w samym polarze zmarzne w zimie bo i jesienią marzne. Stad pytanie o polar LL jako podkladka ewentualna pod ich softshell.

    Truscaffka a może zrobilabys zdjęcie..?

  11. #131
    Chusteryczka Awatar truscaffka
    Dołączył
    Mar 2009
    Miejscowość
    Pyrlandia
    Posty
    2,240

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aggie Zobacz posta
    Truscaffka, a jak rozmiarem ten polar wyszedl? Na stronie LL rekawy wyglądają na bardzo szerokie i jak opłaty zazwyczaj m biorę dla wygody to te ich na duże wyglądają. Jaka Twoja opinia? Jak softshell właściwy przyjdzie tom tez ciekawa.
    jasne, zrobię fotkę i wrzucę jak tylko tę kurtkę co ją własnie w rozmiarze S dostałam wymienie na rozmiar M, hehe oj, kłopotliwa ze mnie klientka

    Jest tak - polar S jest dobry i rekawy są takie jak trzeba, mam pod nim miejsce na inne ubrania i cieszę sie, ze nie kupiłam M, bo byłby za duży ... na tych zdjęciach na stronie LL jak nam oje to te panie modelki sa w za dużych polarach po prostu ...

    Natomaist kurtka S jest za ciasna, gdy poodpinam te wpinki, z wpinkami nie ma to takiego znaczenia ale ja chciałam tej kurtkiu używac tez jako normalnej kurtki do noszenia bez dziecka .. no nie dopinam się, a wcale nie mam jakiegos bardzo wystającego brzuszka ... wiec jednak musi być M.
    Doradca noszenia [/FONT]ClauWi® po kursie zaawansowanym
    Szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa GAJA - http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/
    Szkoła noszenia TULIPANNA - http://www.tulipanna.pl/
    Stowarzyszenie "Poznań w chuście"


    Mama Zosi (04.2007), Zuzi (02.2009) i Justynki (04.2013)

  12. #132
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Lalala yamama gotowa w poniedzialek wysylka teraz tylko clo może mnie dobic ;D

  13. #133
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    Dziekuje za porzadna (szczegolowa) odpowiedz Jakbym miala w ciemno strzelac to chyba tak bym wlasnie zamawiala, s+m. No nic, najpierw niech ja wreszcie odesle liliputi. Juz zapakowane.

    Cytat Zamieszczone przez truscaffka Zobacz posta
    jasne, zrobię fotkę i wrzucę jak tylko tę kurtkę co ją własnie w rozmiarze S dostałam wymienie na rozmiar M, hehe oj, kłopotliwa ze mnie klientka

    Jest tak - polar S jest dobry i rekawy są takie jak trzeba, mam pod nim miejsce na inne ubrania i cieszę sie, ze nie kupiłam M, bo byłby za duży ... na tych zdjęciach na stronie LL jak nam oje to te panie modelki sa w za dużych polarach po prostu ...

    Natomaist kurtka S jest za ciasna, gdy poodpinam te wpinki, z wpinkami nie ma to takiego znaczenia ale ja chciałam tej kurtkiu używac tez jako normalnej kurtki do noszenia bez dziecka .. no nie dopinam się, a wcale nie mam jakiegos bardzo wystającego brzuszka ... wiec jednak musi być M.
    Mama Jakuba (10/04/2013)

  14. #134
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _agata89 Zobacz posta
    Lalala yamama gotowa w poniedzialek wysylka teraz tylko clo może mnie dobic ;D
    Achhhh, moje marzenie - zrób zdjęcia, recenzje, wrażenie itp.!! czekam na jakąkolwiek informację.

  15. #135
    Chustofanka Awatar aravls
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Gdańsk Chełm
    Posty
    339

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aggie
    No nic, najpierw niech ja wreszcie odesle liliputi. Juz zapakowane.
    Dlaczego odsyłasz?

  16. #136
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aravls Zobacz posta
    Dlaczego odsyłasz?
    a) 36 jest dla mnie odrobine za ciasne bez dziecka. Wolalabym szersza czyli 38
    b) jest dla mnie troche zbyt ciezka. Mam 'super' zimowa kurtke na narty, ktora jest ciezka i choc jest super pod kazdym innym wzgledem ja mam wstret do jej noszenia (sama kupilam, zeby nie bylo). Nauczona doswiadczeniem wole odeslac zamiast wymienic na wieksza i znowu nie nosic. Przymierzylam z dzieciem na plecachi z przodu i jest dobra i wygodna. Mialam tylko klopot ze sciagnieciem jej gdy dziec byl na plecach ale to chyba bardziej z poddenerwowania bylo bo maly marudzil glosno i mi sie spieszylo.

    No tyle ode mnie.
    Mama Jakuba (10/04/2013)

  17. #137
    Chusteryczka Awatar Wika
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Cieszyn
    Posty
    1,694

    Domyślnie

    Dziewczyny, wrzucajcie foty w tych Waszych kurtkach, plizzz

    Hania (02.10.2008)
    Marta(03.12.2009)
    Ludwik (16 10.2013)


  18. #138

    Domyślnie

    Witam, potrzebuję pomocy związanej z zakupem kurtki. Jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem. Termin porodu to koniec stycznia. Oczywiście chcę nosić w chuście. Mam pytanie, czy takie maleństwo (1-2 miesięczne) zmieści mi się pod zwykłą obszerną kurką ciążową, czy powinnam kupić kurtkę dla dwojga? Czy taka kurtka dla dwojga z dodatkowym panelem nie będzie zbyt obszerna dla maks. 2-miesięcznego dziecka? Czy któraś z was ma może kurtkę dla dwojga w rozmiarze M i mogłaby podać wymiary, ale już po wpięciu tej wkładki dla dziecka?

  19. #139
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    moja yamama wysłana została we wtorek (12nastego) w poniedziałek wyleciała niby z Kijowa już do PL ,ale jeszcze nic w trackingu nie ma mam nadzieję, że w tym tygodniu się doczołga

  20. #140
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    trzymam kciuki, agata. Już myślałam, że ze zdjęciami tutaj się pojawiłaś

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •