Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy 1234567891011121315 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 376

Wątek: Najładniejsze kurtki do noszenia

  1. #81
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kura Zobacz posta
    Agata, a ile kosztuje przesyłka? Jak długo masz czekać?
    Jak wybrałaś opcję noszenia na plecach - "c noszeniem za spinoj" czy "dwuch dietok adnowremienno"???? Niby powinno być pierwsze, ale tak się zastanawiam, czy to aby nie wyłącznie "za spinoj", bez możliwości noszenia z przodu

    Rety, jeszcze w ciąży zachwycałam się tymi kurtkami, ale mi kasy było żal. A tak kolejną jesień dumam kupić czy nie kupić ...

    Już nawet mierzyłam suses kinder, bo to niby taka uniwersalna i nie tylko na zimę, ale jakoś mnie nie przekonała - wór, ten materiał zewnętrzny na specjalnie oddychający nie wygląda (zresztą rozcięcia pod pachami nie są pewnie zrobione bez przyczyny), w dodatku jednego suwaka nie można było odpiąć. Za tyle kasy to trochę słabo prezentuje się.
    Mi pomagała we wszystkim znajoma "chustowa" z Ukrainy, przelałam jej pieniążki na paypalu, a ona zapłaciła ze swojego konta im. po angielsku pisałam jej co chce żeby ta kurtka miała, kolory, wymiary itp , a ona zamawiała
    efekty za ok 3 tygodnie jeśli wliczyć wysyłkę itp
    220euro ta przyjemność mnie kosztowała łacznie z wysyłką, opłatami na paypalu

  2. #82
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anque Zobacz posta
    ja miałam taką rosyjską Koalę i była rewelacyjna i do pracy normalnie tez nosiłam. Ciepła była, ze ho ho !!

    tutaj fotka z dzieciem poza chustą

    i z
    Potwierdzam-miałam ten sam model.fantastyczna,elegancka i cieplutka,,
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

  3. #83
    Chustomanka Awatar kura
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Pociecha :)
    Posty
    1,061

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _agata89 Zobacz posta
    Mi pomagała we wszystkim znajoma "chustowa" z Ukrainy, przelałam jej pieniążki na paypalu, a ona zapłaciła ze swojego konta im. po angielsku pisałam jej co chce żeby ta kurtka miała, kolory, wymiary itp , a ona zamawiała
    efekty za ok 3 tygodnie jeśli wliczyć wysyłkę itp
    220euro ta przyjemność mnie kosztowała łacznie z wysyłką, opłatami na paypalu
    No tak, znajoma z Ukrainy to spore ułatwienie...

    Ja wciąż walczę ze sobą i próbuję wytłumaczyć, że mnie nie stać, że to przecież byłoby tylko na rok, że to przecież tylko kurtka...Tylko?!




  4. #84
    Chustomanka Awatar Isia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    947

    Domyślnie

    śliczne zdjecie )
    Cytat Zamieszczone przez opolanka Zobacz posta
    Potwierdzam-miałam ten sam model.fantastyczna,elegancka i cieplutka,,


  5. #85
    Chusteryczka Awatar franciszka
    Dołączył
    Jan 2009
    Miejscowość
    53° 07' N 23° 10' E
    Posty
    2,554

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kura Zobacz posta
    No tak, znajoma z Ukrainy to spore ułatwienie...

    Ja wciąż walczę ze sobą i próbuję wytłumaczyć, że mnie nie stać, że to przecież byłoby tylko na rok, że to przecież tylko kurtka...Tylko?!

    Pierwsza była kurtka nie-męża Później polar MaM - fajny, grubiutki... jak dla mnie worek bo nie koniecznie trafiłam z rozmiarem... Kurtka SK di.... - kurcze, nazwa wypadła mi z głowy - też ciut za duża ale było mi ciepło - tak myślałam...
    Przy drugiej córce kupiłam sobie koalę.... świetna, ciepła i... kobieca nawet ten nadmiar materiału chowany do środka nie psuł za bardzo efektu
    Wymieniłam sobie chustę na kurtkę peekaru softshella, ale.... jak zwykle za duża choć ciepła i fajna - piszę ciepła, bo... obecnie mam softshella LL i on ma malutki meszek w porównaniu z tym peekaru

    No i mój - od tygodnia - softshell LL - piękna, czerwona, fajnie uszyta, dopasowana.... normalnie same zachwyty tylko tu mam, ale jeśli idzie o rozmiar.... wzięłam XL, choć sama obecnie noszę 38. Zależało mi na tym, żeby nosić go zimą, a wtedy będzie pod spodem polar lub sweter, więc muszę mieć na to miejsce

    M. X.08 [*] M. X.12

  6. #86
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aggie Zobacz posta
    Zamowilam Brazowo fioletowe 36 do mnie leci. Mialam smaka na czerwone, ale wiem ze czasem mi sie chce wyciszyc wiec jest braz. W górę rozmiarem nie zamierzam iść, jeśli już to w dół a mieszcze sie w ich 36 opisie. Niech im sie biznes ładnie rozwija i bociany listonosze szybko latają
    No to obie czekamy. Ja też wzięłam brązową, Lavendering. Poprzednio miałam czarną "Elegance".

  7. #87
    Chustofanka Awatar aravls
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Gdańsk Chełm
    Posty
    339

    Domyślnie

    I ja się czaję na Lavendering... :>
    Jak jest z zimowością tej kurtki? Raczej jestem zmarźluchem, ale dzieć w chuście też grzeje.
    Jeśli noszę na górze 36 i na dole 38 i jestem raczej wysoka (173cm), to 38 będzie ok, z lekkim zapasem na sweter?

    ot - jakie komórkowo przyjazne forum!

  8. #88
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aravls Zobacz posta
    I ja się czaję na Lavendering... :>
    Jak jest z zimowością tej kurtki? Raczej jestem zmarźluchem, ale dzieć w chuście też grzeje.
    Jeśli noszę na górze 36 i na dole 38 i jestem raczej wysoka (173cm), to 38 będzie ok, z lekkim zapasem na sweter?

    ot - jakie komórkowo przyjazne forum!
    Lavenderingów już nie ma w żadnym rozmiarze, więc problem niejako masz rozwiązany.

    ot - przyjazne? Ani z Androida, ani z W8 nie mogłam wysłać posta, tylko przeglądać. Wolę fora na Tapatalku.

  9. #89
    Chustofanka Awatar aravls
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Gdańsk Chełm
    Posty
    339

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Lavenderingów już nie ma w żadnym rozmiarze, więc problem niejako masz rozwiązany.
    Losie! Trzeba się było dłużej zastanawiać A inny model? Dobrze celuję w 38?

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    ot - przyjazne? Ani z Androida, ani z W8 nie mogłam wysłać posta, tylko przeglądać. Wolę fora na Tapatalku.
    Mnie z Androida wysłało bez problemu, ale fakt, to w ogóle pierwsze forum, z którego korzystam i jest jako tako zoptymalizowane na urządzenia mobilne.

  10. #90
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aravls Zobacz posta
    Losie! Trzeba się było dłużej zastanawiać A inny model? Dobrze celuję w 38?



    Mnie z Androida wysłało bez problemu, ale fakt, to w ogóle pierwsze forum, z którego korzystam i jest jako tako zoptymalizowane na urządzenia mobilne.
    Tego to Ci niestety nie wywróżę, bo mam zupełnie inny wzrost. W opisie są podane wymiary każdego rozmiaru, może to pomoże?

    Dostałam właśnie maila, że mój płaszcz wysłano wczoraj. Wypas!

  11. #91
    Chustomanka Awatar scarlet
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,088

    Domyślnie

    I po co ja tu wchodziłam! Oczywiście zachorowałam na płaszcz liliputi... tylko w moim rozmiarze 38 nie ma już ani jednego ech. Szczęściary te co już zamówiły!
    Marcinek luty 2009, Emi luty 2011, Bartuś marzec 2013
    Doradca Noszenia ClauWi® www.chusty.opole.pl // Sklep: www.graszki.pl
    "Kiedy dołączamy do dzieci w świecie zabawy, otwieramy drzwi do ich życia wewnętrznego i spotykamy się z nimi serce w serce." (L.J.Cohen)

  12. #92
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez scarlet Zobacz posta
    I po co ja tu wchodziłam! Oczywiście zachorowałam na płaszcz liliputi... tylko w moim rozmiarze 38 nie ma już ani jednego ech. Szczęściary te co już zamówiły!
    A widziałaś tabelkę z wymiarami? One są dość spore, zwłaszcza w talii i biedrze.

  13. #93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez scarlet Zobacz posta
    I po co ja tu wchodziłam! Oczywiście zachorowałam na płaszcz liliputi... tylko w moim rozmiarze 38 nie ma już ani jednego ech. Szczęściary te co już zamówiły!
    Mi też się liliputi najbardziej podoba i też noszę 38 Nie wie ktoś czy będą mieć więcej?
    Szkoła Noszenia ClauWi®
    Doradca Noszenia ClauWi® (kurs podstawowy)
    Warszawa/Bełchatów

  14. #94
    Chustomanka Awatar scarlet
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,088

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    A widziałaś tabelkę z wymiarami? One są dość spore, zwłaszcza w talii i biedrze.
    Tak widziałam, tylko boję się trochę o biodra jednak i długość rękawów bo spodnie noszę 40 i mam 176 cm wzrostu, choć porównując do M kurtki pentelki to faktycznie 36 by pasowała! muszę przemyśleć dziękuję, że zwróciłam na to uwagę A rozumiem, że będzie nam ciepło by -10?

    EDIT: czy ktoś ma zdjęcia jak ta kurtka wygląda z tyłu?
    Marcinek luty 2009, Emi luty 2011, Bartuś marzec 2013
    Doradca Noszenia ClauWi® www.chusty.opole.pl // Sklep: www.graszki.pl
    "Kiedy dołączamy do dzieci w świecie zabawy, otwieramy drzwi do ich życia wewnętrznego i spotykamy się z nimi serce w serce." (L.J.Cohen)

  15. #95
    Chustomanka Awatar scarlet
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    1,088

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yellowstone Zobacz posta
    Mi też się liliputi najbardziej podoba i też noszę 38 Nie wie ktoś czy będą mieć więcej?
    Napisałam do nich - będą w poniedziałek. Tylko ja przecież kasy nie mam
    Marcinek luty 2009, Emi luty 2011, Bartuś marzec 2013
    Doradca Noszenia ClauWi® www.chusty.opole.pl // Sklep: www.graszki.pl
    "Kiedy dołączamy do dzieci w świecie zabawy, otwieramy drzwi do ich życia wewnętrznego i spotykamy się z nimi serce w serce." (L.J.Cohen)

  16. #96

    Domyślnie

    Och, już w poniedziałek?
    I faktycznie te kurtki duże są, może 36 byłoby dobre... (Pentelkowe ciuchy też zawsze S musiały być). I ciekawi mnie wygoda i funkcjonalność rozwiązania przy noszeniu na plecach na przykład, wydaje mi się, że miejsce na główkę dziecka jest dość nisko i ciężko by się zakładało samodzielnie. Ech, za tyle kasy chyba w ciemno nie kupię, musiałabym pomacać i zobaczyć z maluchem w chuście.
    Szkoła Noszenia ClauWi®
    Doradca Noszenia ClauWi® (kurs podstawowy)
    Warszawa/Bełchatów

  17. #97
    Chustoguru Awatar annia
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Warszawa Tarchomin
    Posty
    7,608

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yellowstone Zobacz posta
    Och, już w poniedziałek?
    I faktycznie te kurtki duże są, może 36 byłoby dobre... (Pentelkowe ciuchy też zawsze S musiały być). I ciekawi mnie wygoda i funkcjonalność rozwiązania przy noszeniu na plecach na przykład, wydaje mi się, że miejsce na główkę dziecka jest dość nisko i ciężko by się zakładało samodzielnie. Ech, za tyle kasy chyba w ciemno nie kupię, musiałabym pomacać i zobaczyć z maluchem w chuście.
    Yellowstone, wpadaj do mnie na przymiarkę.
    ['] 07.2008
    Dotka 06.2010
    Agutka 07.2013
    Katka 08.2017

  18. #98

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annia Zobacz posta
    Yellowstone, wpadaj do mnie na przymiarkę.
    Ooooooooo A to jaki masz rozmiar? M? Idę na pw
    Szkoła Noszenia ClauWi®
    Doradca Noszenia ClauWi® (kurs podstawowy)
    Warszawa/Bełchatów

  19. #99
    Chustofanka Awatar aravls
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Gdańsk Chełm
    Posty
    339

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Lavenderingów już nie ma w żadnym rozmiarze, więc problem niejako masz rozwiązany.
    Pomierzyłam się i ostatecznie zamówiłam ostatni Lavendering 36
    Ciekawe, czy faktycznie przesyłka będzie w ciągu tych kilku dni od wpłaty, przebieram nóżkami.

  20. #100
    Chustomanka Awatar kura
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Pociecha :)
    Posty
    1,061

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez scarlet Zobacz posta
    Napisałam do nich - będą w poniedziałek.
    A w który poniedziałek? Bo dziś jeszcze nie ma...A może już nie ma???




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •