Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy 12345678910111214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 376

Wątek: Najładniejsze kurtki do noszenia

  1. #61
    Chustomanka Awatar Frahenka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    3miasto
    Posty
    571

    Domyślnie

    płaszczyk cudowny!! Nic nie kumam w tej cyrylicy
    F. 04.2013
    H. 01.2015

  2. #62
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    13

    Domyślnie

    ja sobie zamówiłam taką:
    http://allegro.pl/pentelka-zimowa-ku...610164106.html
    wahałam się czy nie kupić tej z wersją do noszenia na plecach
    czekam na przesyłkę i jak jesteście zainteresowane, to opiszę co i jak jak dojdzie

  3. #63
    Chustonówka
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    13

    Domyślnie

    nie wiedziałam, że jest taki wybór trafiłam przypadkiem i szybko zamówiłam sobie taką:
    http://allegro.pl/pentelka-zimowa-ku...610164106.html
    zastanawiałam się nad tą z opcją do noszenia na plecach, ale odpuściłam
    teraz niecierpliwie czekam na kuriera...
    jeśli jesteście zainteresowane, to mogę dać znać jak dojdzie

  4. #64
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Dziewczyny, właśnie przyszła do mnie kurtka z węgierskiego Liliputi, wersja czarna z białymi i czerwonymi wstawkami.

    Czekałam bardzo długo (złożyłam zamówienie pod koniec września) i miałam już otwarty spór na PayPalu - właśnie go zamknęłam po przymierzeniu płaszcza.

    Jestem zachwycona, płaszcz ciepły i fajny, ma odpinany kaptur i zamek na plecach, więc można nosić i z przodu, i z tyłu. Całość w stylu powiedziałabym "elegancko-nonszalanckim": nie jest to kaszmirowy odpowiednik Warmii, ale nie jest to również bezpłciowy wór sportowy.

    Kupowałam prosto od producenta, ale widzę, że na stronie nie są już dostępne.
    ja wiem, ze to dawno było, ale znalazłam liliputi stronę i ładne bardzo kurtki maja tylko -jak zrozumieć językowo co jest co? Czy znajomość języka jest niezbędna?

    Ah. Znalazłam flagę na angielski

  5. #65
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    Czy któraś z was nosiła już yamama kurtkę? Niby zdecydowałam się na liliputi ale wciąż mi yamama w głowie siedzi jako być może bardziej zimowa niż liliputi na chłodne dni (szczególnie jak do mamy w Karkonosze pojadę i minus dwadzieścia znowu normą będzie).

  6. #66
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    iska ma yamame

  7. #67
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    oraz livada

  8. #68
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aggie Zobacz posta
    Czy któraś z was nosiła już yamama kurtkę? Niby zdecydowałam się na liliputi ale wciąż mi yamama w głowie siedzi jako być może bardziej zimowa niż liliputi na chłodne dni (szczególnie jak do mamy w Karkonosze pojadę i minus dwadzieścia znowu normą będzie).
    Ja mam zimową Yamamę new classic, nie fusion, ale to kwestia kroju tylko (no i w classic dało się zrobić opinanany kaptur dla mnie, istotny w przypadku noszenia na plecach, w fusion twierdzili że się nie da). Mam tę najlżejszą wersję, IMO na polskie zimy zupełnie wystarczającą - zwykle ubierałyśmy się pod nią lekko, dopiero poniżej -10 i mniej dochodził np. jakiś cienki polarek. Za to przy plus pięciu jeszcze była ok, w cieplejszej bym się przy dodatnich temperaturach ugotowała... Ale ja jestem dosyć gorącą dziewczyną jak chodzi o ubieranie się
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  9. #69
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez livada Zobacz posta
    Ja mam zimową Yamamę new classic, nie fusion, ale to kwestia kroju tylko (no i w classic dało się zrobić opinanany kaptur dla mnie, istotny w przypadku noszenia na plecach, w fusion twierdzili że się nie da). Mam tę najlżejszą wersję, IMO na polskie zimy zupełnie wystarczającą - zwykle ubierałyśmy się pod nią lekko, dopiero poniżej -10 i mniej dochodził np. jakiś cienki polarek. Za to przy plus pięciu jeszcze była ok, w cieplejszej bym się przy dodatnich temperaturach ugotowała... Ale ja jestem dosyć gorącą dziewczyną jak chodzi o ubieranie się

    Kobieto nie strasz ,bo zamówiłam "średnią" wersję
    ale najwyżej będziemy na bikini się wiązać
    madzi mi pisała, że ją masz ale pamięć mnie zawiodła

  10. #70
    Chustoholiczka Awatar madzi
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    3,966

    Domyślnie

    agata, a zamówiłaś tę trójkolorową?? w tej wersji też nie można zrobić odpinanego kaptura - jedyny minus :///

  11. #71
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    562

    Domyślnie

    tak
    jakoś sobie poradzimy ale w sumie nie wiedzialam nawet o tym

  12. #72
    Chustomanka
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Opole
    Posty
    855

    Domyślnie

    Dla mnie najładniejsza jest Koala...sama miałam czarna z szara podpinka.... najcieplejsza(przy -15 miałam krótki rękaw)
    MINUS-NIEDA SIE NOSIC Z TYŁU
    MAMA-Wiktorii 18.02.2007 Katarzyny 29.03.2011 Kornelii 19.05.2021

  13. #73
    Chustomanka Awatar kura
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Pociecha :)
    Posty
    1,061

    Domyślnie

    Agata, a ile kosztuje przesyłka? Jak długo masz czekać?
    Jak wybrałaś opcję noszenia na plecach - "c noszeniem za spinoj" czy "dwuch dietok adnowremienno"???? Niby powinno być pierwsze, ale tak się zastanawiam, czy to aby nie wyłącznie "za spinoj", bez możliwości noszenia z przodu

    Rety, jeszcze w ciąży zachwycałam się tymi kurtkami, ale mi kasy było żal. A tak kolejną jesień dumam kupić czy nie kupić ...

    Już nawet mierzyłam suses kinder, bo to niby taka uniwersalna i nie tylko na zimę, ale jakoś mnie nie przekonała - wór, ten materiał zewnętrzny na specjalnie oddychający nie wygląda (zresztą rozcięcia pod pachami nie są pewnie zrobione bez przyczyny), w dodatku jednego suwaka nie można było odpiąć. Za tyle kasy to trochę słabo prezentuje się.




  14. #74
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Ja sprzedalam swoj plaszcz Liliputi i kupilam tydzien temu kurtke Suse's Kinder. Przyszla wczoraj, po 15 minutach byla juz w drodze powrotnej do UK. MASAKRA - zamowilam rozmiar XS, normalnie nosze 36/38.

    To co przyszlo, przeszlo moje najsmielsze oczekiwania - WOR NA KARTOFLE, za duza o okolo 3 rozmiary. Rekawy niesamowicie szerokie - projektowane na postawnego, barczystego mezczyzne, nie na kobiete XS. Spokojnie zmiescilam sie w niej bez wpinki z dzieckiem w chuscie, jeszcze zostaly mi luzy na kolejne dziecko... Wkurzona jestem jak malo kiedy, bo stracilam tylko pieniadze na odsylke tego szmelcu. Napisalam do firmy, odpisali mi, ze przepraszaja i byc moze kurtka ma zle wszyta metke z rozmiarem, maja to sprawdzic.

    Wlasciciel stwierdzil, ze moze kurtka i jest przerosnieta i brzydka, ale to najbardziej funkcjonalna kurtka na rynku - no coz, z takim podejsciem nie dziwie sie, ze maja wyprzedaz i zalegajacy towar, podczas gdy na inne kurtki trzeba czekac miesiacami...

    W kazdym razie final tej opowiesci jest taki, ze zamowilam sobie nowy plaszcz z softshella Liliputi, w tym roku maja jeszcze fajniejsze niz w 2012.

  15. #75
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    Ja właśnie dziś chce zamówić liliputi, jak wspomnialam i tylko rozmiar mnie zastanawia. FatalFuchsia, jaki rozmiar zamowilas?
    Z góry dziękuje za odpowiedz a dziewczynom za opowieści co do yamamamy. Gdybym znała język to fakt, ze ich kurtki są tak ciepłe by mńie skusil.

  16. #76
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    A do mnie przyszedł winny softshell Angel Wings, muszę urodzić żeby porządnie przetestować, ale robi bardzo dobre wrażenie
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  17. #77
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aggie Zobacz posta
    Ja właśnie dziś chce zamówić liliputi, jak wspomnialam i tylko rozmiar mnie zastanawia. FatalFuchsia, jaki rozmiar zamowilas?
    Z góry dziękuje za odpowiedz a dziewczynom za opowieści co do yamamamy. Gdybym znała język to fakt, ze ich kurtki są tak ciepłe by mńie skusil.
    Zamowilam 36. W zeszlym roku mialam 36/38, byly laczone rozmiary, ale schudlam ok. 10 centymetrow po calosci, tj z biustu, talii i bioder. Yamamy mi sie osobiscie nie podobaja, choc z Liliputi boje sie, ze taki sam numer wywina jak w zeszlym roku i bede czekac dwa miesiace na plaszcz.

  18. #78
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FatalFuchsia Zobacz posta
    Zamowilam 36. W zeszlym roku mialam 36/38, byly laczone rozmiary, ale schudlam ok. 10 centymetrow po calosci, tj z biustu, talii i bioder. Yamamy mi sie osobiscie nie podobaja, choc z Liliputi boje sie, ze taki sam numer wywina jak w zeszlym roku i bede czekac dwa miesiace na plaszcz.
    Brawo. To ja jeszcze głęboki oddech wezmę, zmierze sie i zamawiam. Mam nadzieje, ze prędkość wysyłki im sie polepszyla. Dziękuje.

  19. #79
    Chustomanka Awatar FatalFuchsia
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Holandia
    Posty
    753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aggie Zobacz posta
    Brawo. To ja jeszcze głęboki oddech wezmę, zmierze sie i zamawiam. Mam nadzieje, ze prędkość wysyłki im sie polepszyla. Dziękuje.
    W zeszlym roku to byl ich nowy projekt, babeczka z obslugi klienta mi napisala, ze nie spodziewali sie tak entuzjastycznego przyjecia i dostali duzo wiecej zamowien niz mieli zakontraktowanych plaszczy, stad obsuwa. Trudno sie dziwic entuzjazmowi, skoro konkuruja na rynku z Suse's Kinder...
    Nosilam 36/38 majac ponad stowe w biuscie, ok. 102 w biodrach i 75 w talii.

  20. #80
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    73

    Domyślnie

    Zamowilam Brazowo fioletowe 36 do mnie leci. Mialam smaka na czerwone, ale wiem ze czasem mi sie chce wyciszyc wiec jest braz. W górę rozmiarem nie zamierzam iść, jeśli już to w dół a mieszcze sie w ich 36 opisie. Niech im sie biznes ładnie rozwija i bociany listonosze szybko latają
    Mama Jakuba (10/04/2013)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •