Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 245678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 376

Wątek: Najładniejsze kurtki do noszenia

  1. #221
    Chustofanka Awatar vretKa
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    410

    Domyślnie

    Zadowolona jestem bardzo Zobaczymy jak się spisze przy niższych temperaturach Ale jestem dobrej myśli, bo jest naprawdę solidny.

  2. #222
    Chustoholiczka Awatar Tola_zet
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    LDZ
    Posty
    4,167

    Domyślnie

    Wow!!! A na plecach tez mozna? Pierwszy ktory mi sie podoba!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #223
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vretKa Zobacz posta
    Zadowolona jestem bardzo Zobaczymy jak się spisze przy niższych temperaturach Ale jestem dobrej myśli, bo jest naprawdę solidny.
    wygląda porządnie i solidnie no i oczywiście pieknie się w nim prezentujecie super!
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  4. #224
    Chustofanka Awatar vretKa
    Dołączył
    Oct 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    410

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tola_zet Zobacz posta
    Wow!!! A na plecach tez mozna? Pierwszy ktory mi sie podoba!
    Można nosić również na plecach, ale ja jestem początkująca w motaniu i dopiero ćwiczę w warunkach domowych. Brak mi póki co odwagi, żeby jeszcze kurtkę do tego dołożyć

  5. #225
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,778

    Domyślnie

    Bosz, oszalałam, a naprawdę rzadko mi się zdarza czegoś tak chcieć... Przepięknie po prosty wyglądasz! Myślę sobie, że jak mi poród domowy nie wypali to sobie na pocieszenie za te pieniądze sprawię
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  6. #226
    Chustomanka Awatar rialdha
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    743

    Domyślnie

    miałam wrzucić fotki z moją kurtałką z twigi, a zatem z dzisiejszego spaceru:

    jest fajnie wykonana, zgrabna bardzo no i naprawdę podoba mi się łatwość samodzielnego zakładania kiedy dziecko jest na plecach - rozpinam całkowicie jeden zamek od panela z tyłu, zakładam kurtkę na siebie i dziecko, a następnie dołączoną sznurówką zapinam panel świetne, bo w poprzedniej kurtce miałam z tyłu tylko otwór na głowę dziecka i młoda była średnio szczęśliwa jak przekładałam przez niego jej główkę no i te długie troczki mega ułatwiają zakładanie kapturka! ogółem - jestem bardzo zadowolona

  7. #227
    Chustoholiczka Awatar aginia
    Dołączył
    Nov 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Rialdha - świetnie wyglądacie!

    Moja wylądowała pod choinką więc dopiero w święta mogłam ja rozpakować - wygląda świetnie! Powiedzcie mi tylko czy któryś z paneli jest specjalnie dedykowany na przód a któryś na tył?
    Kuba - 2004, Jaś -2006, Franio -2011 i Józio 2014

  8. #228
    Chustomanka Awatar rialdha
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Dublin
    Posty
    743

    Domyślnie

    aginia: dzięki z paneli ten który ma otwór na główkę to z przodu się chyba wpina? przynajmniej tak mi się zdaje, bo z tyłu ciężko by było główkę dziecka przełożyć. my do noszenia z tyłu używamy tego panelu bez otworu na głowę, z przodu już nie lubię młodej po dworzu nosić więc pewnie nie będę miała okazji przetestować

  9. #229
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    A moje kurtki wyglądają tak:

    Yamama

    Gdzieś jeszcze mam zdjęcie z większym wkładem, wrzucę potem.

    I Angel Wings:
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  10. #230
    Chustofanka Awatar Emi_787
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    219

    Domyślnie

    Hej dziewczyny!
    Podczytuję Was jakiś czas i dopiero teraz postanowiłam napisać. Prześledziłam ten wątek i podobnie jak niektóre z Was również zachorowałam na płaszczyk Liliputi. Napisałam maila do nich, żeby się dowiedzieć kiedy będzie następna dostawa - niestety w sezonie zimowym 2013/14 już nie będzie Następne płaszczyki pojawią się w... sierpniu Pani mi napisała, że są małą firmą i wypuścili teraz do sprzedaży 500 płaszczyków; zainteresowanie okazało się ogromne, z czego się cieszą, ale nie są w stanie na tą chwilę wyprodukować więcej. Także właścicielkom Liliputi mogę jedynie pogratulować - szczęściary z Was Gdyby któraś chciała się rozstać ze swoim płaszczykiem to proszę o info na priv
    Może mi doradzicie:
    Jestem mamą miesięcznego synka i dopiero zaczynamy przygodę z chustowaniem. Chcielibyśmy chodzić w chuście na spacery i potrzebujemy kurtki. Naszym numerem 1 było Liliputi. Teraz się zastanawiam czy kupić na ten sezon zimowy kurtkę np. Pentelkę, a w sierpniu Liliputi - synka na razie nie będę nosić na plecach, bo jest za mały, czy od razu kupić Lenny Lamb, ale za to pogrzebać swoje marzenia o kupieniu Liliputi w sierpniu. Nie wiem co zrobić
    Podoba mi się granatowo-zielona Pentelka, ale nie znalazłam tu żadnej recenzji tej kurtki i nie wiem czy warto wydawać tą kasę.

  11. #231
    Chustofanka Awatar aravls
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Gdańsk Chełm
    Posty
    339

    Domyślnie

    Emi,
    Ja na Twoim miejscu kupiłabym sobie na ten sezon (bieżącą zimę) używaną Pentelkę, nie spłuczesz się, a w sierpniu nowe Liliputi. Właśnie do nich piszę maila z recenzją kurtki i z propozycjami ulepszeń

  12. #232

    Domyślnie

    Cena informacja, w takim razie ja się wstrzymuję się z zakupami ale zachorowałam na taką kurtkę.

  13. #233
    Chustomanka Awatar giovanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Poznań i okolice
    Posty
    1,001

    Domyślnie

    Rialdha - już pisałam kiedyś, ale mi zawiesiło w trakcie pisania posta - pięknie się prezentujecie w kurtce i sprytny patent z tym zapinaniem za pomocą sznurowadła. Nie wpadłam na to!
    Livada - super- dwie kurtki na ciepłą i zimniejszą porę. Yamama pewnie dopiero teraz naprawdę się przydaje, tej zimy późno przyszedł mróz
    Emi - może trochę późno, ale napiszę, że warto poczekać na Liliputi do sierpnia, zwłaszcza, że Twój Maluch i tak na razie maleńki i zmieścisz go nawet pod normalną obszerniejszą kurtką. A jakby co - Pentelka używana na pewno też się sprawdzi.
    Tymek - maj 2011, Maksiu - styczeń 2013, Beniu - październik 2015, Marianka - sierpień 2017

  14. #234
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    giovanko, u nas wciąż leje, zima jeszcze nie dotarła...
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  15. #235
    Chustofanka Awatar Emi_787
    Dołączył
    Feb 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    219

    Domyślnie

    Kupiłam nową Pentelkę, muszę ją trochę ponosić, żeby napisać dobrą recenzję Próbowałam nosić w kurtce męża, ale wyglądałam jak w ciąży z trojaczkami Już się nie mogę doczekać sierpnia, chyba codziennie będę zaglądać na stronę Liliputi.

  16. #236
    Chusteryczka Awatar Mat
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,284

    Domyślnie

    Dzisiaj dostałam moją kurtkę Twigi i jestem oczarowana. Nie było okazji zamotać Młodego, ale nawet bez wkładu kurteczka jest bardzo fajna, zgrabna. Pani Marta jest bardzo miłą i wyrozumiałą osobą

    CERTYFIKOWANY instruktor masażu SHANTALA
    Doradca noszenia ClauWi®


    W:10.09.2008
    J:18.10.2012
    K:15.06.2016

  17. #237
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,778

    Domyślnie

    Nie wiem, czy wiecie, u Twigi promocja na zestawy kurtka plus polar, zamówiłam sobie w końcu (choć o lilliputti dalej marzę ) http://twigasklep.pl/pl/c/Pakiety/71
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  18. #238
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Szczecin-nie nad morzem:)
    Posty
    2,778

    Domyślnie

    zdublowało się, sorry
    Ostatnio edytowane przez zochmama ; 21-02-2014 o 13:24
    Zosia - przyniosłaś nam wiosnę 21.03.2009
    Kazik - Zimowy Okruszek 12.02.2014
    Witek - Wielka Niespodzianka 06.08.2018

  19. #239
    Chustomanka Awatar Nima
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    częstochowa
    Posty
    703

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zochmama Zobacz posta
    Nie wiem, czy wiecie, u Twigi promocja na zestawy kurtka plus polar, zamówiłam sobie w końcu
    http://twigasklep.pl/pl/c/Pakiety/71

    ktory polarek wzięłas? mnie korci już od jakiegoś czasu wklej koniecznie zdjęcie jak już dostaniesz
    Żona i Mąż - 01.10.2011 = Nina - 04.01.2013

    Moja druga miłość -- Salsa -- jeszcze kiedyś do ciebie wrócę

    Czasem sprawdzam forum w TV i ciężko mi wtedy odpisać, uprasza się o wyrozumiałość

  20. #240
    Chusteryczka Awatar maroussia
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Warszawa - Wesoła
    Posty
    2,183

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
    Dzisiaj dostałam moją kurtkę Twigi i jestem oczarowana. Nie było okazji zamotać Młodego, ale nawet bez wkładu kurteczka jest bardzo fajna, zgrabna.
    Mat, byłaś w niej dzisiaj w MaMie? Jeśli tak, to faktycznie dobrze leży na Was.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •