Zobacz wyniki ankiety: Jaki stopien dajesz tej chuscie?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    1 3.23%
  • 2

    0 0%
  • 3

    2 6.45%
  • 4

    6 19.35%
  • 5

    22 70.97%
Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 72

Wątek: Oppamama

  1. #1
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie Oppamama

    Zapraszam do dyskusji/recenzji wszystkich chust Oppamamy.
    Zalety, wady...
    Jak sie w niej nosi, jak sie material uklada...
    Jaka jest Twoja opinia?
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  2. #2
    Chustomanka Awatar dioneja
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    730

    Domyślnie

    z asortymentu OPPAMAMY najbardziej polecam fantastyczną i baaardzo wygodną chustę kółkową.
    jej niewątpliwą zaletą jest świetnie przemyślane "ramię", które idealnie rozkłada ciężar niesionego dziecka na ramieniu noszącego. w żadnej chuście kółkowej nie odzuwałam takiego komfortu, jak w tej!
    niezastąpiona przy małym dziecku, przy staszym świetnie sprawdza się na krótkich dystansach.
    dostępna cena, piękne wzory.
    ANIA
    chuściane dzieci:
    Jakubek 07.09.06 & Zuzka Matyśka 14.03.08

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie

    bardzo fajna.. moim zdaniem najlepsza kółkowa dostepna na polskim rynku.
    teraz widzę, ze oppa wprowadziła do produkcji slingrings. to spowoduje, że jeszze lepiej będzie się prezentować

    aa jeszze jedno .. lepsze są dla mnie te z grubszych materiałów.. te cieńsze ( w stylu zółtej krążącej) chyba się gorzej dociąga.

  4. #4
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    No i co ja mogę dodać? Mam jedną Oppę kółkową i dwa MT-je. Z wszystkich jestem zadowolona.
    Pierwszy MT jest cudny, kolorowy i sztywniejszy od innych - specjalnie dla mnie. Jestem z nim emocjonalnie związana i zastanawiam się, komu go przekażę, jak mi Kuba z noszenia wyrośnie.
    Drugi, szyty latem, też jest super -cienki, przewiewny, z długimi pasami.
    Kółkowa jest rewelacyjna - faktycznie najlepsze i najwygodniejsze ramię, z jakim się zetknęłam. No i prześliczne materiały.
    No i nie do przecenienia fakt - nasze polskie producentki są bardzo miłe i z radością dzielą się wykrojami, linkami, zdobytą wiedzą. A Marta o kółkowych, MT-jach i pouchach wie naprawdę wiele.
    Dzięki Marto!
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  5. #5
    Chusteryczka Awatar visenna2
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa Białołęka
    Posty
    1,820

    Domyślnie

    Świetne ramię Baaaardzo wygodna, prosta w obsłudze, kompaktowa Super
    ChustoHolizm
    Zuzia 21.12.2005
    Ania 26.06.2008
    Mateusz 04.08.2011

    Doradca - Partner Akademii Noszenia Dzieci

  6. #6
    Chustomanka Awatar Magme
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    708

    Domyślnie

    świetna chusta kółkowa - mam od niedawna, ale jestem autentycznie zachwycona
    błyskawiczna w zakładaniu i zdejmowaniu co przy moim niezdecydowanym chwilami synu bardzo się przydaje
    bardzo ładnie się reguluje, można ją dociągnąć pasmo po paśmie na medal, materiał dobry jakościowo i co dla mnie ważne dosyć cienki przez co chusta zajmuje malutko miejsca
    Mt super - bardzo wygodny, solidny, nie ma strachu że się coś urwie
    w ogóle chusty bardzo porządnie odszyte
    Krzyś 11.08.2006, Kinia 1.08.2008...

    nowy mój blog http://magme-madebyme.blogspot.com
    stary mój blog http://madebyme.blox.pl


  7. #7
    Chustofanka
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Laupheim
    Posty
    264

    Domyślnie

    mam mei tei. tez szyty na zamowienie. panel na calej dlugosci-tu posilkowalam sie MT kajkasz.

    na pocztatku pasy byly za krotkie, ale po naciagnieciu maja juz odp. dlugosc.

    wykonany jest staranne, kolor panelu lepszy niz ten na zdjeciu.

    Polecam zarowno produkt jak i producenta

  8. #8
    Chusteryczka Awatar buns
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Tarnowskie GĂłry
    Posty
    1,722

    Domyślnie

    Błękina długa wiązana to nasza pierwsza chusta, potem był hopp. Jestem bardzo do pierwszej chusty przywiązana Chociaż muszę przyznać że teraz głównie w MT i hoppie nosimy.
    Ania, mama Agusi (19.02.2007) aka dr buns

  9. #9
    Chusteryczka Awatar sabcia
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Skoczów
    Posty
    2,549

    Domyślnie

    Mam kółkową Oppamamę z cieniutkiej Ikeowskiej bawełny. Jest naprawdę świetna, dociąga się dużo lepiej niż grube tkane kółkowe chusty. Będzie świetna na lato jak już moja Zuzka zacznie stawiać pierwsze kroki.
    Zuzanna 06.07.2007
    Liliana 25.06.2009
    Doradca z Doświadczeniem®

  10. #10
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    Kolejna nasza kólkowa Oppamama jest z tej nowej "lnianej" serii. Bardzo dobry gatunkowo materiał, ściśle tkany len, będzie idealny na lato. A kolorystyka też bardzo ciekawa. Zachęcająca i kusząca.
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  11. #11
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    wielkopolska
    Posty
    671

    Domyślnie

    Kajkasz napisała
    ..Bardzo dobry gatunkowo materiał, ściśle tkany len, będzie idealny na lato. A kolorystyka też bardzo ciekawa. Zachęcająca i kusząca."

    Mam taką samą, identyczną Wczoraj przyszła moja druga chusta w zyciu!!! Jestesmy na etapie prób.
    Nika sierpien 1996
    Miosz listopad 2007

  12. #12
    Chusteryczka Awatar andziulindzia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,795

    Domyślnie

    Od prawie roku używam z powodzeniem czekoladowej kółkowej od oppamamy i jestem nią niezmiernie zachwycona. Jest piękna, łatwa w użytkowaniu i niezastąpiona na spacerach z dzieckiem, które poznało już uroki chodzenia
    Moje ulubione ekoforum

    tylko nudne kobiety mają nieskazitelne czyste domy

  13. #13
    Chusteryczka Awatar kamaal
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    chwilowo Wietrzne Miasto
    Posty
    1,790

    Domyślnie

    My tez od niedwana jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ślicznej niebieskiej chusty kólkowej. Nosi sie bardzo dobrze - idealna na krótkie wypady do sklepu albo na chwilę w domu. Łatwa, szybka i przyjemna
    Ala (15.04.2007) Martyna (18.04.2011) i 2 Maluszki[*]

  14. #14
    Klarusia
    Guest

    Domyślnie Oppomama dla noworoda

    Czy ta chusta nadaje sie dla noworodka? Zastanawiam sie czy lniany material nie jest za ostry. Prosze o opinie.
    Dzieki

  15. #15
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Ja też zastanawiam sie nad kupnem kółkowej od Oppamammy. W zasadzie juz jestem zdecydowana. Tylko mysle nad kolorem. Kajkasz czy Twoja chusta ze zdjecia to kolor oliwka? Bo taki chyba bym chciała jak zobaczylam na


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  16. #16
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Ja też zastanawiam sie nad kupnem kółkowej od Oppamammy. W zasadzie juz jestem zdecydowana. Tylko mysle nad kolorem. Kajkasz czy Twoja chusta ze zdjecia to kolor oliwka? Bo taki chyba bym chciała jak zobaczylam na


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  17. #17
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    Tak, moja chusta to oliwka. Na zdjęciach niestety kolor trochę przekłamany, w rzeczywistości bardziej intensywny, ciekawszy. Ja bym jeszcze chciała czerwona i kakao. Zaczarowały mnie te kolory, ale już mało noszę w kółkowej, bo dzieć mi przytył (na szczęście!).
    A nosi się świetnie, właśnie beżową dla nowonarodzonego Borysa mojej kuzynki zamówiłam. Polecam, jest ŚWIETNA!
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  18. #18
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    Tak, moja chusta to oliwka. Na zdjęciach niestety kolor trochę przekłamany, w rzeczywistości bardziej intensywny, ciekawszy. Ja bym jeszcze chciała czerwona i kakao. Zaczarowały mnie te kolory, ale już mało noszę w kółkowej, bo dzieć mi przytył (na szczęście!).
    A nosi się świetnie, właśnie beżową dla nowonarodzonego Borysa mojej kuzynki zamówiłam. Polecam, jest ŚWIETNA!
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  19. #19
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie

    Kajkasz bardzo dziękuję Czerwona fajniutka a kakao tez niczego sobie. Mnie jeszcze ocean sie podoba i różowa ( ale róż nie dla synka )
    Moje dziecko waży troche ponad 6 kilo to chyba jeszcze długo ponoszę w kółkowe? Bo pomyslałam sobie, że w kółkowej lepiej niz w wiązanej w przypadku szybkich i krótkich wypadów do sklepu osiedlowego albo w domu albo szybko po wyjsciu z samochodu. Jak myslisz? A tak w ogóle to widziałam na forum różne zdjecia z Toba i Twoim maluchem Masz świetne wszystkie chusty. Ja tez tak chcęęęę... Czuję, że zaczynam sie zarażać a w sumie to dopiero od wczoraj mam wiązankę. Wyprana wieczorkiem i dzis wyprasowana. Dziecie śpi a chusta czeka


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  20. #20
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    Bardzo sie cieszę, że się zaraziłaś, życzę długiej i owocnej "choroby". Jeszcze długo ponosisz w kółkowej, a faktycznie na krótsze wypady jest idealna. Ja nosiłam tylko w kółkowej przez 6 miesięcy zanim odkryłam MT-je i wiązanki, więc wszystko przed Tobą.
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •